Editörler :
«171172173174175176177178179180181182»
15 Mayıs 2019 15:30

aayçicegi
Kapalı
arkadaslar twitter etkinligine destek olurmusunuz. Gerekirse acalim isimiz bitince kapatalim lutfen. Ben oyle yaptim
16 Mayıs 2019 03:27

furkan.721
Yasaklı

YÜKSEK PUAN ALAN ARKADAŞLAR MÜLAKAT GELİYOR BİŞEYLER YAPALIM HAKKIMIZI YİYORLAR BİRLİK OLALIM BENİM DAYIM YOK KENDİ HALİMDE GARİBAN BİRİSİYİM KPSS DEN 90 ALDIM EMEGIMDENOLMAK İSTEMİYORUM LÜTFEN BİŞEYLER YAPALIM HAKKIMI YİYENI ALLAHIMA HAVALE EDİYORUM. ..

16 Mayıs 2019 04:10

anestezimerve
Şef

YÜKSEK PUAN ALAN ARKADAŞLAR MÜLAKAT GELİYOR BİŞEYLER YAPALIM HAKKIMIZI YİYORLAR BİRLİK OLALIM BENİM DAYIM YOK KENDİ HALİMDE GARİBAN BİRİSİYİM KPSS DEN 90 ALDIM EMEGIMDENOLMAK İSTEMİYORUM LÜTFEN BİŞEYLER YAPALIM HAKKIMI YİYENI ALLAHIMA HAVALE EDİYORUM. ..

furkan.721, 1 ay önce - Alıntıya git
Yüksek düşük atanmış atanmamış önemli olmadan herkesin destek vermesi gerek Sağlık çalışanların onuruda söz konusu ne demek doktor karşısında mülakata girmek yaa.. Ve Adaletsizlik olacağı aşikar buna Dur demeliyiz çok geç olmadan Twitterı olmayan açsın bi zahmet herkes destek versin ETKİNLİKlere
16 Mayıs 2019 04:37

furkan.721
Yasaklı

Anestezimerve düşük puan alanlar zaten dayı ayarlamanın peşinde bizim gibi kerizlerde 90 üstü puan alıyor HAKKIMI MİLYON KERE HARRRAM EDİYORUM BENİM YERİME ATANACAK KİŞİ BOĞAZINDAN GECMESİN ALDIĞIN PARA. 4 BİN SENELİK İNSAN HAYATINDA NEDEN BU DÖNEME GELDİM BEN ???

16 Mayıs 2019 04:47

Kbrnurse
Kapalı

Anestezimerve düşük puan alanlar zaten dayı ayarlamanın peşinde bizim gibi kerizlerde 90 üstü puan alıyor HAKKIMI MİLYON KERE HARRRAM EDİYORUM BENİM YERİME ATANACAK KİŞİ BOĞAZINDAN GECMESİN ALDIĞIN PARA. 4 BİN SENELİK İNSAN HAYATINDA NEDEN BU DÖNEME GELDİM BEN ???

:((
16 Mayıs 2019 08:47

anestezimerve
Şef

Genelleme yapmak istemiyorum düşük almış olan kişilerde destek verebilir dayısı var diye birşey yok atanmış atanmamış olanda destek verebilir dediğim gibi Sağlıkçıların onuruda söz konusu burda ne aldığımız puanın önemi kalıyor ne başka birşey dayısı olanlar sınava bile girmemiş olabilir zaten
16 Mayıs 2019 08:50

anestezimerve
Şef
O kadar çok üzülüyorum ki kendimi kahrettim resmen ve bi açıklama bile yapmıyorlar kafayı yedik iyice bir yandan diyorum gelmemiştir veya sağlıkta farklı alanlara gelmiştir bizle ilgisi yoktur bir yandan da eğer gelmemiş olsa çıkıp açıklama yapılırdı... Bu da atamayı uzatmak için bizi oyalama stratejilerimi gerçekten kafayı yemek üzereyim kendi kendimize durum değerlendirmesi yapıyoruz Açıklama yapmak zorundalar
16 Mayıs 2019 11:36

Perfusionist
Aday Memur
:((
Kbrnurse, 1 ay önce - Alıntıya git

Bi düzeltme yapayım modern insan 200bin yıldan beri var..

16 Mayıs 2019 13:07

deelackk
Aday Memur
Bu ne demek ya acilen bunu herkese göstermeliyiz ki üst makamlara bunların olacağını daha açık görsünler
16 Mayıs 2019 13:24

Frkztkn
Aday Memur

Allah hakkımızın zerresini bile buna sebep olanların burnundan getirsin. Başkada diyecek bir.şey bulamıyorum

16 Mayıs 2019 13:32

Rabken
Genel Müdür
Bu ne demek ya acilen bunu herkese göstermeliyiz ki üst makamlara bunların olacağını daha açık görsünler
deelackk, 1 ay önce - Alıntıya git
kesinlikle göstermeliyiz. buna sebep olmalari cok yanlış
16 Mayıs 2019 14:18

Perfusionist
Aday Memur

Rezalet ve olacağı bu..

16 Mayıs 2019 17:39

Rabken
Genel Müdür

Rezalet ve olacağı bu..

Perfusionist, 1 ay önce - Alıntıya git
evet rezalet yazık yani
16 Mayıs 2019 17:49

isimsoyisim01
Kapalı
evet rezalet yazık yani
Rabken, 1 ay önce - Alıntıya git

troll hesap olmadığı ne malum 1 kişinin yaptığı terbiyesizliği tüm doktorlara mal etmek ne kadar doğru meslektaşım

16 Mayıs 2019 17:53

Rabken
Genel Müdür

troll hesap olmadığı ne malum 1 kişinin yaptığı terbiyesizliği tüm doktorlara mal etmek ne kadar doğru meslektaşım

isimsoyisim01, 1 ay önce - Alıntıya git
trol degil gercekten doktor. yazdigi abuk sabuk yazilari eger 1 kisi 12 13 hesap acmadiysa destekleyip artiliyorlar. elbette tum doktorlar icin demiyorum benim akrabalarimdada doktorlar var ya da bir suru iyi doktorla çalıştım ama mulakatta boyle bir doktorla karsilasmayacagimizin garantisinide ne yazik ki kimse veremez. curuk elmalarida gormezden gelemeyiz ne yazik ki.emegimizin bu sekilde cop olmasını isteyemeyiz
16 Mayıs 2019 17:57

isimsoyisim01
Kapalı
trol degil gercekten doktor. yazdigi abuk sabuk yazilari eger 1 kisi 12 13 hesap acmadiysa destekleyip artiliyorlar. elbette tum doktorlar icin demiyorum benim akrabalarimdada doktorlar var ya da bir suru iyi doktorla çalıştım ama mulakatta boyle bir doktorla karsilasmayacagimizin garantisinide ne yazik ki kimse veremez. curuk elmalarida gormezden gelemeyiz ne yazik ki.emegimizin bu sekilde cop olmasını isteyemeyiz
Rabken, 1 ay önce - Alıntıya git

Mülakatta asıl sıkıntıyı ne lisanslar ne başkaları eğer olacak olursa lise mezunları olarak bizyaşarız.Doktorların lise mezunlarına bakış açısı çok önemli...Bilmiyorum hayırlısı olsun. Allah yardımını esirgemesin

16 Mayıs 2019 18:00

Rabken
Genel Müdür

Mülakatta asıl sıkıntıyı ne lisanslar ne başkaları eğer olacak olursa lise mezunları olarak bizyaşarız.Doktorların lise mezunlarına bakış açısı çok önemli...Bilmiyorum hayırlısı olsun. Allah yardımını esirgemesin

sanmam çünkü belli bir kontenjan olacak hocam ornegin 1000 diyelim. illaki bin kisi alacaklar yani sonuçta o yüzden sevmeselerde secmek zorundalar ama bizi mi baskasini mi bilemem tabi
16 Mayıs 2019 18:48

Perfusionist
Aday Memur

Senin trol olmadığın ne malum? Burdaki mesele ne kişisel nede olayı doktorlara mal etmek. Umarım bir an evvel düştüğü çukurun farkına varıp yapılan yanlışın bayrağını saklamayı bırakırsın

16 Mayıs 2019 19:13

anestezimerve
Şef

Senin trol olmadığın ne malum? Burdaki mesele ne kişisel nede olayı doktorlara mal etmek. Umarım bir an evvel düştüğü çukurun farkına varıp yapılan yanlışın bayrağını saklamayı bırakırsın

Perfusionist, 1 ay önce - Alıntıya git
+1
16 Mayıs 2019 19:56

Perfusionist
Aday Memur

Oouvv yüksek Iq.. yakalandık

Toplam 3758 mesaj
«171172173174175176177178179180181182»

ANKET
Binali Yıldırım ve Ekrem İmamoğlu'nun karşı karşıya geldiği program, fikrinizi değiştirdi mi?