Editörler : Pangaea

Yasaklı
22 Şubat 2019 20:41

Oy için alınan 20 bin öğretmen ve 27 bin jandarma peki diğer kalanlar ne olacak

onlar acaba bu konuda haklarının yendiğini dusunmeyecek mi veya onların oy potansiyeli yok mu

xpresshero
Genel Müdür
22 Şubat 2019 20:51

400.000 işsiz öğretmen varsa 630.000 de diğer meslek grupları var. Yarısının kanına dokunsa, 315.000 kişi, dünya kadar öğretmen alıyorlar bizde niye yok dese, ne olacak? Kaş yaparken göz çıkarmış olacaklar. Hepsinden azar azar alsalar kimse bu tepkiyi veremezdi.

adalethaktır11
Yasaklı
22 Şubat 2019 20:58

muammer gülerin oğlunun para kutuları

zafer bakanın altın saatleri arsaları

bilalin villaları

sümeyyenin altınları

albayrakın çalıkı ve madenleri

her belediye başkanın güzel yerlerde arsaları

lmak çalık kolin çeçen mafyalarının inşaat köprüleri ihaleleri

sabancı koç özyeğen kardeşlerin bankaları fabrikaları

kusura bakmada bu başlığı açan kardeş sen kimsin ??? fare den farkın yok git deliğine gir

EĞER O ÖĞRETMEN POLİS GENÇLİK KOLLARI 27.900 ASKER İMAM ALINMASSA YUKARDAKİLER NASIL MÜESSE NİZAMI DEVAM ETTİRECEK

Heybetlimühendis
Şube Müdürü
22 Şubat 2019 21:08

Öğretmene 68 bin kadro veren sistem ;diğer bölümlere 6800 kadro vermiyor , böyle bir hak yeme olabilir mi ya? soruyorum, olabilir mi? Mühendislerin anası ağladı , inim inim inlettiler ? felç ettiler, işsiz , parasız , en fenası toplum içine çıkamaz raddeye getirdiler.
xpresshero, 5 yıl önce

400.000 işsiz öğretmen varsa 630.000 de diğer meslek grupları var. Yarısının kanına dokunsa, 315.000 kişi, dünya kadar öğretmen alıyorlar bizde niye yok dese, ne olacak? Kaş yaparken göz çıkarmış olacaklar. Hepsinden azar azar alsalar kimse bu tepkiyi veremezdi.

adalethaktır11
Yasaklı
22 Şubat 2019 21:47

Çocukken banka atm lerini yakan insanlara küfür eder terörist derdim......nerden bilebilirdim ki abd ve avrupalı bankaların gizli ortakları olup 6 ayda bir sadece 1 kişiden 108 tl sistem işletim ücreti kestiklerini nasıl olsa sabancının koçun derdim...............o gençlerden özür dilerim

Çocukken milliyetçilere özenirdim vatanı ne kadar çok seviyorlar derdim işte böyle olmalı vatanperver insanlar derdim...............nerden bilebilirdimki vatan millet sakarya adı altında çeteler kurulup kendi korkularının yüzünden ellerini çeşitli hayvan şekline bürüyerek kaldırıp sona eve gidince ben bunu neden yaptın diyen gençler olacağını bu ülkede..........o gençler şimdi ne yapıyor acaba

Çocukken imamlara özenmiştim bir ara cennete gitmeliydim.............nereden bilebilirdimki imamların sabit maaşa ihtiyaçlarının olduğunu ve siyasilerin de oy için durmadan bunları camilere istifleyip her yerden aynı anda deli gibi şekilsiz şemasız ezanlar okuyup ezanımıza da ihanet edeceklerini...................o imamlar cennete mi acaba şimdi

Çocukken polis olmak isterdim suçluları yakalayıp hapse tıkacaktım.........nerden bilebilirdimki aynasızların bütün hesaplarının işsiz kaldıkaları için bu mesleği seçtiklerini,organize işler kurup kendi vatandaşlarını kendi bölgelerinde tuzağa düşürdüklerini,ben çocukken hep polislere karşı gelen insanlar kızmışımdır......................o insanlardan şimdi özür dilerim

Çocukken hep hakim olmak istemişimdir her şey adaleltli olsun diye...........nerden bilebilirdim ki büyüdüğümde benle ilgili hak aramam olduğunda yıllarca bir tek hakimin hakkımı veremeyeceğini sen hiç mahkemelik oldun mu?......o hayallerimden ve masum hakim soyut cisminden de özür dilerim

Çocukken siyasetçi olmak isterdim ülkeyi en ferah yer haline getirecektim............nerden bilebilirdimki siyaset aslında çalma sanatı ve aile bireylerini o sanatın en parlak kişileri yapma uğraşı olduğunu.........................o hayalimdeki siyasetçiden de özür dilerim

Çocukken bir ülke hayal ederdim yeşil ağaçlar içinde tek katlı evler düzgü sokaklar tıpkı abd avrupadaki gibi önünde bahçesi olan otoparkı olan yerler,insanların memleket sorgulamadan selamlaşarak geçtikleri sokaklar.....................nerden bilebilirdimki ülkede cahil müteahitlerin dolu olduğunu bize daire satmak için fare gibi bizi üst üste yapılmış kibrit evlere tıktıklarını.................amerika daki zeki mimamarlardan da özür dilerim sizin adınıza sizlerin meslektaşlarınız değil bunlar

Aslında çocukken mutluluk hayal ettim şimdi mutsuzluğun ülkesindeyim bizden çalıp mutlu olanları nerden bilebilirdimki

Sedobaba
Yasaklı
23 Şubat 2019 13:00

++

adalethaktır11
Yasaklı
04 Mart 2019 22:40

+

elektrik.müh00
Yasaklı
23 Mart 2019 19:11

.

professor06
Aday Memur
24 Mart 2019 16:15

+++

24 Mart 2019 16:48

8 bin de bekçi alımı var onu unutmuşsun biz çok şükür önceki alımda atandık devlet memuru olduk

elektrik.müh00
Yasaklı
04 Nisan 2019 22:20

.

05 Nisan 2019 01:44

+iibf
Toplam 11 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi