Editörler :
20 Şubat 2019 21:30   


Belediye ünvan değişikliği

Asaletim tasdik olmadan ünvan değişikliği yapabilir miyim, şayet o kadro açıldığı takdirde tabi. Bir de bu tayin olayıda asalet tasdik olmadan kesinlikle olmuyor mu? Yani eş durumu veya başka herhangi bir nedenden dolayı.

20 Şubat 2019 21:44

mosyomemur
Kapalı

yapamazsın

20 Mayıs 2019 23:20

sjk18
Aday Memur

Mahalli İdareler Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Yönetmeliğinde bütün şartlar yazmaktadır. Unvan değişikliği yapmak için, hangi kadrolar unvan değişikliğine tabidir ilgili yönetmelikte yazıyor. Bulunduğunuz kadroda fiilen en az 2 yıl çalışmış olmalısınız. Geçmek istediğiniz unvanın diğer şartlarını da karşılamanız gerekir. (öğrenim durumu, özel şartları varsa vb.) İlgili yönetmelikte o şartlarda yazıyor. Okuyup, daha iyi bilgi edinebilirsiniz. Tabi kurumunda sınav ilgili kadrolar için sınav açması gerekir.

24 Mayıs 2019 19:14

Ömerfaruk30
Aday Memur

Mahalli İdareler Görevde Yükselme ve Ünvan Değişikliği Sınavı için www.memursinav.com'da çalışmalar devam etmektedir. İstanbul Ünv'den Dr. Emre AKÇAGÜNDÜZ ve ekibi hazırlıkları devam ediyor.Şu an sistemde bulunan Türkiye Geneli Canlı Deneme Sınavını kaçırmayın.İlgili duyuruları aşağıdaki gruptan takip edebilirsiniz.

.....

Toplam 3 mesaj
 
ANKET
3 HDP'li belediyeye kayyum atandı. Bu kararı;