Editörler : Pangaea

say-my-name
Kapalı
23 Şubat 2019 18:39

Ya arkadaşlar burda + koyunca kadro felan verilmiyor kusura bakmayın ,başkasından beklediğimiz zaman değil de her birimiz kendimiz için organizasyonlara katıldığımız zaman bi şeyler olacak.Sağlık bakanlığı kadro talebi için kamu denetçiliği kurumuna yazdık .Gerçekten kadro isteyen arkadaşlar ,sıra bana gelsin ben de atanayım, 2018/1 deki gibi 16 kadro olayı olmasın diyen arkadaşlar bana özel mesaj atsın kamu denetçiliği için hazırladığımız yazı örneğini atayım.

Unutma sen yoksan eksiğiz..

mühendis423
Aday Memur
23 Şubat 2019 18:59

özelden attım mesaj bekliyorum yazıyı.haydi arkadaşlar lütfen bastıralım hep beraber sakın üşenmeyin bu bizim hakkımız geleceğimiz.aman bana ne derseniz kadroları başka bölümlere kaydırırlar

say-my-name, 5 yıl önce

Ya arkadaşlar burda + koyunca kadro felan verilmiyor kusura bakmayın ,başkasından beklediğimiz zaman değil de her birimiz kendimiz için organizasyonlara katıldığımız zaman bi şeyler olacak.Sağlık bakanlığı kadro talebi için kamu denetçiliği kurumuna yazdık .Gerçekten kadro isteyen arkadaşlar ,sıra bana gelsin ben de atanayım, 2018/1 deki gibi 16 kadro olayı olmasın diyen arkadaşlar bana özel mesaj atsın kamu denetçiliği için hazırladığımız yazı örneğini atayım.

Unutma sen yoksan eksiğiz..

mühendis423
Aday Memur
23 Şubat 2019 19:58

gönderdim hocam K.D.K şikayet tarzında alıyor ama yinede devam dedim ve önceden sağlık bakanlığına başvurdunuz mu konu ile ilgili dedi ve önceden kadro verilmediği ve geçmiş dönem arkadaşların başvurduğunu sayarak ona da evet dedim.çok güzel oldu 50 60 kişi olsak emin ol sağlık bakanlığı ne oluyor diyecek.

ek bilgilere de dedim nasıl bir hastane de elektrik mühendisi olmaz varsa da dışarıdan hizmet alımı yapıyor bu yolsuzluğa son verin dedim.maaşlı devlet mühendisi daha mı çok alacak dedim dışarıdan hizmet alımı yapılan işten gönderdim

say-my-name
Kapalı
23 Şubat 2019 21:08

hocam zaten en az 60 tane elektrik elektronik mühendisi arkadaşımızla organize olduk bunu gönderdik burda da destek bekliyorum, mesajıma sadece 2 arkadaş cevap verip yazıyı gönderdi, şunu dahi millet yapsın etsin ben Ağustos böceği gibi bakarım diyenler vardır eminim valla. Şu bizim bölümdekiler kadar beleşçi insanlar görmedim yarın bi gün yine 16 kadro gelirse o zaman görürüm sizi
mühendis423, 5 yıl önce

gönderdim hocam K.D.K şikayet tarzında alıyor ama yinede devam dedim ve önceden sağlık bakanlığına başvurdunuz mu konu ile ilgili dedi ve önceden kadro verilmediği ve geçmiş dönem arkadaşların başvurduğunu sayarak ona da evet dedim.çok güzel oldu 50 60 kişi olsak emin ol sağlık bakanlığı ne oluyor diyecek.

ek bilgilere de dedim nasıl bir hastane de elektrik mühendisi olmaz varsa da dışarıdan hizmet alımı yapıyor bu yolsuzluğa son verin dedim.maaşlı devlet mühendisi daha mı çok alacak dedim dışarıdan hizmet alımı yapılan işten gönderdim

elektrikci04
Aday Memur
28 Şubat 2019 20:46

+

elektrik.müh00
Yasaklı
23 Mart 2019 18:37

.

Elemgtrik
Yasaklı
30 Mayıs 2019 11:08

+