Editörler : Pangaea

kartal3800
Aday Memur
12 Şubat 2019 20:20

arkadaşlar farz edelim ki eksik bir bilgi girdik düzeltme ihtimalimizde yok ne yapacağız. bir sıkıntı olurmu acaba.

lionteachermat
Aday Memur
12 Şubat 2019 20:21

Hocam Il milli eğitim ile irtibata geçip duzeltebilirsiniz
kartal3800, 5 yıl önce
arkadaşlar farz edelim ki eksik bir bilgi girdik düzeltme ihtimalimizde yok ne yapacağız. bir sıkıntı olurmu acaba.

emretavus
Şef
12 Şubat 2019 20:24

Hocam MEB'den yetkili birisi misiniz acaba? :D

lionteachermat, 5 yıl önce
Hocam kesin bilgidir

kartal3800
Aday Memur
12 Şubat 2019 20:24

hocam gönderdiğimiz belgeler kontrol edilip mi onaylanacak görevliler tarafından yoksa direk mi onaylanacak.

BRSDGS38
Aday Memur
12 Şubat 2019 20:25

Hocam onaylandıktan sonra işlem geri alınamıyormuş: Tüm sorularla ilgili yapacağınız değişiklikler bittikten sonra "ONAYLA VE GÖNDER " düğmesine basınız. Bu işlemden sonra formda değişiklik yapılamamaktadır.

sistemde bu şekilde yazıyor ne yapmalıyız?

lionteachermat
Aday Memur
12 Şubat 2019 20:26

Hocam evrak eksikliği varmı yok mu diye birde genel hatlarını kontrol edecek . ama örneğin baba tc kimlik no yanlış girdiniz bunu siz hemen irtibata geçip duzeltmelisiniz
kartal3800, 5 yıl önce
hocam gönderdiğimiz belgeler kontrol edilip mi onaylanacak görevliler tarafından yoksa direk mi onaylanacak.

lionteachermat
Aday Memur
12 Şubat 2019 20:27

Hocam Il Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzeltme yapılabilir ama bazı Müdürlükler yapmak istemiyor . iyi kontrol edip onaylanmali
BRSDGS38, 5 yıl önce

Hocam onaylandıktan sonra işlem geri alınamıyormuş: Tüm sorularla ilgili yapacağınız değişiklikler bittikten sonra "ONAYLA VE GÖNDER " düğmesine basınız. Bu işlemden sonra formda değişiklik yapılamamaktadır.

sistemde bu şekilde yazıyor ne yapmalıyız?

BRSDGS38
Aday Memur
12 Şubat 2019 20:32

kafalar karıştı hocam meb gerekli açıklamayı yapmıyor sadece bir duyuru ile geçiştiriyor belgeleri yükleyeceğimiz site bile bir garip geldi bana

şu işlemleri bulunduğumuz il yada ilçedeki milli eğitim müdürlüklerinde yapsak da mağdur olmasak

Hocam Il Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzeltme yapılabilir ama bazı Müdürlükler yapmak istemiyor . iyi kontrol edip onaylanmali

lionteachermat
Aday Memur
12 Şubat 2019 20:35

Hocam kafa karıştıracak hiçbir durum yok . Bence sistem gayet basit arayüze sahip ve kullanışlı . 0553 622 73 68 numaram whatsapp üzerinden sorabilirsiniz Sorularınızı
BRSDGS38, 5 yıl önce

kafalar karıştı hocam meb gerekli açıklamayı yapmıyor sadece bir duyuru ile geçiştiriyor belgeleri yükleyeceğimiz site bile bir garip geldi bana

şu işlemleri bulunduğumuz il yada ilçedeki milli eğitim müdürlüklerinde yapsak da mağdur olmasak

BRSDGS38
Aday Memur
12 Şubat 2019 20:37

teşekkür ederim hocam

Hocam kafa karıştıracak hiçbir durum yok . Bence sistem gayet basit arayüze sahip ve kullanışlı . 0553 622 73 68 numaram whatsapp üzerinden sorabilirsiniz Sorularınızı
12 Şubat 2019 20:41

Hocam sizin resmi makamınız nedir yani meb adına konuşuyorsunuz ama biz milli eğitimi aradığımızda böyle birşey söyleyen olmadı

orhan9922
Aday Memur
12 Şubat 2019 20:42

Yüklemeleri yaptıktan sonra elimizdeki evrakları milli eğitim müdürlüklerine vermeyecek miyiz.?

6 Fotoğraf lazımdı 1 tane yeterli mi olacak şimdi ?

Güvenlik soruşturması formunu mühürlettikten sonra taratmak gerekmez mi ?

ingilic
Kapalı
12 Şubat 2019 20:46

Hocam bu taratılmış gs yi il mem muhtemelen yazdıracak, onaylayıp mühürleyip öyle yollayacak. Emniyete falan direkt online taratılmış belgeyi göndereceğini zannetmiyorum.
orhan9922, 5 yıl önce

Yüklemeleri yaptıktan sonra elimizdeki evrakları milli eğitim müdürlüklerine vermeyecek miyiz.?

lionteachermat
Aday Memur
12 Şubat 2019 20:49

Hocam ne zaman aradiniz
yusufozturk16, 5 yıl önce

Hocam sizin resmi makamınız nedir yani meb adına konuşuyorsunuz ama biz milli eğitimi aradığımızda böyle birşey söyleyen olmadı

lionteachermat
Aday Memur
12 Şubat 2019 20:50

Aynen hocam güvenlik soruşturması evrakları gizli ibaresi ile kargo ile gönderiliyor . online işlem yok
ingilic, 5 yıl önce
Hocam bu taratılmış gs yi il mem muhtemelen yazdıracak, onaylayıp mühürleyip öyle yollayacak. Emniyete falan direkt online taratılmış belgeyi göndereceğini zannetmiyorum.

orhan9922
Aday Memur
12 Şubat 2019 20:51

Evet doğru dediğiniz. yoksa Dijital ortamda almanın faydası ne ? amaç zaten işlemleri hızlandırmak ilden ile gitmemek. tamamdır hocam. fotoğraf yapıştırıp alta imza atıp taratırız. mühür işi bizi bağlamaz.

ingilic, 5 yıl önce

lionteachermat
Aday Memur
12 Şubat 2019 20:51

Hocam atama kararnamesinden sonra zaten orjinal evrakları isteyecek ilçe milli eğitim
orhan9922, 5 yıl önce

yeniö.
Aday Memur
12 Şubat 2019 20:58

hocam 15 marttan önce gs başlamaz mı? yani mart sonu nisana mı kaldı göreve başlamak

12 Şubat 2019 20:58

Bugün 4te aradım

Hocam ne zaman aradiniz

lionteachermat
Aday Memur
12 Şubat 2019 21:03

Hocam siz evrakları yükledikce gönderecek ler 15 Mart diye birşey yok . O son yükleme tarihi
yeniö., 5 yıl önce

hocam 15 marttan önce gs başlamaz mı? yani mart sonu nisana mı kaldı göreve başlamak

Toplam 160 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi