Editörler :
12 Şubat 2019 19:22   

Psikiyatri geçmişi olanlar

Psikiyatri geçmişinden dolayı elenen arkadaşlar dava açmayı düşüyor mu acaba açılsa lehte bir sonuç çıkma ihtimali var mıdır?

12 Şubat 2019 19:36

mariano12
Aday Memur

elendin mi sen kardeşim.tanı neydi senin.hangi hastaneye gittin ?

12 Şubat 2019 20:53

biribaris
Aday Memur

yok daha sözlüye girmed

12 Şubat 2019 20:54

biribaris
Aday Memur

yok daha sözlüye girmedim ama geçersem anksiyete yüzünden elenicem sanırım

12 Şubat 2019 21:13

dogukan6161
Aday Memur

MADDE 16

A) 1. Geçirilmiş nevrotik bozukluklar (anksiyete, depresif, obsesif spektrum, travma ve

strese bağlı bozukluklar, somatoform, dissosiyatif, yeme bozuklukları ve bunların alt tipleri).

2. Tedavi ile kontrol altına alınmış (remisyonda) nevrotik bozukluklar (anksiyete, depre-

sif, obsesif spektrum, travma ve strese bağlı bozukluklar, somatoform, dissosiyatif, yeme bozuk-

lukları ve bunların alt tipleri)

Anksiyete ve türleri iki sınıf içinde elenme sebebi maalesef.

12 Şubat 2019 21:26

vuralalican06
Aday Memur

doktor eleyecem derse itiraz et başka hastanelerde sadece 1 senelik geçmişe bakılıyor diye hatta git tekrar tedavi et de uzun bi soruların olduğu test gibi birşey var :D milletin geleceğiyle oynuyorlar basit şeylerden bile insan elenecekse

13 Şubat 2019 09:19

makinemüh.
Aday Memur

doktor eleyecem derse itiraz et başka hastanelerde sadece 1 senelik geçmişe bakılıyor diye hatta git tekrar tedavi et de uzun bi soruların olduğu test gibi birşey var :D milletin geleceğiyle oynuyorlar basit şeylerden bile insan elenecekse

vuralalican06, 2 hafta önce - Alıntıya git

Kardeş geçmişten beri bu iş böyle. Bu sene mi böyle bilmiyorum ama çok tölere ediyorlar bazı durumları. Düşün yani bu askeriyenin en tölere hali :) Yoksa boydan kilodan gözden felan elenen çok olurdu.

13 Şubat 2019 21:55

vuralalican06
Aday Memur

Kardeş geçmişten beri bu iş böyle. Bu sene mi böyle bilmiyorum ama çok tölere ediyorlar bazı durumları. Düşün yani bu askeriyenin en tölere hali :) Yoksa boydan kilodan gözden felan elenen çok olurdu.

makinemüh., 2 hafta önce - Alıntıya git

bonzai içip tedavi olan sonra uzman çavuş olan tanıdığım var

14 Şubat 2019 08:47

EmJJ
Aday Memur
Benim bi ilaç geçmişim yok , rahatsızlığım da yok ama ailede hasta olan var mı diye soruyolarmis annem bipolar hastası yok dersem sistemden onlar görebilir mi ?
14 Şubat 2019 17:01

Şişmanramboo
Aday Memur
Benim bi ilaç geçmişim yok , rahatsızlığım da yok ama ailede hasta olan var mı diye soruyolarmis annem bipolar hastası yok dersem sistemden onlar görebilir mi ?
EmJJ, 1 hafta önce - Alıntıya git

İlaç geçmişin yoksa seninde rahatsızlığın yoksa sıkıntı etme geçersin. Aileye bakılması sadece kronik rahatsızlıklarda oluyor.

Toplam 9 mesaj

ANKET
Binali Yıldırım'ın, İBB adaylığından dolayı, TBMM Başkanlığından istifa etmesini nasıl buluyorsunuz?