Editörler :
«169170171172173174175176177178179180»
14 Mayıs 2019 00:54

Kbrnurse
Kapalı
Kafayı yiyecez sonunda yaa arkadaşlar doğruysa biz ne yapacaz o kadar bekledik :(
14 Mayıs 2019 01:04

Rabken
Genel Müdür
gerçekten artık gucum kalmadi yani kafama takmamaya calistikca sagdan soldan haberler duyuyorum tam bi seye sevinicem baska bi sey kursagima diziyo sevincimi. aylar oldu ya bizim hakkımız değil mi bu atama bıktım usandım. kime ne yaptıkta bize bu eziyeti ediyolar anlamıyorum. farkında mısınız levent karataş arkadas vardi artik yazmıyor bir sey onun bile o güzel hevesi heyecani kirildiysa biz coktan yanmisiz
14 Mayıs 2019 01:11

Rabken
Genel Müdür
#SağlıktaMülakataHAYIR . arkadaslar bi hastagle twitterda birlik olalım mi?
14 Mayıs 2019 01:16

Rabken
Genel Müdür
ve istanbulda kac kisiyiz istanbuldaki arkadaşlar toplanalım bence il sağlık müdürlüğü mu olur artik neresi olursa gidelim. eger bu haber gercekse aldigimiz 90lar yanabilir. secime kadar yaptık yaptık. herkes kendi sehrinde toplanmaya calismali bence
14 Mayıs 2019 03:31

Rabken
Genel Müdür
28 Eylül 2016 Çarşamba 16:38 Sağlık Bakanlığı Müsteşarı Gümüş, sağlık personeli alımları için mülakat ve ön değerlendirme sistemi geliştirdiklerini açıkladı. Sağlık Bakanlığı Müsteşarı Prof. Dr. Eyüp Gümüş, devlette memur olanların devletin kurallarıyla çalışmasını gerektiğini, başka bir akıl ya da yerden emir alanların devlette memur olamayacağını belirtti. Gümüş, bakanlık olarak, bir ön değerlendirme, mülakat, değerlendirme çalışması yaptıklarını bildirdi. Müsteşar Gümüş, kamuda FETÖ/PDY soruşturmaları kapsamında Sağlık Bakanlığındaki çalışmalarla ilgili açıklamalarda bulundu. FETÖ/PDY soruşturmaları kapsamında Sağlık Bakanlığında 7 bin civarında personelin açığa alındığını belirten Gümüş, 2 bine yakın personelinde Kanun Hükmünde Kararname ile memuriyetten atıldığını söyledi. Gümüş, bundan sonraki süreçte önlerine bakacaklarını belirtirken, memur alırken, sözleşme yaparken mülakat yapacaklarını açıkladı. Sorunlu kişilerin devlette görev almasını istemediklerini söyleyen Müsteşar Gümüş "Yani devlette memur olan devletin kurallarıyla çalışır. Başka bir akıl ya da yerden emir alan devlette memur olamayacak. Biz Bakanlık olarak, bir ön değerlendirme, mülakat, değerlendirme çalışması yapacağız" şeklinde konuştu.
14 Mayıs 2019 03:32

Rabken
Genel Müdür
28 Eylül 2016 Çarşamba 16:38 Sağlık Bakanlığı Müsteşarı Gümüş, sağlık personeli alımları için mülakat ve ön değerlendirme sistemi geliştirdiklerini açıkladı. Sağlık Bakanlığı Müsteşarı Prof. Dr. Eyüp Gümüş, devlette memur olanların devletin kurallarıyla çalışmasını gerektiğini, başka bir akıl ya da yerden emir alanların devlette memur olamayacağını belirtti. Gümüş, bakanlık olarak, bir ön değerlendirme, mülakat, değerlendirme çalışması yaptıklarını bildirdi. Müsteşar Gümüş, kamuda FETÖ/PDY soruşturmaları kapsamında Sağlık Bakanlığındaki çalışmalarla ilgili açıklamalarda bulundu. FETÖ/PDY soruşturmaları kapsamında Sağlık Bakanlığında 7 bin civarında personelin açığa alındığını belirten Gümüş, 2 bine yakın personelinde Kanun Hükmünde Kararname ile memuriyetten atıldığını söyledi. Gümüş, bundan sonraki süreçte önlerine bakacaklarını belirtirken, memur alırken, sözleşme yaparken mülakat yapacaklarını açıkladı. Sorunlu kişilerin devlette görev almasını istemediklerini söyleyen Müsteşar Gümüş "Yani devlette memur olan devletin kurallarıyla çalışır. Başka bir akıl ya da yerden emir alan devlette memur olamayacak. Biz Bakanlık olarak, bir ön değerlendirme, mülakat, değerlendirme çalışması yapacağız" şeklinde konuştu.
Rabken, 2 ay önce - Alıntıya git
2016dada boyle bir haber dönmüş ama bilmiyorum
14 Mayıs 2019 03:35

Rabken
Genel Müdür
2016dada boyle bir haber dönmüş ama bilmiyorum
kamu personeli isimli site boyle bir haberi daha öncede paylasmis 2016da. bir yandan mulakat gelecek olsa 2016da gelmez miydi diyorum bir yandanda endişeleniyorum
14 Mayıs 2019 04:19

Cansu0806
Memur

şu kriz ortamında atama olsun, haziranın sonunda olmasına razıyım. ekonomi o kadar kötü ki, birisi çıkıp alım yapmayacağız dese kimse ağzını açamaz.

bence sağlık bakanının yuvarlak konuşmasının sebebi de ekonomik krizden dolayı.

inşallah haziran ayı beklediğimiz son ay olur.

büyükyollarınhaydudu, 2 ay önce - Alıntıya git

Ekonomiden olduğunu hiç zannetmiyorum. 40 bin öğretmen atadılar. Büssürü polis asker güvenlik görevlisi alımları oldu. Büssürü işçi alımı yapıldı hala da yapılıyor. Ekonomi bize mi çalışıyor sadece

14 Mayıs 2019 04:22

Cansu0806
Memur

Size demedm zaten site kopyala yapıştır yapmış arasın verdiği bilgiyi, yani bakanlıktan özel alınan yeni bir bilgi değil, kendi yorumlarını da ekleyip haber haline getirmişler herzmn yaptıkları gibi

Hayalperesthemşire, 2 ay önce - Alıntıya git

Kusurabakmayın ben yanlış anlamışım sizi

14 Mayıs 2019 04:24

Cansu0806
Memur
şuan Aras Ali bey sağlıkta mülakat olabilir gibi birşey paylaştı yandık o zamn hepimiz öyle olursa
Sedaerzz, 2 ay önce - Alıntıya git

Mülakatı normal bir mülakat olacağını sanmıyorum sadece fetöcü mü değil mi onu iyice anlamak için yaparlar yaparlarsa.

14 Mayıs 2019 04:26

Dentistnurse
Aday Memur
Güvenlik soruşturması neylerine yetmiyor
14 Mayıs 2019 04:28

Cansu0806
Memur
Güvenlik soruşturması neylerine yetmiyor
Dentistnurse, 2 ay önce - Alıntıya git

Bilemiyorum vardır bir bildikleri. Ama bu mülakat olayı öyle önemli bir şey değil. Yani öğretmenliklerde olduğu gibi bir mülakat değil

14 Mayıs 2019 04:50

GumballWatterson
Kapalı

Bakanlık hariç herkes alım duyurusu, haber ve açıklama yapıyor neye inanacağımızı, kime güveneceğimizi şaşırdık. Bakanlığın buna bir dur demesi gerekir. Sesimizi hiç mi duymuyorlar? Hiç mi yazılıp çizilen haberleri görmüyorlar?

Sırf şu haberler yüzünden çoğu kişinin uykusu kaçtı, oruç tutan çoğu kişi yaptığı sahurdan hiçbir şey anlamadı. İNSAF.

14 Mayıs 2019 04:56

bugie
Memur

Ne mülakatı. 1 hafta bakmayayım dedim siteye. Neler dönmüş.

14 Mayıs 2019 05:01

burcinebe
Aday Memur
Ne sahur yapabildim ne de uyuyabiliyorum, mübarek ayda kötü söz etmemek için zor tutuyorum kendimi. Allahım üzerimizden oyun oynayıp hesap yapanların hesabını bozsun. Ne elimizden bişey geliyor ne dilimizden. Gelse de işe yaramıyor zaten.. :(
14 Mayıs 2019 12:17

Perfusionist
Aday Memur
gerçekten artık gucum kalmadi yani kafama takmamaya calistikca sagdan soldan haberler duyuyorum tam bi seye sevinicem baska bi sey kursagima diziyo sevincimi. aylar oldu ya bizim hakkımız değil mi bu atama bıktım usandım. kime ne yaptıkta bize bu eziyeti ediyolar anlamıyorum. farkında mısınız levent karataş arkadas vardi artik yazmıyor bir sey onun bile o güzel hevesi heyecani kirildiysa biz coktan yanmisiz

Onun interneti kestiler bence

14 Mayıs 2019 12:32

Rabken
Genel Müdür

Onun interneti kestiler bence

Perfusionist, 2 ay önce - Alıntıya git
bence o umudunu kesti
14 Mayıs 2019 12:36

Perfusionist
Aday Memur

sağlık eğitimi almış hiç bir sağlıkçı mülakat ile istihdam edilemez. Sağlık konusunda mülakat imkansızdır. Uygulamalı mülakat mı yapılacak? hastaların üzerinde denemeler mi? yoksa korktuğumuz gibi alakasız sorular ile emekler çöpe mi gidecek?

#SağlığınMülakatıOlmaz OLMAMALI !!

Ali Aras 1saat önce atmış

14 Mayıs 2019 12:49

Rabken
Genel Müdür
arkadaşlar twitterda 1.yiz suan. lutfen herkes destek versin
14 Mayıs 2019 12:55

hemşirizbiz
Aday Memur

garibin işi rast gitmez diye boşuna dememişler. bi de mülakat çıkardılar. aldığımız 90 üstü puanlar bile zor kurtarır artık.

bugünden itibaren resmi olmayan haberleri de kafaya takmam. resmi açıklamadan sonra göreceğiz zaten ne olacağını.

Toplam 3862 mesaj
«169170171172173174175176177178179180»

ANKET
Sizce, Kurban Bayramı tatili 9 güne çıkarılmalı mı?