Editörler :
«173174175176177178179180181182183184»
17 Mayıs 2019 02:30

Cansu0806
Memur
hocam bizden sonra öğretmenlerde tag açtı o onlarındi
Rabken, 2 ay önce - Alıntıya git

Ben onu bilmiyorum sadece instagramda gördüm

17 Mayıs 2019 02:32

Rabken
Genel Müdür

Ben onu bilmiyorum sadece instagramda gördüm

Cansu0806, 2 ay önce - Alıntıya git
belki yarım belli olur. hakkimizda hayirlisi olsun
17 Mayıs 2019 02:33

Rabken
Genel Müdür
Yarın duyuracak dedi ya 12 de yeniden gündem olcaz diye sabah paylaşıyo belli değil belli ki daha katılıyorum kesinlikle bırakmak yok hatta daha da çok atılması gerekiyor ki kanmadığımızı birinci ağızdan duymadan durmayacağımızı anlasınlar !
pofol200, 2 ay önce - Alıntıya git
kesinlikle mulakat ihtimaline bile karsi cikmaliyiz. haberin dogru olmasi icin ancak dua edebiliriz ama umutlanmamaliyiz. dogruysa ve inanmzsak bi sey kaybetmeyiz ama yalansa ve inanirsak emeklerimizi kaybederiz
17 Mayıs 2019 13:05

Rabken
Genel Müdür
#MülakatSağlığaZararlıdır tag bu
17 Mayıs 2019 13:38

ecenazz
Şef

samsunlu arkdaşlar pazar günü bir etkinlik yapılsa iyi olmaz mı

17 Mayıs 2019 20:55

aayçicegi
Kapalı
arkadaşlar bu PDC talep toplanmasi falan biseyler paylaşmış yine sağlık sayfaları. Biri bana bunun ne olduğunu açıklayabilir mi? Alımların ayak sesleri mi bunlar acaba??
17 Mayıs 2019 22:47

Rabken
Genel Müdür
arkadaşlar bu PDC talep toplanmasi falan biseyler paylaşmış yine sağlık sayfaları. Biri bana bunun ne olduğunu açıklayabilir mi? Alımların ayak sesleri mi bunlar acaba??
aayçicegi, 2 ay önce - Alıntıya git
açıklamak isterdim ama bende anlamadim son zamanlarda her sey cok hızlı ilerliyor olaylara ayak uyduramiyorum
17 Mayıs 2019 23:15

Cansu0806
Memur

Nereler kadro açacak onun belirlenmesi diye biliyorum

17 Mayıs 2019 23:23

Uçanhemşire
Şef

Bu PDC olayı gerçekten belirsiz bir şey .. eğer paylaşılan genelgeyi gören varsa ; genelgenin sağ en üst köşesinde STRATEJİK Personel daire başkanlığı yazıyor .. Ve stratejik personel daire sorumlusu sayın bakan ve direkt onun imzası var

Bana 25 binlik stratejik personel alımı olacaktı ya onun talep toplaması gibi geldi umarım yaniliyorumdur ... bizim daire baskanligimiz farklı diye biliyorum ...

18 Mayıs 2019 02:51

aayçicegi
Kapalı

Nereler kadro açacak onun belirlenmesi diye biliyorum

Cansu0806, 2 ay önce - Alıntıya git
saolun hocam. ne zamn bitcek bu belirsizlik ya
18 Mayıs 2019 02:52

aayçicegi
Kapalı

Bu PDC olayı gerçekten belirsiz bir şey .. eğer paylaşılan genelgeyi gören varsa ; genelgenin sağ en üst köşesinde STRATEJİK Personel daire başkanlığı yazıyor .. Ve stratejik personel daire sorumlusu sayın bakan ve direkt onun imzası var

Bana 25 binlik stratejik personel alımı olacaktı ya onun talep toplaması gibi geldi umarım yaniliyorumdur ... bizim daire baskanligimiz farklı diye biliyorum ...

Uçanhemşire, 2 ay önce - Alıntıya git
tesekkurler. bize yine beklmek kalıyor yani.
18 Mayıs 2019 09:20

anestezimerve
Şef
Hergün farklı bi haber neye inanacağımızı şaşırdık bi açıklama yapmak bu kadar mı zor ya kaç gündür yüz binlerce tweet atıldı herşeyin farkındalar ses getirdik Fox TV haberimizi yaptı gazetelerde yer aldık ama bi açıkla yapmıyorum resmen adamların umurlarında değiliz ya pes artık bu kadarınada......
18 Mayıs 2019 10:38

Perfusionist
Aday Memur
Hergün farklı bi haber neye inanacağımızı şaşırdık bi açıklama yapmak bu kadar mı zor ya kaç gündür yüz binlerce tweet atıldı herşeyin farkındalar ses getirdik Fox TV haberimizi yaptı gazetelerde yer aldık ama bi açıkla yapmıyorum resmen adamların umurlarında değiliz ya pes artık bu kadarınada......
anestezimerve, 2 ay önce - Alıntıya git

Eğer temmuza kalmayacaksa 10gun içinde somut bi adım atmaları gerekir..

İller arası nakil falan muhabbeti sürer bu ay sonuna kadar sonra bayram falan olcak zaten hoop haziran 15 ...

18 Mayıs 2019 13:28

aayçicegi
Kapalı

Eğer temmuza kalmayacaksa 10gun içinde somut bi adım atmaları gerekir..

İller arası nakil falan muhabbeti sürer bu ay sonuna kadar sonra bayram falan olcak zaten hoop haziran 15 ...

Perfusionist, 2 ay önce - Alıntıya git
sizce iller arası tayinler sürerken alima çıkarlar mı ki bence Çıkmazlar. Her hamleyi ertelemek üzerine ounuyorlar
18 Mayıs 2019 15:01

Perfusionist
Aday Memur
sizce iller arası tayinler sürerken alima çıkarlar mı ki bence Çıkmazlar. Her hamleyi ertelemek üzerine ounuyorlar

Birbirleri ile alakasız olmasına rağmen bencede ertelerler...

Sonra mülakat için kurullar oluşacak ve onun tarihlerinin ayarlanması falan zaman alacak, arada bayram tatili var bunların her biri 1er ay geriye atar..

Daha sonra Türkiyedeki psikolojik sene başlangıcı olan Eylül ayına gelecegiz

19 Mayıs 2019 16:00

Rabken
Genel Müdür
arkadaşlar twitter disinda baska seylerde yapmaliyiz. ozellikle istanbulda oturanlar olarak. suan ki durumu kullandik kullandik yoksa sittin sene daha duyuramayiz sesimizi adamlar simdi bile duymuyor
19 Mayıs 2019 17:10

pofol200
Memur
arkadaşlar twitter disinda baska seylerde yapmaliyiz. ozellikle istanbulda oturanlar olarak. suan ki durumu kullandik kullandik yoksa sittin sene daha duyuramayiz sesimizi adamlar simdi bile duymuyor
İstanbulda sendika öncüleri vs yapsın gidelim kimse düzenlemiyor ki
19 Mayıs 2019 17:12

Rabken
Genel Müdür
İstanbulda sendika öncüleri vs yapsın gidelim kimse düzenlemiyor ki
pofol200, 2 ay önce - Alıntıya git
hocam iletisime geçelim en azindan. nasil olur araştıralım biz vakit kaybediyoruz twitter bilmemne evet destekleyelim ama olmuyor iste. haberlere ciktik olmadi. hicbi sekilde olmuyo ve zaman geçiyor iletisime geçmeliyiz öncelikle istanbuldakiler olmakla birlikte tum sehirlerdeki saglikcilar olarak.
21 Mayıs 2019 17:39

Rabken
Genel Müdür
saglikcilarin sesi duyuluyor heraldeeee
21 Mayıs 2019 17:42

Perfusionist
Aday Memur
saglikcilarin sesi duyuluyor heraldeeee

23mayıs kesinmi şimdi?

Toplam 3868 mesaj
«173174175176177178179180181182183184»

ANKET
Sizce, Kurban Bayramı tatili 9 güne çıkarılmalı mı?