Editörler :
«180181182183184185186187188189190191»
27 Mayıs 2019 21:37

sinaptik endo
Aday Memur

hemşirelik sorunları çok bir meslek grubu. ciddiyet tevazu sabır tolerans. edep adap duydun mu bunları..

27 Mayıs 2019 21:40

cem bert
Aday Memur

en çok intihar eden hemşireler. doktor hemşire insanın karısından çok gördüğü gece gündüz ortak çalışan kişiler . ama karar verici kimdir herkes bilir.

27 Mayıs 2019 21:43

xentiuserda
Aday Memur

hemşireler başımızın tacı . ama hemşireler . sen değil . tepki çeken sensin. anlamsız konuşan da.

27 Mayıs 2019 21:44

Cansu0806
Memur

hemşirelik sorunları çok bir meslek grubu. ciddiyet tevazu sabır tolerans. edep adap duydun mu bunları..

sinaptik endo, 2 ay önce - Alıntıya git
Bu mesaj 10'un üzerinde eksi oy aldığı için gizlenmiştir. Göster
27 Mayıs 2019 21:46

Cansu0806
Memur

hemşireler başımızın tacı . ama hemşireler . sen değil . tepki çeken sensin. anlamsız konuşan da.

xentiuserda, 2 ay önce - Alıntıya git
28 Mayıs 2019 00:23

Rabken
Genel Müdür
28 Mayıs 2019 00:27

Rabken
Genel Müdür

saygıyı bilmiyorsun doktor ne . saygı yoksa hemşirelik yapamazsın

neyse artık, 2 ay önce - Alıntıya git
28 Mayıs 2019 00:28

Rabken
Genel Müdür

önce konuşmayı öğreneceksin.

nikrit, 2 ay önce - Alıntıya git
28 Mayıs 2019 00:31

Rabken
Genel Müdür

sen böyle konuşursan sana 4 değil 100 kişi tepki gösterecek. hemşirelik herkesin yapacağı iş değil. yol yakınken dön.

yelda francala, 2 ay önce - Alıntıya git
28 Mayıs 2019 03:28

Cansu0806
Memur
ya doktorlar sizin isiniz gucunuz yok mu? size gore siz hariç herkes anlamsiz konusuyor degil mi. kendinizi ne saniyorsunuz siz? doktormus saygi gösterecekmisim yok ya baska bi arzunuz var mıydı? sizdeki ego kimsede yok o burunlarinizi bi indirin artık. hemsirelere talimat vermeye calisiyosunuz neymiş hastanede calisamazmis hemsire olamazmisiz. diplomamizi siz mi veriyorsunuz ya size ne size neee. ozeldede çalıştık biz siz rahat olun sizin gibi ilk yerimiz devlet olmuyor bizim. bencede siz doktor felan degilsiniz doktorlarin gozumuzdeki profillerini mahvetmeye calisan kisilersiniz.
Rabken, 2 ay önce - Alıntıya git
28 Mayıs 2019 03:51

Rabken
Genel Müdür

Hocam bu kişi 10 hesap açmış belki de daha fazla. Eğer bu kişi doktorda bu kadar yazabildiğine göre doktorları çok boş bırakmışlar biraz iş yüklemek lazım buna ki hastaları unutup da bize yazmasın. Ama doktor olduğunu düşünmüyorum çünkü gerçek doktorların işi çoktur. Buraya yazmak için atanamamış olması lazım ama 30 yıllık camiada olduğunu söylüyor

Cansu0806, 2 ay önce - Alıntıya git
28 Mayıs 2019 04:10

Cansu0806
Memur
bencede bir cok hesabi var çünkü ayni anda yaziyor nerdeyse ornegin ilk 4 eksi oluyor diyelim kisa zamanda 11 12 eksi oluyor ve ne hikmetse bir kisinin bi yerde yazdigindan digerleri aninda haberdar oluyor ve cumleler bildiginiz ayni yani :) kendisi veya kendileri ağır işsiz bi seyi ispatlamaya çalışıyor ama sadece çalışıyor. kelime dagarcigini geliştirmesi gerekiyor. 30 yıllık memur olduğunu sürekli dile getiriyor mesela bundan banane sanane bizene ama o kisi bunu asla anlamıyor. yazık
28 Mayıs 2019 08:08

DODEK
Aday Memur
kardesim ben sana doktorsun diye ekstra saygi duymam. ben sana insan oldugun icin saygi duyarim insan gibi konuşursan oldukca saygılı olurum nasil sen bana saygili olmaliysan ayni şekilde. kendinizi kaf daginda gormeyi kesin aldiginiz diplomada sizin işinizde sizin beni hic ilgilendirmez anladin mi? insan olursan saygili olurum ama bana ters ters konusursan kusura bakmayacaksin

senin gibilerin saygı nedir bilmediği ortada. Biz sadece düştüğünüz duruma gülüyoruz ve söylediklerinizin anlamsızlığına...

28 Mayıs 2019 08:21

yördeki
Aday Memur
kardesim ben sana doktorsun diye ekstra saygi duymam. ben sana insan oldugun icin saygi duyarim insan gibi konuşursan oldukca saygılı olurum nasil sen bana saygili olmaliysan ayni şekilde. kendinizi kaf daginda gormeyi kesin aldiginiz diplomada sizin işinizde sizin beni hic ilgilendirmez anladin mi? insan olursan saygili olurum ama bana ters ters konusursan kusura bakmayacaksin

senin gibilere sağlık bakanlığının ihtiyacı yok . bunu sağlık bakanlığı duydun diye yazıyoruz. kurumun iş ahlakı,kurum kültürü, iş barışı, iş hiyeraljisi, etkin ortak hareket, özbenliğin profesyonelliğe dönüşmesi için yazıyoruz. böyle 3 iş bilen kişi ,iş bilmeyen 10 kişiden fazla iş çıkarır. adam almak için adam alınmaz. herkesin sizin gibilerle düşüncelerinizle yüzleşsin, yönetici kadrolar ders çıkarsın diye yazıyorum..yoksa çoluk çocukla ne muhatap olacağım ki. o dersi alamayacaklarla ne işim olsun ki....

28 Mayıs 2019 08:27

leyli mecali
Aday Memur

senin gibilere sağlık bakanlığının ihtiyacı yok . bunu sağlık bakanlığı duydun diye yazıyoruz. kurumun iş ahlakı,kurum kültürü, iş barışı, iş hiyeraljisi, etkin ortak hareket, özbenliğin profesyonelliğe dönüşmesi için yazıyoruz. böyle 3 iş bilen kişi ,iş bilmeyen 10 kişiden fazla iş çıkarır. adam almak için adam alınmaz. herkesin sizin gibilerle düşüncelerinizle yüzleşsin, yönetici kadrolar ders çıkarsın diye yazıyorum..yoksa çoluk çocukla ne muhatap olacağım ki. o dersi alamayacaklarla ne işim olsun ki....

yördeki, 2 ay önce - Alıntıya git

efendim saygı öğrenilmez ki, o aileden alınır.

28 Mayıs 2019 09:31

Rabken
Genel Müdür

efendim saygı öğrenilmez ki, o aileden alınır.

leyli mecali, 2 ay önce - Alıntıya git
o yuzden ogrenememissiniz aileden almaniz gerekirdi
28 Mayıs 2019 09:31

Cansu0806
Memur

yördeki, 2 ay önce - Alıntıya git

Pardon sen kimsin ki sağlık bakanlığında çalışamayacak kararını alıyorsun. Şu an saygısızlık yaptığının farkında olmadan saygıdan bahsediyorsun. Önce sen saygıyı etiği öğren. Burnu havada gezme. Bir gün o burnu sürterler

28 Mayıs 2019 09:35

anestezimerve
Şef
ARKADAŞLAR BAŞLIK AMACINDAN SAPMASIN BIRAKIN CEVAP VERMEYİN NE KADAR DİL DÖKSENİZDE ANLAMAYACAK OLAN ANLAMAZ.. Salı günündeyiz ve hala herhangi bi duyuru yok bu haftada boş geçmesin birşeyler yapalım instagramdan Twitterdan yorumlara gelin baskıyı artıralım
28 Mayıs 2019 09:36

Rabken
Genel Müdür

Pardon sen kimsin ki sağlık bakanlığında çalışamayacak kararını alıyorsun. Şu an saygısızlık yaptığının farkında olmadan saygıdan bahsediyorsun. Önce sen saygıyı etiği öğren. Burnu havada gezme. Bir gün o burnu sürterler

Cansu0806, 2 ay önce - Alıntıya git
bakanın koltugunda gozu olan kimse kendisi
28 Mayıs 2019 09:38

Rabken
Genel Müdür
ARKADAŞLAR BAŞLIK AMACINDAN SAPMASIN BIRAKIN CEVAP VERMEYİN NE KADAR DİL DÖKSENİZDE ANLAMAYACAK OLAN ANLAMAZ.. Salı günündeyiz ve hala herhangi bi duyuru yok bu haftada boş geçmesin birşeyler yapalım instagramdan Twitterdan yorumlara gelin baskıyı artıralım
anestezimerve, 2 ay önce - Alıntıya git
aynen hocam tag ne olacak
Toplam 3862 mesaj
«180181182183184185186187188189190191»

ANKET
Sizce, Kurban Bayramı tatili 9 güne çıkarılmalı mı?