Editörler : Pangaea
13 Şubat 2019 17:19

Eyyübiye mem

Arkadaşlar Eyyübiye MEM ile görüştüm bana sadece dijital ortamdan yüklememin yeterli olacağını, göreve başlamadan önce belgelerin asıllarını insan kaynaklarına teslim etmem gerektiğini söylediler.

Ancak güvenlik soruşturması kağıdını getirin vs bir şey demedi. Tekrar aradım ancak ulaşamadım.

İlçeye atanan hocalarımdan Eyyübiye MEM'den ney bir bilgi alan var mıdır acaba ?

türkçeci.256
Aday Memur
13 Şubat 2019 18:39

Hocam bugün ben de aradım. Evrakları getirmenin daha sağlıklı olacağını söylediler.Kararnameyi bekliyorlarmış. Pazartesi gelin siz dediler. Herkese başka bilgiler mi veriliyor nedir bu böyle ?

Sinif2018
Aday Memur
13 Şubat 2019 18:44

Hocam benim de Ceylanpınar daha onlardan ses yok benim arkadaşım da eyyubiye atandı ona da elden teslim ederseniz daha iyi olur dediler

İlkmatci12
Aday Memur
13 Şubat 2019 18:46

Hocam bende anlamadım gerçekten internet sayfasında da dijital ortamda yükleme yapılabilecek denildikten sonra şu not düşülmüş

Not: Dijital ortamdan sisteme yüklenen evrakların aslı göreve başlarken insan kaynakları birimine elden teslim edilecektir.

Şimdi iki soru var zaten güvenlik soruşturması belgesini ıslak imzayla istiyorlarsa niye dijital ortamda alıyorlar ikinci soru ise madem bu dijital ortamda yükleme sağlıklı değil niye dijital ortamda yükleme açıyorlar.

Yani sorun şu gideceğimiz yollar az değil çok yol gideceğiz ve gittiğimizle kalmayıp masraflar çıkaracak bunlar bizlere ki bu sistemin bundan dolayı geldiğini sanıyorum.

Belge teslimiyle göreve başlayacağımızı bilsek boynumuz kıldan ince hemen gidelim de 3 tane kağı teslimi için 1000 km yol gitmek çok mantıksız geliyor bana.

türkçeci.256, 5 yıl önce

Hocam bugün ben de aradım. Evrakları getirmenin daha sağlıklı olacağını söylediler.Kararnameyi bekliyorlarmış. Pazartesi gelin siz dediler. Herkese başka bilgiler mi veriliyor nedir bu böyle ?

türkçeci.256
Aday Memur
13 Şubat 2019 18:57

Çok haklısınız hocam. Ben de İstanbul'dan gideceğim Urfa'ya. O kadar yol bir sürü masraf.Bugün ayrıca belgelerin elden getirilmesinin güvenlik soruşturması için de iyi olacağını söylediler. Erken başlar dediler. Mecbur gidip elden vereceğim pazartesi.

İlkmatci12, 5 yıl önce

Hocam bende anlamadım gerçekten internet sayfasında da dijital ortamda yükleme yapılabilecek denildikten sonra şu not düşülmüş

Not: Dijital ortamdan sisteme yüklenen evrakların aslı göreve başlarken insan kaynakları birimine elden teslim edilecektir.

Şimdi iki soru var zaten güvenlik soruşturması belgesini ıslak imzayla istiyorlarsa niye dijital ortamda alıyorlar ikinci soru ise madem bu dijital ortamda yükleme sağlıklı değil niye dijital ortamda yükleme açıyorlar.

Yani sorun şu gideceğimiz yollar az değil çok yol gideceğiz ve gittiğimizle kalmayıp masraflar çıkaracak bunlar bizlere ki bu sistemin bundan dolayı geldiğini sanıyorum.

Belge teslimiyle göreve başlayacağımızı bilsek boynumuz kıldan ince hemen gidelim de 3 tane kağı teslimi için 1000 km yol gitmek çok mantıksız geliyor bana.

İlkmatci12
Aday Memur
13 Şubat 2019 19:45

Hocam çok zannetmiyorum sıkıntı çıkacağını internetten gönderirsek diye düşünüyorum ama yine yarın bir daha arayayım.

Hayır net bilgiymiş gibi konuşuyorlar tamam hocam aynen hocam diyorlar telefonda ama herkese farklı konuşuyorlarsa tuhaf durum.

İnternet sitesinde de dijital ortamdan sonra göreve başlamadan önce dedikleri için yine sıkıntı çıkacağını çok düşünmüyorum ama yinede insana her zaman acaba duygusu yaşatıyorlar.

Yaklaşık olarak 14-15 aydır acaba diyerek KPSS çalışma sürecine girip acaba diyerek bitirtecekler.

türkçeci.256, 5 yıl önce

Çok haklısınız hocam. Ben de İstanbul'dan gideceğim Urfa'ya. O kadar yol bir sürü masraf.Bugün ayrıca belgelerin elden getirilmesinin güvenlik soruşturması için de iyi olacağını söylediler. Erken başlar dediler. Mecbur gidip elden vereceğim pazartesi.

Psk.Dnş.2019
Aday Memur
13 Şubat 2019 19:49

Bugün Eyyübiye mem de evraklarımı verdim.Evrak getirirseniz kabul ediyorlar telefonda sorarsanız yok çekiyorlar bilginize.Elden vermek daha önemli dediler dijitalde problem olursa bizi bağlamaz Meb ilgilenir sizle dediler.

türkçeci.256
Aday Memur
13 Şubat 2019 19:55

Hocam kararname gelmesini bekliyoruz diyorlardı. O zaman ben de çok bekletmeden götüreyim evrakları.

Psk.Dnş.2019, 5 yıl önce
Bugün Eyyübiye mem de evraklarımı verdim.Evrak getirirseniz kabul ediyorlar telefonda sorarsanız yok çekiyorlar bilginize.Elden vermek daha önemli dediler dijitalde problem olursa bizi bağlamaz Meb ilgilenir sizle dediler.

7cokgeç
Aday Memur
13 Şubat 2019 20:02

erken başlayacağını eyyübiye mem den mi öğrendiniz

türkçeci.256, 5 yıl önce

Besyocu34
Aday Memur
13 Şubat 2019 20:04

Arkadaşlar kararnameyi beklemeye gerek yok dediler elden vereceksin

türkçeci.256
Aday Memur
13 Şubat 2019 20:04

Öyle dediler telefonda. Tabi ne kadar doğru ne kadar yanlış bilemiyorum.

7cokgeç
Aday Memur
13 Şubat 2019 20:06

işler çok karıştı ne yapsak ki elden mi versek yüklesek mi bilemedik

türkçeci.256, 5 yıl önce

Öyle dediler telefonda. Tabi ne kadar doğru ne kadar yanlış bilemiyorum.

türkçeci.256
Aday Memur
13 Şubat 2019 20:08

Ben elden vereceğim hocam. Riske atmak istemiyorum pek.

7cokgeç, 5 yıl önce

işler çok karıştı ne yapsak ki elden mi versek yüklesek mi bilemedik

İsaaydogannn
Aday Memur
13 Şubat 2019 20:26

Elden versek zahmetli, masraflı. Dijitalden yüklesek kafamızda deli sorular. İnsanları arada bırakmayı çok seviyorlar.

Bu arada biraz alakasız olucak ama Eyyübiye?de ev durumları nasıl arkadaşlar. İnternetten bakıyorum ama pek ev yok. Ya da apart falan var mı bildiğiniz. Ev arkadaşı falan arayan varsa aday olurum :D

İst34bul
Aday Memur
13 Şubat 2019 21:09

Bugün Eyüübiye mem e uğradım. isterseniz elden verin isterseniz dijitalden yükleyin dediler. Erken vermenin göreve çabuk başlamakla alakası var mı dedim. Yok hocam farketmiyor dediler. Erken başlama bizimle alakalı değil güvenlik soruşturmasını yapanlarla alakalı bir durum dediler. orda oturan memurlar da pek bişey bilmiyorlar ben öyle anladım. Şimdi ben belgeleri elden vermeyi düşünüyorum da bu güvenlik soruşturması formunu bilgisayardan doldurmamız gerekiyormuş. Bilgisayardan dolduruyorum ama bu sefer de 2 sayfa oluyor form. Bu nasıl olacak? Küçük puntolarla yazıyorum bilgileri ama yine de sığmadığı için kutu aralığını ben genişletiyorum.Nasıl yapıcaz

Besyocu34
Aday Memur
13 Şubat 2019 21:34

Benim merak ettiğim evrakları elden teslim ettiğimiz zaman diyelim ki pazartesi verdim veya gidemedim perşembe gittim soruşturma için bir etkisi oluyor mu yoksa herhangi bir farkı yok mu

İlkmatci12
Aday Memur
13 Şubat 2019 21:57

Hocam zaten sitelerinde de dijitalden yükleyin göreve başlayınca elden asıllarını teslim edersiniz yazmışlar. Yani bende çok büyük bir sorun çıkacağını sanmıyorum ki bakanlık bunu göze alarak bu sistemi açmazdı sanırım. :) yani çok karışık durumlar bu kadar zor olacağını düşünmüyordum.

İst34bul, 5 yıl önce

Bugün Eyüübiye mem e uğradım. isterseniz elden verin isterseniz dijitalden yükleyin dediler. Erken vermenin göreve çabuk başlamakla alakası var mı dedim. Yok hocam farketmiyor dediler. Erken başlama bizimle alakalı değil güvenlik soruşturmasını yapanlarla alakalı bir durum dediler. orda oturan memurlar da pek bişey bilmiyorlar ben öyle anladım. Şimdi ben belgeleri elden vermeyi düşünüyorum da bu güvenlik soruşturması formunu bilgisayardan doldurmamız gerekiyormuş. Bilgisayardan dolduruyorum ama bu sefer de 2 sayfa oluyor form. Bu nasıl olacak? Küçük puntolarla yazıyorum bilgileri ama yine de sığmadığı için kutu aralığını ben genişletiyorum.Nasıl yapıcaz

İst34bul
Aday Memur
14 Şubat 2019 08:59

Ben belgeleri elden vermeyi düşünüyorum.sağlık raporu elimde 1 nüsha var. Onu versem şimdi güvenlik soruşturmasından sonra tekrar isterler mi sağlık raporu?

türkçeci.256
Aday Memur
14 Şubat 2019 15:29

Evrakları teslim eden hocalarım diplomanın fotokopisini noterden onaylattınız mı ? Ayrıca

güvenlik soruşturması formuna muhtarın imzası gerekiyor diye bir şey söylüyorlar siz imzalattınız mı ?

Besyocu34
Aday Memur
14 Şubat 2019 17:01

Ben sordum güvenlik soruşturması formunu bulunduğumuz ilde imzalatmamız gereken yer var mı diye hayır dediler umarım öyledir

Psk.Dnş.2019
Aday Memur
14 Şubat 2019 17:14

Diploma fotokopisini mem deki şube müdürü onaylıyor başka yerde onaylatmana gerek yok ben böyle yaptım.Gs için muhtara falan gerek yok
türkçeci.256, 5 yıl önce

Evrakları teslim eden hocalarım diplomanın fotokopisini noterden onaylattınız mı ? Ayrıca

güvenlik soruşturması formuna muhtarın imzası gerekiyor diye bir şey söylüyorlar siz imzalattınız mı ?

Toplam 22 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi