Editörler : ayşegül bgm
18 Şubat 2019 12:26

Yeni bir hafta, yeni bir gün ama yeni bir haber yok.

Her sabah uyandigim gibi yaptigim ilk sey telefonu elime alip saglik bakanligi atama yazmak ama yine haber olmadigini goruyorum..biktik tukendik gercekten.haber kanallarinda saglik personllerine mujde haberini duyunca ailem sevincle cagiriyor gittigimde yok bu bizimle ilgili degil diyerek bir kez daha hayal kirikligina ugruyoruz ugruyorlar. Eminim benimle ayni durumda olan binlerce kisi var burada .Artik bir açiklama bekliyoruz...

merttrex
Memur
18 Şubat 2019 12:39

Ben artık üniversite hastanesi açıyor mu diye bakıyorum böyle daha iyi

Brkesm
Aday Memur
18 Şubat 2019 12:42

Hocam vallahi aynen ya dünde tv de çıktı 25 bin alım ailem sevindi herkes aradı ama bizim değil dedim.hergun sabah 9 beri memurlar nete bakıyorum googleye bakıyorum psikolojimin iyi olmadığını düşünüyorum

Kbrnurse
Kapalı
18 Şubat 2019 13:09

Bende aynı durumdayım beş dakikada bir bakıyorum internete. Bir arkadaşım arayınca heycanlanıyorum acaba sayılar belli oldu da müjde mi verecek diye. Çok zor bir süreçteyiz
Brkesm, 5 yıl önce
Hocam vallahi aynen ya dünde tv de çıktı 25 bin alım ailem sevindi herkes aradı ama bizim değil dedim.hergun sabah 9 beri memurlar nete bakıyorum googleye bakıyorum psikolojimin iyi olmadığını düşünüyorum

kayseri204
Genel Müdür
18 Şubat 2019 13:12

Bu kadar bekleyiş inşallah 30Bin sayısını almak içindir.

Güzelİnsan44
Kapalı
18 Şubat 2019 13:33

Of of

Toplam 5 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi