Editörler :
«172173174175176177178179180181182183»
16 Mayıs 2019 23:55

Uçanhemşire
Şef

Bir sendika mülakatı yargıya taşıyacakmış sanırım Danıştay yazıyor .. O haber sitesinde

https://www.saglikpersoneli.com.tr/m/guncel/saglikta-mulakat-yargiya-tasiniyor-h319.html

Bu haber sitesi mülakatı önceden bilmişti , bugün de talep toplamayı ilk onlar paylaştı

Sanırım dedikleri gibi editörü yönetimde bir çalışan olabilir adamların dedikleri çıkıyor

17 Mayıs 2019 00:04

Rabken
Genel Müdür

Bir sendika mülakatı yargıya taşıyacakmış sanırım Danıştay yazıyor .. O haber sitesinde

https://www.saglikpersoneli.com.tr/m/guncel/saglikta-mulakat-yargiya-tasiniyor-h319.html

Bu haber sitesi mülakatı önceden bilmişti , bugün de talep toplamayı ilk onlar paylaştı

Sanırım dedikleri gibi editörü yönetimde bir çalışan olabilir adamların dedikleri çıkıyor

Uçanhemşire, 1 ay önce - Alıntıya git
umarım öyledir. ya bu duruma gelmiş olmamiza oyle üzülüyorum ki. kendi bakanligimizla anlasmazlik yasamak cok kotu bi his. bizim emeklerimizin karsiligi boyle olmamalı bunca zaman bekledik. bazen diyorum hiç mi haketmiyoruz. herkes senin şansına boyle demeye başladı bende boyle dusunuyorum sanki benim sanssizligim yüzümden gibi. alakası olmayan bi durumda bizim kendimizi suclamamiza sebep oldular
17 Mayıs 2019 01:00

Uçanhemşire
Şef
umarım öyledir. ya bu duruma gelmiş olmamiza oyle üzülüyorum ki. kendi bakanligimizla anlasmazlik yasamak cok kotu bi his. bizim emeklerimizin karsiligi boyle olmamalı bunca zaman bekledik. bazen diyorum hiç mi haketmiyoruz. herkes senin şansına boyle demeye başladı bende boyle dusunuyorum sanki benim sanssizligim yüzümden gibi. alakası olmayan bi durumda bizim kendimizi suclamamiza sebep oldular
Rabken, 1 ay önce - Alıntıya git

KYK borcunu istiyorlar , gss primini istiyorlar .. bireysel borçlarımızı saymiyorum bile ama özelde de iş vermiyorlar devlete de mülakat getiriyorlar ..zerre kadar umut bıraktıklar mı hocam ?

Bırakın gençlerin evlenmesini , kariyer yapmasını , borçlarımızı ödeyecek asgari ücretli bir iş bile bulamıyoruz sesimizi kim duyacak ??

17 Mayıs 2019 01:47

Uçanhemşire
Şef

Malum haber sitesi son dakika haber yaptı mülakat iptal diyorlar

https://www.saglikpersonelihaber.net/m/personel-alimi/son-dakika-mulakatla-alim-iptal-saglik-bakanligi-mulakatla-h2000.html

Resmi açıklama gelene kadar bu işin peşini birakmamaliyiz

17 Mayıs 2019 01:49

Rabken
Genel Müdür

KYK borcunu istiyorlar , gss primini istiyorlar .. bireysel borçlarımızı saymiyorum bile ama özelde de iş vermiyorlar devlete de mülakat getiriyorlar ..zerre kadar umut bıraktıklar mı hocam ?

Bırakın gençlerin evlenmesini , kariyer yapmasını , borçlarımızı ödeyecek asgari ücretli bir iş bile bulamıyoruz sesimizi kim duyacak ??

ah hocam ah. bu yaslarimiz en guzel zamanlerken bizlerin bu halde olmamiz cok üzücü. oyle uzuluyorum ki. su dünyaya bir kez geliyoruz geçen zaman tekrar gelmeyecek biz vakit kaybediyoruz
17 Mayıs 2019 01:52

Rabken
Genel Müdür

https://www.saglikpersonelihaber.net/m/personel-alimi/son-dakika-mulakatla-alim-iptal-saglik-bakanligi-mulakatla-h2000.html

hocam bu editoru bakanliktan oldugu idda edilen site mi
17 Mayıs 2019 01:56

ans1
Aday Memur

evet o site ilk açıklmayı da bu site yapmıştı

17 Mayıs 2019 01:57

Uçanhemşire
Şef

Sanırım o site hocam .. Mülakat geldiğini ilk piyasaya duyuran bu siteydi .. kimse inanmazken sabahına resmi paylaşım geldi ... Dün talep toplamayı da ilk bu site paylaştı ...

Hocam ne olursa olsun resmi açıklama gelene kadar bu işin arkasında durmaliyiz...

17 Mayıs 2019 01:58

Cansu0806
Memur

Inşallah öyledir. Hepimiz elimize telefonu aldık bırakmıyoruz artık

17 Mayıs 2019 02:00

BreakkingBad
Aday Memur

Arkadaşlar resmi açıklama gelene kadar biz aynı kararlılıkla tepkimizi vermeye devam edelim,

İnş haber doğrudur

17 Mayıs 2019 02:01

Cansu0806
Memur

Arkadaşlar resmi açıklama gelene kadar biz aynı kararlılıkla tepkimizi vermeye devam edelim,

İnş haber doğrudur

BreakkingBad, 1 ay önce - Alıntıya git

Inşallah hocam. Hakkımızı savunmak en doğal hakkımız

17 Mayıs 2019 02:10

Rabken
Genel Müdür

Sanırım o site hocam .. Mülakat geldiğini ilk piyasaya duyuran bu siteydi .. kimse inanmazken sabahına resmi paylaşım geldi ... Dün talep toplamayı da ilk bu site paylaştı ...

Hocam ne olursa olsun resmi açıklama gelene kadar bu işin arkasında durmaliyiz...

insallah doğrudur hocam ama cok tepki alindigi icin tepkileri azaltmak amaciylada yayinlanmis olabilir diye düşünüyorum balon haber degildir umarim. bizler yinede devam edelim tepki göstermeye. oyle bir duruma soktular ki guzel haberede sevinemiyorum her seyden iskilleniyorum
17 Mayıs 2019 02:11

Rabken
Genel Müdür

evet o site ilk açıklmayı da bu site yapmıştı

ans1, 1 ay önce - Alıntıya git
insallah doğrudur hocam
17 Mayıs 2019 02:15

azizilkerlabtek54
Aday Memur
Daha çık tweet atalım arkadaşlar
17 Mayıs 2019 02:15

Riakrsli
Memur
tweet atmaya devam
17 Mayıs 2019 02:17

Rabken
Genel Müdür
yarinki hastag den haberi olan var mi?
17 Mayıs 2019 02:20

Rabken
Genel Müdür
belki sacma gelecek ama bu saçma sapan mulakat olayında gördüğüm ve icimdeki umudu kirmayan tek sey tum bolumlerin ayrilmaksizin bir olması oldu.daha once tartıştık ettik ama bu konuda hepimiz biriz. yani kazanacağımıza en cokta bu yuzden inanıyorum. insallah dualarimiz kabul olur hepimizin emeklerinin karşılığı bulunur
17 Mayıs 2019 02:21

Cansu0806
Memur
yarinki hastag den haberi olan var mi?

Sağlık platformu hikayesinde paylaşmıştı

#MEBmülakatdeğilLiyakat

Böyle bir şeydi

17 Mayıs 2019 02:23

Rabken
Genel Müdür

Sağlık platformu hikayesinde paylaşmıştı

#MEBmülakatdeğilLiyakat

Böyle bir şeydi

Cansu0806, 1 ay önce - Alıntıya git
hocam bizden sonra öğretmenlerde tag açtı o onlarındi
17 Mayıs 2019 02:30

pofol200
Memur
hocam bizden sonra öğretmenlerde tag açtı o onlarındi
Yarın duyuracak dedi ya 12 de yeniden gündem olcaz diye sabah paylaşıyo belli değil belli ki daha katılıyorum kesinlikle bırakmak yok hatta daha da çok atılması gerekiyor ki kanmadığımızı birinci ağızdan duymadan durmayacağımızı anlasınlar !
Toplam 3761 mesaj
«172173174175176177178179180181182183»

ANKET
Ekrem İmamoğlu ve İsmail Küçükkaya'nın, ortak yayın öncesinde bir otelde, görüşmesini etik buluyor musunuz?