Editörler : Pangaea

Kapalı
14 Şubat 2019 22:19

Evrakları teslim edenler

İyi akşamlar arkadaşlar evrakları elden veya dijital olarak teslim edenler var mı genel olarak önce elden mi teslim ettiniz dijital olarak mı benim atandığım yer her ikisini de istiyor

Efruzee
Kapalı
14 Şubat 2019 23:28

Pardon da neden eksi verilmiş benim sorduğum soruya cevap verilmesi gereken yerde.. arkadaşlar bazılarımız çok genç ve birçok konuda bilgisiz özellikle şu atama süreci evrak teslimi vb konularda sorularımız çok fazla ve bu süreci daha önce yaşayıp atlatan öğretmen arkadaşlarımızın bilgilerine ihtiyaç duyuyoruz hakiyle buraya soruyoruz bu ne yani soruyu okuyup geçmiş herkes

Ahmettim
Kapalı
14 Şubat 2019 23:35

Hocam her il farkli istiyor.

Bazilari sadece dijital

Bazilari her ikisini de istiyo

Ben vandayim. Elden verdim. Dijitale gerek yok dediler ama yine de vercem.

Efruzee
Kapalı
14 Şubat 2019 23:39

Hocam ben de önce dijital olarak verdim sonra elden vereceğim ama önce dijitalden verdiğim için güvenlik soruşturması geç başlamaz mı acaba ? Yani önce elden vermek daha mı iyi olurdu

curiosity
Kapalı
15 Şubat 2019 00:17

Hocam benim atamamın yapıldığı ilçe memurları çok ilgili ve özverili ve dijital yüklemelerin sadece mebbis için olduğunu söylediler. Ben elime mi yapışır diyerek ikisini de yaptım. Siz belgelerinizi uzak bir yer ise kargo ile yollayın, yakında iseniz elden teslim edebilirsiniz de. Tabi hem uzaksa hem de illa elden istiyorlarsa (telefon edip öğrenin) yine gidin elden verin ve işinizi riske atmayın. Güvenlik soruşturmaları aynı anda mı sonuçlanacak yoksa farklı zamanlarda mı sonuçlanacak bilmiyorum, fakat farklı zamanlarda sonuçlanırsa ne kadar erken dosyalarınızı (özellikle gs formunuzu) yollarsanız o kadar iyi sizin için. Böylece hem erkenden işe başlayabilir, hem erkenden maaşınızı alabilirsiniz :D (bunu kesin bilmiyorum memurlar öyle dedi) Benim atandığım ilçe mem'de sadece ismimizin ve tckn'larımızın olduğu bir excel dosyasını cd ile mernis'te yaşıyor göründüğümüz ilin emniyetine verip gs'larımızı başlattıklarını söylediler. Kararnameler onlara ulaşmadığından ilçelerine kimler atanmış bilmiyorlarmış, bu yüzden whatsapp grubundan ulaşabildikleri kişilerin tc'lerini yolladılar. Sizin atandığınız yer belge teslim tarihinin son gününe kadar da bekleyebilir bir şey diyemem. Siz yine de belgelerinizi teslim edin. İnternetten yüklemenizin de süreci değiştireceğini sanmıyorum, isterseniz yapın, ben belgelerin telefondan çektiğim yamuk yumuk resimlerini yükledim şahsen, tarayıcı falan işin içine girmedi. Emniyete sadece GS formları gidiyormuş, diğer belgeler MEM'deki özlük dosyalarına koyuluyormuş, atandığım ilçedeki memurlar GS'niz sonuçlanınca da belgelerinizi getirebilirsiniz dediler.

Efruzee
Kapalı
15 Şubat 2019 00:30

Çok teşekkür ederim hocam bu kadar ayrıntılı bilgi verdiğiniz için konudan konuya soru sormaktan bıkmıştım çok teşekkürler

lovesong
Memur
15 Şubat 2019 00:42

Ben el ile vermeyi düşünüyorum benden önce teslim eden hocalarım sormuş el ile verenlerin elektronik ortama yüklemesine gerek yok demişler el ile verip sonra tekrar elektronik ortama yükleyen hocalarım neden böyle bir şeye gerek duyuyorsunuz ki zaten bu belgeleri el ile teslim edeceksiniz ikisini de yapmaktaki mantığınızı anlayamadım kararnameler de ulaşmamış belgeleri teslim etsek bile güvenlik soruşturması hemen başlamaz bence kararnamelerin bu kadar gecikmesi bizi eylülde göreve başlatacaklarını işaret ediyormuş gibi bir his var içimde

Efruzee
Kapalı
15 Şubat 2019 00:53

Hocam benim atandığım mem ikisini de istediği için önce dijitalden verdim bugün elden teslim edenlere artık dijitalden vermenize gerek yok demişler o kadar tutarsız konuşuyorlar ki napacağımızı şaşırdık inşallah bi sorun olmaz iki seçeneği de kullandık artık

lovesong
Memur
15 Şubat 2019 01:19

Aynen hocam haklısınız kimse doğru düzgün bir şey söylemiyor her şey karmakarışık durumda ne zaman gs başlar ne zaman göreve başlarız bilemiyorum artık

Efruzee, 5 yıl önce

Hocam benim atandığım mem ikisini de istediği için önce dijitalden verdim bugün elden teslim edenlere artık dijitalden vermenize gerek yok demişler o kadar tutarsız konuşuyorlar ki napacağımızı şaşırdık inşallah bi sorun olmaz iki seçeneği de kullandık artık

15 Şubat 2019 02:49

MEBBİS şifresine sahip misiniz?

Efruzee, 5 yıl önce

Efruzee
Kapalı
15 Şubat 2019 06:02

Hayır neden sordunuz hocam?

çekiyorum gülümse, 5 yıl önce

MEBBİS şifresine sahip misiniz?

Efruzee
Kapalı
15 Şubat 2019 06:04

ben elden teslim edeceğim bitsin artık bu karışıklık hocam

lovesong, 5 yıl önce

Aynen hocam haklısınız kimse doğru düzgün bir şey söylemiyor her şey karmakarışık durumda ne zaman gs başlar ne zaman göreve başlarız bilemiyorum artık

akgn
Aday Memur
15 Şubat 2019 08:57

hocam elden teslim edin derim ben zaten çok kısa sürüyor
Efruzee, 5 yıl önce

ben elden teslim edeceğim bitsin artık bu karışıklık hocam

Erzurumspor25
Aday Memur
15 Şubat 2019 09:19

Ben Erzurum a atandım, Erzurum da yaşıyorum, evrakları kendim teslim ettim, görevliler başka birsey yapmaya gerek yok sizi arayacağız GS bitince, bunu yapmak yeterli ise neden elektronik ortamdan bi daha evrakları teslim edersiniz anlamak zor😉

Ahmettim
Kapalı
15 Şubat 2019 09:29

Bana da dijital gerek yok dediler.

Ama vercem

Gercekten anlamak güç hocam

Niye böyle bir mallık yapiyom bilmiom.

Mal mıyım acaba :D

Karzen
Aday Memur
17 Şubat 2019 00:21

Arkadaşlar gs sonuçlanıp göreve başladığımızdada aynı yine bu belgeleri yine isticekler mi

fatih ç.
Genel Müdür
17 Şubat 2019 09:44

Başka yerlerde okuduğuma göre diplomanın aslını görmek istiyorlarmış o kadar. Elden verdiyseniz aslını göstermişsinizdir zaten. Bunun dışında tekrar istenecek bir şey de yok. Diğerlerinin fotokopisini vermedik sonuçta.

ahmet.arslan1
Aday Memur
15 Haziran 2023 18:31

Merhaba, evrakları teslim eden arkadaşlar, dosya kayıt numarası ya da teslimi gösteren herhangi bir belge alınıyor mu?

Toplam 17 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi