Editörler :
«170171172173174175176177178179180181»
14 Mayıs 2019 16:46

Rabken
Genel Müdür

garibin işi rast gitmez diye boşuna dememişler. bi de mülakat çıkardılar. aldığımız 90 üstü puanlar bile zor kurtarır artık.

bugünden itibaren resmi olmayan haberleri de kafaya takmam. resmi açıklamadan sonra göreceğiz zaten ne olacağını.

hemşirizbiz, 4 ay önce - Alıntıya git
yayınlanmis ama olamayabilirde diyolar hala şaka gibi
14 Mayıs 2019 17:18

Rabken
Genel Müdür
http://chng.it/pSHtQjwFMT imzalayin lütfen
14 Mayıs 2019 21:35

anestezimerve
Şef
Arkadaşlar gelecek güzel haberleri beklerken bu mülakat nedir kafayı yicem şuan yaa
14 Mayıs 2019 21:43

anesteziteknisyen
Aday Memur
Arkadaşlar gelecek güzel haberleri beklerken bu mülakat nedir kafayı yicem şuan yaa
anestezimerve, 4 ay önce - Alıntıya git
aynen hocam hem bu kadar bekletilelim hem de üstüne bı de bu.bunlar bunun için de bu kadar bekletmiş olabilirler bizleri bunlardan artık her şey beklenir.ama biz savaşalım sonuna kadar ve mücadeleyi birakmayalim.hakkimiz olanı alalım.bu kadarına müsade etmeyelim nolur!!!
14 Mayıs 2019 21:46

Elifhmsire
Memur

Şaka gibi ya daha kötüsü olmaz dedigimiz ne varsa başımiza geldi.Atama yapmak dışında gerekli gereksizz her sey yapıldı.Su mübarek gunlerde onca insanin hakkina girilecegini bildiğimiz uygulamayi adamlar onayladi.Cok yazık ne söylenebilir ki ..

14 Mayıs 2019 21:46

Betul.hemşire94

Twit atmaya yüklenin arkadaşlar elbet bi ses çıkacak!

14 Mayıs 2019 21:47

Rabken
Genel Müdür
elimizden geldiğin kadar tepki göstermeliyiz amaclari neyse yapmasınlar. bizim emeklerimiz bosa gitmemeli
14 Mayıs 2019 21:47

bugie
Memur

Arkadaşlar bizim atama işi yattı gibi. üniversite hastanesine başvurmamanın pişmanlığını yaşıyoruz hep birlikte.

15 Mayıs 2019 04:04

anestezimerve
Şef
elimizden geldiğin kadar tepki göstermeliyiz amaclari neyse yapmasınlar. bizim emeklerimiz bosa gitmemeli
Rabken, 4 ay önce - Alıntıya git
Twitterda aktifim sürekli çalıştığım mesai saatlerinde bile atmaya çalışıyorum desteği bırakmayalım hiçbirimiz çünkü herşey için geç olabilir
15 Mayıs 2019 04:06

anestezimerve
Şef
Twitterda aktifim sürekli çalıştığım mesai saatlerinde bile atmaya çalışıyorum desteği bırakmayalım hiçbirimiz çünkü herşey için geç olabilir
Allah yardımcınız olsun görülen o ki şuan herşey bakanın insiyatifinde ister yapar ister yapmaz çünkü metinde "veya" ifadesi yazıyor herşey bakana kalmış.. Tepkimizi dile getirirsek seçim öncesi en azından bi umut..
15 Mayıs 2019 04:07

Kbrnurse
Kapalı
++
15 Mayıs 2019 04:12

anestezimerve
Şef
Allah yardımcınız olsun görülen o ki şuan herşey bakanın insiyatifinde ister yapar ister yapmaz çünkü metinde "veya" ifadesi yazıyor herşey bakana kalmış.. Tepkimizi dile getirirsek seçim öncesi en azından bi umut..
Kendimi kahrettim dün resmen neye uğradığımı şaşırdım bugün yarın alım olucak derken bu hayal kırıklığının altından nasıl kalkarım onuda düşünüyorum artık atamalar benim son umudumdu.. Şu mübarek günde bize bunları yaşatanları bu kul haklarında boğulmaları dileğiyle.. Bizleri daha ne kadar mağdur edicekler dedik hiç beklemediğimiz yerden yine darbe aldık bu kadar vebalin altından kalkamasınlar inşallah
15 Mayıs 2019 04:24

Cansu0806
Memur

Takvim gazetesi, haber Türk gazetesi de haberi yayınlamış. Memurlar net de yayınladı

15 Mayıs 2019 06:51

Rabken
Genel Müdür
bende oyle gözüme bir damla uyku girmedi
15 Mayıs 2019 06:53

Rabken
Genel Müdür

Takvim gazetesi, haber Türk gazetesi de haberi yayınlamış. Memurlar net de yayınladı

Cansu0806, 4 ay önce - Alıntıya git
memurlar.net alımda illa ki mulakat olacak anlamina gelmiyor demis. umarim oyledir fakat biz yinede kötüyü dusunup hareket etmeliyiz ihtimali bile engellemeliyiz
15 Mayıs 2019 08:30

Cansu0806
Memur
memurlar.net alımda illa ki mulakat olacak anlamina gelmiyor demis. umarim oyledir fakat biz yinede kötüyü dusunup hareket etmeliyiz ihtimali bile engellemeliyiz
Rabken, 4 ay önce - Alıntıya git

Ben de mülakatın geleceğini düşünmüyorum. Neden derseniz. Başlarında çok fazla iş var yapmakta oldukları ve yapacakları. Ama yine de böyle bir konunun gündeme gelmesi hoş değil

15 Mayıs 2019 08:36

anestezimerve
Şef

Ben de mülakatın geleceğini düşünmüyorum. Neden derseniz. Başlarında çok fazla iş var yapmakta oldukları ve yapacakları. Ama yine de böyle bir konunun gündeme gelmesi hoş değil

Cansu0806, 4 ay önce - Alıntıya git
Umarım gelmez ama böyle bir konunun gündeme gelip onay alması ve üstelik seçim öncesi böyle bir riski göze almaları mülakatı istediklerini gösteriyor
15 Mayıs 2019 08:42

anestezimerve
Şef
Allah aşkına çıkıp bi açıklama yapsın şu adam yaa bittik tükendik.. Emek verip karşılığını beklemek ne kadar yanlışmış bu ülkede
15 Mayıs 2019 09:34

Perfusionist
Aday Memur

geri adım atacak olsalar böyle bi karar almazlardı.

İkincisi de şunu merak ediyorum mülakat eklemeleri atamalar için süreyi nekadar uzatacak

15 Mayıs 2019 15:28

siyasalhemsire
Aday Memur

mülakatsız atamalar bekliyoruz.

Toplam 3877 mesaj
«170171172173174175176177178179180181»

ANKET
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'yu başarılı buluyor musunuz?