Editörler : Doğuş.
12 Şubat 2019 20:23   

İntihar

Çalıştığım yerlerin hepsinde aşağılama adam yerine koyulmama var.hele yapılan haksızlıklar hayattan soğuttu.tamamen tükendim,hergün ölmekten se bir gün ölmek daha iyi değilmi?

12 Şubat 2019 20:36

Naletolsun
Aday Memur

Borç yüzünden istifa edemiyorum.psikoloğa gitsem işim açısından sorun olurmu?

12 Şubat 2019 20:36

hasan bera
Şef
meslegin ilk yillarinda boyle sorunlarla karşılaşabilirsini.swn kendini kimseye ezdirme hemen pes etme.biraz sabret goreceksinki bir kac yil sonra hersey cok guzel olacak.sakin boyle seyleri aklina getirme
12 Şubat 2019 20:37

hasan bera
Şef

Borç yüzünden istifa edemiyorum.psikoloğa gitsem işim açısından sorun olurmu?

Naletolsun, 2 hafta önce - Alıntıya git
hic bir sorun olmaz.borclari kafana takma hepsi gelir gecer.benim borcum daglari asti.allah tum borclulara yardim etsin.biraz sabr devrem
12 Şubat 2019 20:38

Naletolsun
Aday Memur
meslegin ilk yillarinda boyle sorunlarla karşılaşabilirsini.swn kendini kimseye ezdirme hemen pes etme.biraz sabret goreceksinki bir kac yil sonra hersey cok guzel olacak.sakin boyle seyleri aklina getirme
hasan bera, 2 hafta önce - Alıntıya git

8 yıl oldu, çocuğum var.odalara çağrılıp hakaret yemekten bıktım

12 Şubat 2019 20:57

veba1982
Daire Başkanı

yapacaginiz iside sizide s.kerim diyeceksin bak bakalım bir daha onu yapabikiyorlarmi. kendini niye ezditiyorsun. odaya çekildiğini bir gün aç ses kaydını çek ver savcılığa ve cimere bakalım bir daha odaya çekmeye cesaret edebilen oluyormu. 8 yıllık memurum diyorsun kendini ezditiyorsun. bu arada sazanlar çıkar ses kaydı suç diye suç değil kardeşim yargıtayın kararları var açın okuyun başka türlü delil elde etme imkan varsa suç degil
12 Şubat 2019 21:28

ajev devgan
Aday Memur

Odaya kim neden çekiyor kısaca söylermisin

12 Şubat 2019 23:25

Yesugay
Aday Memur

Kendini daraltma, alabiliyorsan ses kaydı al alamıyorsan sana şahit olacak varsa şikayet et, cimere mobbinge maruz kaldığını psikolojinin bozulduğunu yaz, hatta yengeye söyle o yazsın işte amirinden müdüründen yediği azardan hakaretten dolayı evdede huzurumuz kalmadı sürekli evde bağırıp kızıyor konuşamıyoruz sorunlarımız arttı çözülmez hale geldi aile düzenimiz bozuldu yazsın. Dr dan rapor al şahidin veya delilin varsa ver savcıya valiliğe hertürlü uğraş. Hiçbişey yapamıyorsan ver dilekceyi çalıştığın birimden ayrıl git hassas noktada nöbetini tut okeyini oyna filmini izle ayağını uzat çayını kahveni iç. Hayatta hiçbişey ailenden önemli değildir. Herşeyin çözümü bulunur borcun icranın ama sağlık ve ailenin yerini hiçbişey alamaz. Sağlığına ve ailene dikkat et gerisinin goy Bi yanına gitsin.

12 Şubat 2019 23:32

yakışıgım
Aday Memur

Sakın kardeşim böyle şeyler düşünme bu dünyaya hiç birsey siz geldik en fazla malını alırlar onuda bu işten olmasa başka işten elde edersin intihar edip öbür dünyanı yıkma..

13 Şubat 2019 00:50

angarabebesi060606
Memur

Bu mesaj 10'un üzerinde eksi oy aldığı için gizlenmiştir. Göster
13 Şubat 2019 08:06

Naletolsun
Aday Memur
Alt devrelere aslan kesiliyordur kesin bu
angarabebesi060606, 2 hafta önce - Alıntıya git

Namus şeref haysiyettin varsa yüz yüze görüşelim.kadin programındaki yorumcu kahp...eler gibi herkese dilin uzanıyor..

13 Şubat 2019 08:10

Naletolsun
Aday Memur

Odaya kim neden çekiyor kısaca söylermisin

ajev devgan, 2 hafta önce - Alıntıya git

Abicim bizim çalıştığımız büroda amir yok .hepsi eski memur.ortada iş var.biri işi yap diyor biri yapma diyor.yapsan da yapmasanda ortada kalıyorum.15 yıldır aynı yerdeler müdürü kafalamislar.istedigi gibi tehdit ediyorlar.gondeririz diye.her türlü imkanları kendileri kullanıyor.(şahsi işleri için) bizle de lan oğlum diyerek konuşuyorlar.yolda görse selam vermiyorlar.hicbir göreve gitmezken biz gidiyoruz.ve bunun gibi bir çok şey.

13 Şubat 2019 12:30

turbojet
Daire Başkanı

intihar etmeyin disiplin cezası yersiniz

13 Şubat 2019 12:41

xkartopux
Aday Memur

Abicim bizim çalıştığımız büroda amir yok .hepsi eski memur.ortada iş var.biri işi yap diyor biri yapma diyor.yapsan da yapmasanda ortada kalıyorum.15 yıldır aynı yerdeler müdürü kafalamislar.istedigi gibi tehdit ediyorlar.gondeririz diye.her türlü imkanları kendileri kullanıyor.(şahsi işleri için) bizle de lan oğlum diyerek konuşuyorlar.yolda görse selam vermiyorlar.hicbir göreve gitmezken biz gidiyoruz.ve bunun gibi bir çok şey.

Göndersin kardeşim nere gönderecek uzayamı ? Polis her yerde polistir maaşımızı devlet veriyor şahıslar degil. Git herkese postanı koy ... sürülmekten korkma ailenle ilgilen gerisini boşver
13 Şubat 2019 14:32

M.E.K.Eagle90
Aday Memur
Alt devrelere aslan kesiliyordur kesin bu
angarabebesi060606, 2 hafta önce - Alıntıya git
Sen nasıl bi polissin meslektaşın burda ölmekten intahardan bahsederken yaptığın yoruma bak mahalle yanarken birileri saç tararmış
13 Şubat 2019 15:54

aacenk
Aday Memur
Kardeşim sakın ölümü düşünme bile kimsenin ne olursa olsun hakaret etmeye hakkı yok kendi hakkını aramak duruşundan ödün vermemek ölümden daha mı zor
13 Şubat 2019 16:12

nogame
Aday Memur

Peygamber Efendimiz (S.A.V) buyurdu ki:Sıkıntılardan dolayı ölümü istemeyin! Dayanamayan, "Ya Rabbi, hakkımda yaşamak hayırlı ise, yaşamayı, ölmek hayırlı ise, ölümü nasip et!" desin!) [Hadis-i Şerif- Buhari], Ölüm acısı, sanıldığı gibi bir an değildir. İntihar edince ahirette de daha büyük acılara girilir. Ahiret sıkıntıları dünya sıkıntıları gibi değildir. Çok ağırdır. Dünya sıkıntılarına dayanamayıp intihar eden, ölüm acısına ve ahiret sıkıntılarına nasıl dayanır?

Yüce Allah uyarıyor. Nisa Suresi-29 Ayeti kerimede ".... ve kendinizi öldürmeyin.Şüphesiz ki Allah, sizin için Rahim olandır.

13 Şubat 2019 23:45

angarabebesi060606
Memur
Sen nasıl bi polissin meslektaşın burda ölmekten intahardan bahsederken yaptığın yoruma bak mahalle yanarken birileri saç tararmış
M.E.K.Eagle90, 2 hafta önce - Alıntıya git
Kardeşim adam ölmekten korkmuyor sürülmekten korkuyor kaç yıllık memur olmuş sesini çıkartmıyorsa burda ona buna aslan kesileceğine ezen polislere laf etsin burda amir yok herkes polis sicilli diye bişey yok görev icmal diyr bişey var bakarsın a v kimse onun dediğini uaprsın kaç yaşına gelmiş bir yap biri yapma muhabbeti var yeni memur gibi
Toplam 17 mesaj

ANKET
Binali Yıldırım'ın, İBB adaylığından dolayı, TBMM Başkanlığından istifa etmesini nasıl buluyorsunuz?