Editörler : Doğuş.
12 Şubat 2019 21:26   

İlk atamada istanbul'dan tayin

Arkadaşlar merhaba. Ben istanbul'da yeni göreve başladım trafik polisiyim. Bir takım kişisel sorunlarım nedeniyle okulda derslerimle ilgilenemedim ve dolayısıyla istanbul denen cehenneme gelmek zorunda kaldım. Şuan kağıt üzerinde de olsa selçuk üniversitesi iletişim fakültesinde yüksek lisans yapı-

yorum. Ve de yüksek ihtimal ekpss'den atanacak engelli ikiz kardeşim var. Mazeret olarak sunabile-

ceklerim bunlar. Laf aramızda nerede olduğunu söylemeyeyim doğu illerinin birinde dedemin amcasının oğlu Vali. Size bununla alakalı bir kaç soru soracağım;

1- Bahsettiğim mazeretler dolayısıyla ve tabiki vali referansımın da yardımıyla istanbuldan gitme olasılığım nedir.? (Kardeşim ailemle ankara da ikamet ediyor ve atanacağı yer muhtemelen doğu illerin-

den biri olacak)

2- asaletim tasdik olmadan bu tayini yapabilir miyim.?

3-İstanbuldan 1 veya 2 yılda tayin olan bir polise rastladınız mı?

Bilgilendiriseniz sevinirim

12 Şubat 2019 21:46

Söylemem00
Aday Memur

Özürlü müsün? cevabın neyse ver. Neden rahatsız olduysan söyle. Niye böyle birşey yazıyosun

12 Şubat 2019 21:59

Kasabalıı45
Şef

Torpil yaptıracağını açık açık yazmanı hayretle karşılıyorum özgüven tavan yapmış anladığım. sana tavsiyem daha başlayalı 2 ay olmuş mesleğe önce yumurtadan çık civciv ol büyü sonra Bi bakmışsın horoz olmuşsun ama önce bir yumurtada beklemen lazım

12 Şubat 2019 22:19

Jastsubay38
Kapalı
Madem vali torpilin var memur olacağına komiser olsaydın
12 Şubat 2019 23:15

Söylemem00
Aday Memur
Madem vali torpilin var memur olacağına komiser olsaydın
Jastsubay38, 2 hafta önce - Alıntıya git

aslında torpilim yok. Sadece onun bu tayine ne kadar yardımı olabilir diye sormuştum

13 Şubat 2019 00:56

angarabebesi060606
Memur
Benim anlamadığım kardeşin ne alaka anldık engellide ailesi var tek yakını sen değilsin bide vali tanıdığın var gidip polis mi oldun::))
13 Şubat 2019 06:55

samban10
Aday Memur
insallah vali tanidigini kullanip atanamaz devrelerinden en son sen cikarsin istanbuldan.Sen okulda yan gelip yatarken calisan o adamin hakki yokmu . Utanma arlanma da yok bunlarda hak yemenin adi referans olmus
Toplam 6 mesaj

ANKET
Binali Yıldırım'ın, İBB adaylığından dolayı, TBMM Başkanlığından istifa etmesini nasıl buluyorsunuz?