Editörler : Pangaea

slm08
Daire Başkanı
25 Şubat 2019 19:39

reis sen onları boşver,

bu arada belgeyi ne zaman aldınız,liderlik belgesini

TeeNeRCi, 5 yıl önce

bu platformu zorla mı takip ettiriyorlar ukala cevap veren arkadaşlar anlamadım gitti

nefsam
Memur
25 Şubat 2019 20:05

Valla kardeşim hiç birşey anlamadım ben okudum da şimdi kura çekilecek belge diploma vs teslim edip öyle mi kuraya giriyoruz yoksa nihai liste için de kura çekip ismimiz çıkarsa mı belge teslimi yapıyoruz
TeeNeRCi, 5 yıl önce

hocam 27 şubatta bakanlığın kurrası olacak oraya mı gidilecek cevabı buldunuz mu ne yapmak gerekiyormuş?

nefsam
Memur
27 Şubat 2019 17:00

Kura sonuçları öğrenen var mı

TeeNeRCi
Aday Memur
02 Mart 2019 18:10

son durum nedir arkadaşlar nihai listeye girenler ne yapacak hala belirsizlik sürüyor bilgisi olan??

Lstr
Aday Memur
06 Mart 2019 13:11

Kimsede yok mu GENÇLİK LİDERİ BELGESİ

Raloksi
Aday Memur
07 Mart 2019 21:41

bende nihai listeye girdim gençlik liderliği için ama benimde belgem yok. benim bulunduğum listede yaşı tutmayanlar bile vardı bu işte bir yamukluk var ama çözemedim . Bende sizin gibi beklemedyim

slm08
Daire Başkanı
07 Mart 2019 22:12

ya beyler bi akıllı siz misiniz belgeniz yoksa neden başvurdunuz,biz de bilirdik başvurmasını

Ares66
Kapalı
07 Mart 2019 22:49

Ellemeyin iyi olmuş. Şimdi bu belgesi olmayan yüksek puanlı arkadaşlar listeye girdiler ve puanı düşük ama belgeyi önceden alan siyasi uyanıkların çoğu listeye giremedi. Hatta şu an teşkilata kızıyorlardır hani bizi alacaktınız diye :D Arkadaşlar bu belge nedir kim kime verdi. Ben sırf belgem yok diye gittim şansımın daha düşük olduğu pozisyona başvurdum listedeyim şükür. Ama şu durumu görüp seviniyorum. 60 puan alıp da elinde belge bekleyen şark kurnazları öylece kalakaldı çünkü. Pozisyona başvuran yüksek puanlı arkadaşları tebrik ederim. Belgeniz olmadığı için kabul edilmeyeceksiniz ama güzel bir mesaj vermiş oldunuz.

nefsam
Memur
11 Mart 2019 12:17

Belgeleri yollayan var mı

Kaptan2
Aday Memur
19 Mart 2019 12:29

Bakanligin el altindan torpil ile verdigi belgedir. Bu belgenin sahibi bosta kalmiyor eninde sonunda ataniyor formaliteden kpss ye giriyor cunku bakanlik kadro ihtiyaci kadar adama egitim veriyor.en son egitim 2018 yilinda yapilmis ve belge sahibi kisi sayisi atama yapilacak kisi sayisini su an karsilamamaktadir.Egitim tekrar duzenlenecek olup tarihi bilinmemektedir. Isin ozu torpilin varsa bu belgeyi alir ve kpss ye fotmaliteden girerek atanirsin.

Kaptan2
Aday Memur
19 Mart 2019 12:34

Hiç merak etmeyin gencler o belge sahibi kisilere kpss atamasi olmadan el altindan yerlestirilecek gel direkt devlet memuru ol denilecek cunku belge sayisi acik kadro sayisini karsilamiyor.Bende almaya ugrasiyorm fakat alamiyorum

Toplam 31 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi