Editörler : Mehmet Balci
12 Şubat 2019 21:20   

Yasaklı
Mühendis arkadaşlar kanada 320.000 kişi alacak kaçırmayın derim

bırakın bu ülkeyi yobazlara altında kalsınlar hep beraber

12 Şubat 2019 21:24

KpssBp3
Kapalı

Mücadeleye devam etmeliyiz bırakıp gitmek bize yakışmaz, hak ettiğimiz kadroları elbet bir gün alacağız, meydanı yobazlara bırakacak halimiz yok kardeş.

12 Şubat 2019 21:28

elektrikci061
Yasaklı

ümit yok reis 2020 geldi nerdeyse

12 Şubat 2019 21:33

Dark.N
Kapalı

Kanada iş tecrübesi olanı alır 30 yaşına kadar evde oturup kpss ile devlet peşinde koşanları alacak hali yok, öyle olsa direkt Suriyelileri alır zaten

12 Şubat 2019 21:37

elektrikci061
Yasaklı

Kanada iş tecrübesi olanı alır 30 yaşına kadar evde oturup kpss ile devlet peşinde koşanları alacak hali yok, öyle olsa direkt Suriyelileri alır zaten

Dark.N, 2 ay önce - Alıntıya git

ıelts az birşey 5.0 puan yap mesleğin varsa mühendislik gibi noc programından eyaletler alıyor tecrubeye gerek yok

12 Şubat 2019 22:12

integralfxdx
Memur

ıelts az birşey 5.0 puan yap mesleğin varsa mühendislik gibi noc programından eyaletler alıyor tecrubeye gerek yok

elektrikci061, 2 ay önce - Alıntıya git
E o zaman ne vakit kaybediyorsun forumda. Her gün farklı farklı hesaplar açıp uğraşıyorsun. Harcanıyorsunuz forumda :)
12 Şubat 2019 22:16

elektrikci061
Yasaklı
E o zaman ne vakit kaybediyorsun forumda. Her gün farklı farklı hesaplar açıp uğraşıyorsun. Harcanıyorsunuz forumda :)
integralfxdx, 2 ay önce - Alıntıya git

ben düşünüyorum zaten de maddi imkanlar aile ve ielts zaman alacak.ama bir taraftan atama da bekliyorum.

öğretmenler.net sağolsun 40 tane nikim oldu yasaklayıp duruyor :)

12 Şubat 2019 22:19

elektrikci061
Yasaklı

merak etme atanamazsam ilk gidenlerdenim

12 Şubat 2019 22:20

elektrikci061
Yasaklı
integralfxdx, 2 ay önce - Alıntıya git

ben asıl neyi merak ediyorum biliyor musun sen ne düşünüyorsun mesela senin hedefin ne?

sürekli meslektaşlarına saldıracak bir psikoloji oluşturan ne sende.

vatan millet sakarya düşüncesini sende oluşturan nedir

anlatsana biraz belki aydınlanırım

12 Şubat 2019 22:33

elektrikci061
Yasaklı

niye saldırıyorsun reis anlat ya bir vala seni merak ettim.nedir senin derdin sen ne saldırıp duruyorsun meslktaşın olan birine ? yanlış olan ne ki?

Toplam 9 mesaj

ANKET
Çırağan Sarayı'ndaki, Kalyoncu ve Demirören ailelerinin yaptığı düğünü, nasıl buldunuz?