Editörler : swat3410E.Kayı Han
18 Şubat 2019 14:41

Sağlık raporu

Subaylık için alınan sağlık raporu olur da pomemi kazanırsak geçerli olur mu?

4140
Aday Memur
18 Şubat 2019 14:48

Hiç bir doktor,sağlık kuruluşu 1 hafta dahi olsa geçmiş gün raporunu ONAYLAMAZ..

77130
Kapalı
18 Şubat 2019 14:50

Olmuyormuş hocam araştırdım ettim . Ama zaten hali hazırda subay geçtiyseniz polis yönetmeliği subaylığa göre( muharip sınıf ) daha kolay. Sıkıntı etmenize gerek yok. Bazı röntgenler filan e nabıza işleniyor skolyoz gibi ya da ayak röntgeni gibi bunları girdiğiniz doktora söyleyebilirsiniz isterse kabul eder istemezse tekrar yollar. Tavsiyem subay olur raporu alanlar pomem kazanırsa verilen kağıdı yanlarında götürsün her ihtimale karşı . Olur ya adam böyle böyle sıkıntınız var der sizde çıkarıp kağıdı gösterirsiniz.

Kaaris
Kapalı
18 Şubat 2019 14:54

Şu devirde hiç bir doktor risk almıyor . Tekrardan heyetten geçeceksin ama zaten subay olur raporu aldıysan rahat olmanız gerekir. Polis yönetmeliği subaylığa göre daha toleranslı . Mesela muharip sınıflarda astigmat tek göz toplamı 1 iken , polislikte bu oran 2 . Düz taban da daha toleranslılar diye biliyorum . He verilen raporları yanınızda götürün olur ya intibakta problem çıkar böyle böyle derler sende onaylı kağıdı gösterip itiraz edersin filan . Ama subay olur raporu aldıysanız fomalite icabı girin çıkın işte ne güzel.

MarcusAgustin
Aday Memur
18 Şubat 2019 15:41

Teşekkür ederim arkadaşlar
Toplam 4 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi