Editörler :
21 Şubat 2019 19:14   

İkm lerde ilk iş günü nasıl geçti

baslayan arkadaslar neler yapti nasil gecti bilgi verirmisiniz

21 Şubat 2019 19:18

sam112
Aday Memur
Güncell
22 Şubat 2019 00:51

657li ikm
Aday Memur
Güncell
22 Şubat 2019 04:19

Reisss16
Aday Memur
arkadaslar ilk gün takım elbıse ve tras olmanızı onerırım.iyi bir intiba bırakmanız için.ilk gün gercekten cok stres yapıosunuz ıster ıstemez.gerek yok.erken gıtmenız avantajlı kıyafet bakımından.cunku kalmayabılıyor.
22 Şubat 2019 08:58

nowember life
Aday Memur

arkadaşlar, ben 8 yıldır bu meslekteyim. 5 yıl İnfaz ve Koruma Memuru olarak görev yaptım. 4 yıldır da İnfaz ve Koruma başmemuru olarak görev yapıyorum. lütfen göreve başlarken bazı alışkanlıklarınızı dışardıda bırakın. artık emir altına giriyorsunuz. giyiminizle, saş sakalınızla temsil ettiğiniz üniformayı layıkıyla taşıyın.

22 Şubat 2019 09:09

papaatyaa
Yasaklı

İnşallah bir gün ben de bu soruya cevap veririm Allahım banada nasip etsin

22 Şubat 2019 12:35

Karakartal0
Aday Memur
ilk basladigimiz zamanlarda vardiyaya veriyolarmi yoksa 8 5 mi devam ediliyor
22 Şubat 2019 12:54

nowember life
Aday Memur
ilk basladigimiz zamanlarda vardiyaya veriyolarmi yoksa 8 5 mi devam ediliyor
Karakartal0, 6 ay önce - Alıntıya git

bir standardı yok, kurumların ihtiyaçları, personelin vasıflarına göre değerlendirilir. bir kaç hafta cezaevini tanıma sürecinin ardından, başmemurlar tarafından vardya, yada sabit birimlere yerleştirilirsiniz.

22 Şubat 2019 13:03

Karakartal0
Aday Memur
tesekkurler nowember
22 Şubat 2019 19:29

InfazKoruma10
Aday Memur

İnşallah bir gün ben de bu soruya cevap veririm Allahım banada nasip etsin

papaatyaa, 6 ay önce - Alıntıya git
inşaallah :)
24 Şubat 2019 21:49

Karakartal0
Aday Memur
unuformalari kurummu veriyor bizmi temin ediyoruz bilen varmi
24 Şubat 2019 23:37

Şepe
Aday Memur

bir standardı yok, kurumların ihtiyaçları, personelin vasıflarına göre değerlendirilir. bir kaç hafta cezaevini tanıma sürecinin ardından, başmemurlar tarafından vardya, yada sabit birimlere yerleştirilirsiniz.

nowember life, 6 ay önce - Alıntıya git
Bir şey sormak istiyorum. Ben yaşadığım ilden farklı bir ile atandım en az 4 saat arası ve başlatmak için aradıklarında 15 gün mühlet isteyebilir miyim orada bir düzen kurmak için
25 Şubat 2019 09:19

nowember life
Aday Memur
Bir şey sormak istiyorum. Ben yaşadığım ilden farklı bir ile atandım en az 4 saat arası ve başlatmak için aradıklarında 15 gün mühlet isteyebilir miyim orada bir düzen kurmak için
Şepe, 6 ay önce - Alıntıya git

isteyemezsin maalesef, sana sunulan sürede başlamak zorundasın. başladıktan sonra bir yıl boyunca yıllık izin hakkın yok. ancak vardiyada görev yaparsan fazla çalışma izni kullanabilirsin en fazla 10 gün. yada çok acil durumlarda idari izin kullanabilirsin tabi buda idarecilerin takdirindedir. idari izinde her hangi bir sorunluluk yoktur

25 Şubat 2019 17:56

Mithri
Aday Memur

Bende istanbulda çağırılmayı bekleyenlerdenim. Nisanda düğünüm var mazeret izni kullanmamda sıkıntı yaşar mıyım? Teşekkür ederim.

25 Şubat 2019 18:35

Cekoooo
Aday Memur

Bende istanbulda çağırılmayı bekleyenlerdenim. Nisanda düğünüm var mazeret izni kullanmamda sıkıntı yaşar mıyım? Teşekkür ederim.

Mithri, 6 ay önce - Alıntıya git

7 gün düğün iznin var

25 Şubat 2019 18:36

coolblack0tr
Aday Memur

7 gün düğün iznin var

Cekoooo, 6 ay önce - Alıntıya git
Bu izin aday memurun 10 günlük mazeret izninden kesiliyormu ?
25 Şubat 2019 18:38

Cekoooo
Aday Memur
Bu izin aday memurun 10 günlük mazeret izninden kesiliyormu ?
coolblack0tr, 6 ay önce - Alıntıya git

sözleşmeli (4 B)memura 7 gün düğün izni verilir. mazeret izni değildir bu. mazeret izni kurum amirinin uygun görmesi durumunda verilir.

25 Şubat 2019 18:40

Cekoooo
Aday Memur
unuformalari kurummu veriyor bizmi temin ediyoruz bilen varmi
Karakartal0, 6 ay önce - Alıntıya git

botundan montuna kadar devlet karşılıyor istersen kendi paranla dışardan alabilirsin

25 Şubat 2019 18:56

coolblack0tr
Aday Memur

sözleşmeli (4 B)memura 7 gün düğün izni verilir. mazeret izni değildir bu. mazeret izni kurum amirinin uygun görmesi durumunda verilir.

Cekoooo, 6 ay önce - Alıntıya git
apılan yeni düzenlemeye göre, sözleşmeli personele isteği üzerine; eşinin doğum yapması halinde on gün, kendisinin veya çocuğunun evlenmesi ya da eşinin, çocuğunun, kendisinin veya eşinin ana, baba ve kardeşinin ölümü halinde ve her olay için yedi gün ücretli mazeret izni verilecek Bundan dolayı sordum
Toplam 18 mesaj

ANKET
Sizce, memur zammının, Hakem Kuruluna kalması iyi mi oldu?