Editörler : Pangaea

ibrahimcbn
Aday Memur
24 Şubat 2019 16:00

Normalde evrak teslim tarihinin 10 gün felan olması beklenirken illere göre değişse de resmi olarak 15 marta kadar yani 1 ay gibi bir süre olması kuşkulandırmıştı. Bu durumun seçimle alakalı olabileceğini düşünüyorum. Seçimde oy atabilsinler diye güvenlik soruşturmalarının seçim sonrasına geciktirilmesi hesaplanmış olabilir. Tabiki bu da bir tahmin.

lovesong
Memur
24 Şubat 2019 16:49

Kararnameler yarın ulaşırsa ve gs süreci kısalırsa ki bana mantıklı gelen bu çünkü hamza hoca da sürecin çok sürmeyeceğini belirtmişti seçime kadar göreve başlama imkanımız var

ibrahimcbn, 5 yıl önce

Normalde evrak teslim tarihinin 10 gün felan olması beklenirken illere göre değişse de resmi olarak 15 marta kadar yani 1 ay gibi bir süre olması kuşkulandırmıştı. Bu durumun seçimle alakalı olabileceğini düşünüyorum. Seçimde oy atabilsinler diye güvenlik soruşturmalarının seçim sonrasına geciktirilmesi hesaplanmış olabilir. Tabiki bu da bir tahmin.

viola05
Aday Memur
24 Şubat 2019 23:38

Arkadaşlar yeni bir bilgi gelirse buradan paylaşmaya devam edelim yarın?

Mcll1994
Aday Memur
25 Şubat 2019 00:33

Benim atandığım okul evraklarımı istedi götürdüm kararname nin geldiğini söylediler. Gs için de hemen emniyete yazıyı göndereceklerini söylediler

breed09
Aday Memur
25 Şubat 2019 00:39

il milli eğitimi aradım ne zaman gs başlar diye. mart 15 ten sonra herkesin gs nin başlayacağını söylediler. heralde eylüle ancak başlarım

viola05
Aday Memur
25 Şubat 2019 01:16

Bence yarın bir açıklama gelecektir...

lovesong
Memur
25 Şubat 2019 01:32

Kararname daha il memlere ulaşmadı okula nasıl gelmiş ayrıca okul bizden hiçbir belge istemedi o nerden çıktı anlayamadım

Mcll1994, 5 yıl önce

Benim atandığım okul evraklarımı istedi götürdüm kararname nin geldiğini söylediler. Gs için de hemen emniyete yazıyı göndereceklerini söylediler

viola05
Aday Memur
25 Şubat 2019 01:36

Hocam kararnameler gitmediyse geçen forumda birini görmüştüm gs başlamıştı, galiba Kocaeli'ye atanmıştı.

lovesong, 5 yıl önce

Kararname daha il memlere ulaşmadı okula nasıl gelmiş ayrıca okul bizden hiçbir belge istemedi o nerden çıktı anlayamadım

lovesong
Memur
25 Şubat 2019 02:05

Hocam daha önceden de belirttiğim gibi hiçbir mem in kararname gelmeden gs sürecini başlatacağına ben inanmıyorum yapıyorsa da bence yasal bir işlem yapmamış oluyordur zaten kararname önce mem e gelir il milli eğitim bir nüshasını okullara gönderir ile gelmeden okula nasıl gitsin kararname

viola05, 5 yıl önce

Hocam kararnameler gitmediyse geçen forumda birini görmüştüm gs başlamıştı, galiba Kocaeli'ye atanmıştı.

lionteachermat
Aday Memur
25 Şubat 2019 09:56

Hocam Güvenlik Soruşturması tamamlanmadan hic bir şekilde atama yapılamaz. 657 sayılı kanuna eklenen hüküm bu şekildedir ve Hamza Hocamın kasdettiği de zaten Güvenlik Soruşturması. Görevdeyken Güvenlik Soruşturması diye bir şey yapılamaz .

lovesong
Memur
25 Şubat 2019 10:59

Hocam zaten hamza hoca gs yi kastettiğini söyledi sonradan başta başka bir şeyi mi kastetti diye düşündüm ama sonra kendisi söyledi gs olmadan göreve başlayacak diye bir durum kalmadı zaten ortada

lionteachermat, 5 yıl önce

Hocam Güvenlik Soruşturması tamamlanmadan hic bir şekilde atama yapılamaz. 657 sayılı kanuna eklenen hüküm bu şekildedir ve Hamza Hocamın kasdettiği de zaten Güvenlik Soruşturması. Görevdeyken Güvenlik Soruşturması diye bir şey yapılamaz .

viola05
Aday Memur
25 Şubat 2019 11:19

Hocam zaten herkesin dileği gs başlaması. Fakat bazı yerler hala 15 marttan sonra başlatacaklarını söylüyorlar. Henüz evrak kabul etmeyen yerler var. Bazı yerler ise aldıkları belgeleri bu hafta göndermeye başlatacaklar. Her yer sanki farklı bir uygulama yapıyor.

Toplam 52 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi