Editörler : "eskiyara"Pangaea

görevlendirme
Aday Memur
24 Şubat 2019 07:54

Saçmalayan o mu? Yoksa cevap vermeye çalışan zavallı hocalarım mı?
guerlian, 5 yıl önce

"Arkadaşlar bugün bazı okullara gitmesi gereken öğretmenleri görevlendirdik...Nöbetçi müdür yardımcısı olarak gitme dememize rağmen öğretmen nöbet yerini terkedip gitti.."

Ne saçmalıyorsun hocam sen?

görevlendirme
Aday Memur
24 Şubat 2019 07:58

Bu diziler insanları bozuyor.
yalnızlıksenfonisi, 5 yıl önce

Valla gardaş ben olsam ,idareci tokat atmaya yeltense

onun o gün cenazesi okuldan çıkar.Karaktersiz yalaka aptallar idareci olacaklar ve gelip bana laga luga yapacaklar he, onlara karşı asla resmi davranmam!

görevlendirme
Aday Memur
24 Şubat 2019 08:01

Aha bir tane Polat Alemdar daha. Besmelesiz isim almazmışmış. Vay be öğretmen değil mafya babası.
23mudur76, 5 yıl önce

Böyle müdürüm/müdür yardımcım olsa okulda hiç bir şey yapmam okul çıkışı yada hafta sonu öğretmen evi olur kahve olur sokak ortası olur fark etmez her türlü gerekeni yaparım hal hatır sorarım.

Bak birdaha adımını besmelesiz ağzına alıyorum mu bu tipler böyledir evde karısına sözü geçmez eşi dostu olmayan hayatta öyle bir damla su vereni olmayan tiplerdir yani kimse niye hal hatırSordun diye sana gelmez. Saygılar sevgiler

Zat nik tel
Müsteşar Yardımcısı
24 Şubat 2019 09:24

sevgili arkadaşlar,

içerikten bağımsız yazıyorum. kesinlikle nöbet yerinizi terk etmeyin. geçenlerde nöbet yerinde bulunan bir arkadaşın görevi sırasında bir kavga oldu. kamera kayıtlarına göre öğretmen yerindeydi.dolayısıyla herhangi bir müeyyide yaşamadı ve yaşamayacak ancak olay çok büyüdü adliyelik oldu.eğer görev yerinde olmasaydı hocamızın başı ciddi beladaydı. bilginize sunayım.

24 Şubat 2019 13:42

Hiçbir dizi izlemem gardaş, yalaka takımı idarecilere de asla papuc bırakmam.Ogretmeni dikizlerler ama kendi mesailerine hiç dikkat etmezler.Onlar da nöbet ücreti alır ama odalarından çıkmazlar.Bana kimse çıkıp maval anlatmasin.

görevlendirme, 5 yıl önce
Bu diziler insanları bozuyor.

hugo.almeida
Kapalı
24 Şubat 2019 14:16

O.

görevlendirme, 5 yıl önce
Saçmalayan o mu? Yoksa cevap vermeye çalışan zavallı hocalarım mı?

bulaşıkkk
Yasaklı
24 Şubat 2019 14:36

Bunu değil bunun gibileri idareci yapanı sorgulamalı esas.

24 Şubat 2019 15:53

Kimisi asarmış kimisi kesermiş falanmış filanmış. Bunları geçeceksin odasına kapısını çalmadan giremezsin babanın çiftliği değil orası o adamlarıda idareci olarak atayan koskoca bakanlık haddini ve yerini bileceksin. Nöbet yerini mazeret bildirmeden giden öğretmen için tutanağını tutup müdürüne vereceksin. Müdüründe sarı zarfı koyacak savunmasını isteyecek. Çalışıyorsa parasını alıyor çalışmak istemiyorsa istafa dilekçesi 2 satır yazacak gidecek. Nöbet tutmayacak birde dayılık yapacak sende affedeceksin yok öyle dünya.

ancelo
Yasaklı
24 Şubat 2019 16:34

Kendi üstü yahut amirini görünce "efenim ne arzu edersiniz ne içersiniz" diye önünü bağlayan, usülsüz uygulamalar hususunda GIK ını çıkaramayan torpilli pardon mülakatla işbaşı edilmiş yandaş sultası pek bir efelenmiş gene. Vah ki ne vah...

Evlenmek Gerek
Genel Müdür
24 Şubat 2019 16:39

Ben hala "görevlendirme yapılmasıyla (ne görevlendirmesi ise) nöbet yerinin terk edilmesinin ilgisini" anlayamadım.

akatlıbey
Yasaklı
24 Şubat 2019 17:51

Yok esasında anlatımın akışı veya kullandığı dil bozuk olsa da yine de anlatabilmiş anlatmasına.

Fakaaat,

Dikkate değer olan, kayda değer olan nokta şurada :) Personeli Tecziye İşlemini bilmediğinden yahut 657 ile özlük işlemlerini yakından takip etmediğinden olacak, (ki yapamayacağını bildiğinden) aynı işlemi üstü kapalı şekilde foruma sormak istemiş. O vakit mülakat listesi neticesinde kimler eliyle oraya getirilmişsen bari ona soraydın... Olayın özeti kanımca bundan ibaret.

Evlenmek Gerek, 5 yıl önce

Ben hala "görevlendirme yapılmasıyla (ne görevlendirmesi ise) nöbet yerinin terk edilmesinin ilgisini" anlayamadım.

Asilmert
Şef
24 Şubat 2019 20:26

Arkadaşlar bence anlamakta idrak ediyorsunuz ben diiyorum ki; Nöbetçi müdür yardımcısı benim.Öğrenci ve bazı öğretmenleri okul dışına spor yazısı ile gitmesi için görevledirdim..

kısaca ; Nöbet yerini terkeden okul dışına dersi olmasına rağmen izinsiz giren 1 öğretmene resmi olarak napmam lazım..

lagaluga boş cevap vermeyin..klavye delikanlığı yapan ahmaklar var özelden bana cebiniz yazsın.

nilsarem
Aday Memur
24 Şubat 2019 20:59

Arkadaşım nasıl bir Türkçen var senin? Ne dediğin anlaşılmıyor .Anlamakta idrak ediyorsunuz ne? Okul dışına spor yazısı ile gitmesi için görevlendirdim, yazmışsın. Bence söylediklerini anlamamışlardır,eğer konuşmalarında yazı dilin gibiyse...

bulaşıkkk
Yasaklı
24 Şubat 2019 21:10

Senin Türkçe öğretmenini arayıp bulmak lazım naptın bu çocuğa diye.

Asilmert, 5 yıl önce

Arkadaşlar bence anlamakta idrak ediyorsunuz ben diiyorum ki; Nöbetçi müdür yardımcısı benim.Öğrenci ve bazı öğretmenleri okul dışına spor yazısı ile gitmesi için görevledirdim..

kısaca ; Nöbet yerini terkeden okul dışına dersi olmasına rağmen izinsiz giren 1 öğretmene resmi olarak napmam lazım..

lagaluga boş cevap vermeyin..klavye delikanlığı yapan ahmaklar var özelden bana cebiniz yazsın.

uAmehmet
Daire Başkanı
24 Şubat 2019 21:48

bence eğleniyor arkadaş burda kasıtlı olarak yazıyor bu şekilde

hugo.almeida
Kapalı
24 Şubat 2019 22:36

İnşallah öyledir. Diğer ihtimal korkunç :)

uAmehmet, 5 yıl önce
bence eğleniyor arkadaş burda kasıtlı olarak yazıyor bu şekilde

xpanzehir
Aday Memur
24 Şubat 2019 22:42

Tabi canım tabi neden olmasın. buradaki öğretmenler de yol göstermek için sabırsızlanıyordu (!)

Asilmert, 5 yıl önce

tutanak artık okul dışına yani ilçede görev yapıyorsak dys üzerinden ilçeyemi gidecek

Moliere
Kapalı
24 Şubat 2019 23:46

sayenizde İdrak yollarında tıkanıklık yaşıyoruz sayın idareci beyefendi, lütfen ne demek istediğinizi sesli betimlemeyle veya language tuşuna basarak tekrar anlatınız.

Asilmert, 5 yıl önce

reloaded übs
Aday Memur
26 Şubat 2019 15:30

bunu bilmiyorsan ne diye yöneticilik yapma gayretindesin, git öğren gel sonra yeniden başlarsın..iki kelimeyi bir araya getirip doğru düzgün bir cümle kurabilme yetisine sahip olmayan birey veya bireylerin (kendini ifade edemeyen) yöneticilik vasfına soyunması ise ayrı bir ironi ve hatta tez konusu bile olabilir..

ne öğretmenisiniz siz.?

dkab falan mı.?

Asilmert, 5 yıl önce

Evlenmek Gerek
Genel Müdür
26 Şubat 2019 18:13

Okuyunca sesli güldüm. Türk Dili ve Edebiyatı dersinden sorumluluğa kalacak biri.

Asilmert, 5 yıl önce

Toplam 40 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi