Editörler : Pangaea
19 Şubat 2019 17:27

5 yıldır sertifikasi elinde imdleriz biz 6 aydır mulakat sonuçları bekliyoruz

Yeter artık memurlar net sesimizi duyur ne bekliyorsun bıktık mış miş gibi aslı olmayan yorumlardan ve o sonuçlar martta Nisan'da açıklanacak yok 20 sine 24 ne açıklanacak diyen IQ yüksek arkadaşlar artık umut tacirligi yapmayın madem o kadar biliyorsunuz bakan hanıma ulaşın da bir ses versin sesimize artık çığlıklarimiz i duyuracak ses bile kalmadı bizde Allah rızası için görün bizi artık yeter

lucifer.a
Aday Memur
19 Şubat 2019 17:34

memurlar net artık haber yapmalisin!!!!!
19 Şubat 2019 17:38

Bize de yazık bizde insanız bıktık artık yeter allah büyük günah yeter

Sosyolock
Aday Memur
19 Şubat 2019 21:29

IMD aylardır umutla, annesi babasi eşi çocuklari ile bu sonuçları bekliyor.. Bekleyiş artik son bulsun..
19 Şubat 2019 21:56

Bu başlığı açtığım için memurlar net ceza alabilirsiniz demiş komik neden acaba

mtekinn
Aday Memur
19 Şubat 2019 23:14

+

Kklpce
Aday Memur
19 Şubat 2019 23:28

Yeni sayfa sanieim
20 Şubat 2019 13:44

Neyi bekliyorsunuz MEMURLARNET haber yap artık yeter

VHKİ68
Aday Memur
20 Şubat 2019 16:29

sayfaqyı açan arkadaş eline koluna sağlık..eksi verenler derdiniz nedir yazın anlatın anlayalım

VHKİ68
Aday Memur
20 Şubat 2019 16:31

memurlar net ilgilen artık şu konuyla!!!

gs112644
Aday Memur
20 Şubat 2019 16:40

Memurlar.nete müdahale var bence.

VHKİ68
Aday Memur
20 Şubat 2019 16:45

mehmet balcı haricinde diğer editör arkadaşlara da yazalım durumu arkadaşlar

VHKİ68
Aday Memur
20 Şubat 2019 16:47

mehmet balcı durumu ilettiğini söyledi fakat 1 aydır icraat yok...

VHKİ68
Aday Memur
20 Şubat 2019 16:50

takip ettiğiniz site varsa paylaşın arkadaşlar artık burdan fayda yok bize

Kklpce
Aday Memur
20 Şubat 2019 17:07

Evet yazın biz de takip edelim ben hiçbir grupta yokum
VHKİ68, 5 yıl önce

takip ettiğiniz site varsa paylaşın arkadaşlar artık burdan fayda yok bize

20 Şubat 2019 18:54

Kamu ilanları.com adlı sayfa bugun yine haber yaptı ama memurlar net çok sessiz ve ben bu başlığı açtığım için bana uyarı mesajı atmış küfür hakaret veya içerik uygun değil gibi bisiler yazmışlar bu başlık içinde bunlar var mı anlamadım tweeterda bir sayfa açtım ben ama 65 kişi kadar olduk ancak sürekli paylaşım yapıyoruz ama hiç bizi gören yok 8 aydır imd mulakat sonucu bekleyenler adlı sayfam var linki atayım isterseniz arkadaşlar artık bıktık inanın yorulduk

brhmk64
Aday Memur
20 Şubat 2019 18:55

kolay değil 6 aydır "açıklanacağı gün bugündür" diye diye bekliyoruz. işkur memurlarnet ve whatsapp gruplarında "ha şimdi açıklanacak ha yarın açıklanacak" diye kör olduk, etrafımıza karşı sağır olduk, sohbetler karşı dilsiz olduk... psikolojimiz bozuldu...

ne zorluğu vardı, "şu tarihte açıklanacak" diye söylemekte, "aralıkta açıklanacak" diye umut verip şubat sonunda hala şu tarihte açıklanacak diyememek kadar...

VE HALA BİR SES SOLUK YOK...

20 Şubat 2019 18:57

https://twitter.com/ImdSonucu?s=08

20 Şubat 2019 18:59

İşte bugün haber yapılan link sanırım bugün çünkü tweeterda günlük paylaşım yapan üç beş arkadaşız bir tanesi bu haberi paylaşmış idi https://www.kamuilanlari.com/amp/haber/iskur-imd-mulakat-sonuclari-subat-ayinda-da-aciklanmadi-11426?__twitter_impression=true

20 Şubat 2019 19:03

İnanın o watsap gruplarında doğru düzgün bilgi paylaşımı yok kaç kez tweet etkinliği yaptım orada esip gürleyen ama tweeterda giki çıkmayan insanlar dolu bende tweet kullanmayan biri idim ama actim burada amacimiz siyaset yapmak değil sesimize ses almak ağzını bıçak açmayan yedi yirmi dört tweeterda olan bakana az da olsa kendi sesimizi duyurmak ama ne destek var ne de bir yardım hocam evet sonuca ulaşacağız demiyorum ama sesimizi duyuralim diye çok çabaladim o gruplar da üç dört tane akıl hocaları yapmışlar hepsi onların verdiği tarih peşinde koşuyorlar ve büyük ihtimalle eksi veren de ordaki kişilerden hocam

brhmk64, 5 yıl önce

kolay değil 6 aydır "açıklanacağı gün bugündür" diye diye bekliyoruz. işkur memurlarnet ve whatsapp gruplarında "ha şimdi açıklanacak ha yarın açıklanacak" diye kör olduk, etrafımıza karşı sağır olduk, sohbetler karşı dilsiz olduk... psikolojimiz bozuldu...

ne zorluğu vardı, "şu tarihte açıklanacak" diye söylemekte, "aralıkta açıklanacak" diye umut verip şubat sonunda hala şu tarihte açıklanacak diyememek kadar...

VE HALA BİR SES SOLUK YOK...

brhmk64
Aday Memur
20 Şubat 2019 19:58

bu bizim siyasi düşüncemiz, twitter etkinliğimiz, katılıp katılamamamızla olacak şeyler değil arkadaşım, burdaki sorun NET bir tarih veremeyen kurum yöneticilerinin bu sonuçları açıklayamayarak kurumu yönetemediğini gösteren bir işaret...

işkur bürolarında çalışan tanıdıklarımıza soruyoruz, çok ihtiyaç var, ne kadar erken başlarsanız bizi o kadar rahatlatırsınız diyorlar, genel müdüre soruyoruz, kurum için çok önemli bir meslek dalı olduğumuzu açıklayıp, aralıkta açıklanacak diyor, AÇIKLAYAMIYOR.

TOPU BAKANA ATIYOR, SAYIN BAKAN AÇIKLANACAK DİYOR "EN YAKIN ZAMANDA"..

ama o da susuyor susuyor...

Cimere yazıyoruz, cimer genel müdürlüğe yazıyor genel müdürlük "yakında" diyor!

ŞİMDİ sayın CUMHUR BAŞKANIMIZIN yeni sisteme geçerken söylediği bir söz aklıma geliyor, "BUNDAN SONRA BÜROKRASİ DAHA HIZLI İŞLEYECEK"

DEMEK Kİ BU SÖZ GAYET YANLIŞ ANLAŞILMIŞ...

EskibankaciYeniissiz, 5 yıl önce

İnanın o watsap gruplarında doğru düzgün bilgi paylaşımı yok kaç kez tweet etkinliği yaptım orada esip gürleyen ama tweeterda giki çıkmayan insanlar dolu bende tweet kullanmayan biri idim ama actim burada amacimiz siyaset yapmak değil sesimize ses almak ağzını bıçak açmayan yedi yirmi dört tweeterda olan bakana az da olsa kendi sesimizi duyurmak ama ne destek var ne de bir yardım hocam evet sonuca ulaşacağız demiyorum ama sesimizi duyuralim diye çok çabaladim o gruplar da üç dört tane akıl hocaları yapmışlar hepsi onların verdiği tarih peşinde koşuyorlar ve büyük ihtimalle eksi veren de ordaki kişilerden hocam

Toplam 96 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi