Editörler :
12 Şubat 2019 18:22   

Yüzme testine girmiş, bir vatan evladı arıyorum

Arkadaşlar yüzme testine giren bir arkadaş yokmu. Subay astsubay farketmez.

12 Şubat 2019 21:46

EmJJ
Aday Memur
Kardeşim dün girdim gözlük yasak , bone takan da var takmayan da , suya atlamak yok içine girip başlıyorsun duvardan ayaklarinla ittirebiliyorsun ama , su altı en düşük 11 metre gitmen gerekiyor ve ayak,kol vs herhangi bir yerin çıkarsa eleniyorsun 150 metre yüzmede ise 2 saniyeyi geçik beklersen eleniyorsun sırt üstü yan yüzme vs yok göğsün yerde ki seramiğe bakacak giriş derinliği 1.95 bitiş derinliği 4.40 havuz boyu 50 metre başarılar.
13 Şubat 2019 14:13

SameTt07
Aday Memur

Her şeyi Anlatmış Arkadaş. Birde ortalama dereceler nasıl ve kalabalık mı hocam.Şimdiden teşekkürler

13 Şubat 2019 20:45

Wavess
Aday Memur
Kardeşim dün girdim gözlük yasak , bone takan da var takmayan da , suya atlamak yok içine girip başlıyorsun duvardan ayaklarinla ittirebiliyorsun ama , su altı en düşük 11 metre gitmen gerekiyor ve ayak,kol vs herhangi bir yerin çıkarsa eleniyorsun 150 metre yüzmede ise 2 saniyeyi geçik beklersen eleniyorsun sırt üstü yan yüzme vs yok göğsün yerde ki seramiğe bakacak giriş derinliği 1.95 bitiş derinliği 4.40 havuz boyu 50 metre başarılar.
EmJJ, 2 hafta önce - Alıntıya git

Kardeşy yüzme testine ne zaman girdin ? Fyt'den sonraki gün mü ? Yoksa başka bir güne mi verdiler ? Cevap verirseniz mutlu olurum.

Toplam 3 mesaj

ANKET
Binali Yıldırım'ın, İBB adaylığından dolayı, TBMM Başkanlığından istifa etmesini nasıl buluyorsunuz?