Editörler :
23 Şubat 2019 20:05   

DGS erken kayıtları tavsiyeleri, özellikle Ankara

Erken kayıt görüşmeleri bilgi sayfamız olsun arkadaşlar

23 Şubat 2019 20:12

nilceylin34
Memur

Biz Gazi Hemşirelik mezunu olacağız inşallah,arkadaşlarımızın tavsiyesi ve birebir görüşmelerimiz neticesinde .......düşünüyoruz. Görüşmemizde edindiğim izlenimler çok sistemli ve kendi güvenli konuşmalarıydı.

24 Şubat 2019 20:24

zelihaeren7771
Aday Memur

Erken kayıt olmak istiyoruz bizde ama acele etmek istemiyoruz,kafamızdaki ve tavsiye edilen yerler var gezeceğiz,görüşeceğiz.Bazı arkadaşlarım Kuzey'de çok memnunlar .

24 Şubat 2019 20:43

ahorora90
Yasaklı

Biz Gazi Hemşirelik mezunu olacağız inşallah,arkadaşlarımızın tavsiyesi ve birebir görüşmelerimiz neticesinde .......düşünüyoruz. Görüşmemizde edindiğim izlenimler çok sistemli ve kendi güvenli konuşmalarıydı.

nilceylin34, 4 ay önce - Alıntıya git

Hemşirelik için özel sınıf açtıklarını bile duymuştum,DGS için gidilebilecek tek disiplinli eğitim kurumu diyebilirim.....

25 Şubat 2019 20:52

karacauzmez
Memur

BJK-FB DERSİ YORUMLARI SONRA DGS Diyelim mi? bu akşamlık,çalışmalarınızda başarılar dilerim

25 Şubat 2019 22:14

abzurthikaye
Aday Memur

Burada sahte hesaplarla .... Akademi reklamı yapan ekibin  şüphe ediyorum... bir tane aklı başında yetkilide bunlara müdahale edip yeter bizi tüm ankaraya rezil ettiniz insanları tiksindirdiniz demiyor hayret... kendini zeki sanıp milletin aklıyla alay eden küçük düşünceli insan topluluğu bu nasıl bir reklam anlayışıdır anlamadım ki.. hiç bilmediğim halde kurumdan tiksindirdiniz beni bu ucuz davranışlarınızla.

26 Şubat 2019 21:30

damlaberen57
Memur

Benden ntavsiye isteyen ve tecrübelerime dayanarak tavsiye edeceğim DGS konusunda uzmanlaşmış bir dershane...

26 Şubat 2019 21:32

damlaberen57
Memur

Hemşirelik için özel sınıf açtıklarını bile duymuştum,DGS için gidilebilecek tek disiplinli eğitim kurumu diyebilirim.....

ahorora90, 4 ay önce - Alıntıya git

öğrenci tercihine göre bölümlere göre sınıfları gruplara ayıran bir dershane içiniz çok rahat olsun

27 Şubat 2019 20:57

fikrizihin06
Yasaklı

Çok haklısınız disiplinini bozmayan ve çalışma etiğinden ödün vermeden çalışırsan çok tercih edilirsin

28 Şubat 2019 21:16

cukuryamac06
Memur

nilceylin34, 4 ay önce - Alıntıya git

Sizler gibi arkadaşlarım için özel sınıflar oluşturulmuştu ve çoğu arkadaşım şimdi istedikleri ünv.mezun bile olacaklar,darısı yeni hazırlanacak arkadaşlarımıza

28 Şubat 2019 21:20

dileky638
Yasaklı

Hem okulumdaki arkşlar hem de çevremdeki edindiğim bilgiler ışığında erken kayıt olamaya karar verdim.yorumları ve birebir görüşmelerimi gerçekleştirdikten sonra inşallah DGS için doğru karar vereceğim

01 Mart 2019 21:04

loklokmanhekim0666
Memur

Hem okulumdaki arkşlar hem de çevremdeki edindiğim bilgiler ışığında erken kayıt olamaya karar verdim.yorumları ve birebir görüşmelerimi gerçekleştirdikten sonra inşallah DGS için doğru karar vereceğim

dileky638, 4 ay önce - Alıntıya git

Erken kayıt olmak hem fiyat hemde kafanıxın rahat olması için idealdir....Kendine güvenen yayınları ve sistemi olan dershaneleri tercih edin derim

02 Mart 2019 21:07

zelihaeren7771
Aday Memur

dileky638, 4 ay önce - Alıntıya git

Pegem,Nm,Kuzey Aka.. gezebileceğiniz dershaneler olsun....

02 Mart 2019 21:11

zelihaeren7771
Aday Memur

zelihaeren7771, 4 ay önce - Alıntıya git

Biz gazi ünv.3 arkadaş görüşmelerimiz sonucu,disiplinli dershneyi tercih ettik ve...yazıldık çok memnunuz,birebir etüt almak öğrenmemizi ve gelişimimizi sağlıyor

02 Mart 2019 21:45

saldirayyildirim06
Yasaklı

Biz gazi ünv.3 arkadaş görüşmelerimiz sonucu,disiplinli dershneyi tercih ettik ve...yazıldık çok memnunuz,birebir etüt almak öğrenmemizi ve gelişimimizi sağlıyor

Hakkınızda hayırlısı olsun diyelim Ankara'da DGS için hazırlanmak şastır,kamplar,denemeler,kaliteli hocalar vb...

02 Mart 2019 21:47

saldirayyildirim06
Yasaklı

Birebir güzelce her kurumu gezin kendine güvenen,disiplinli,birebir etütü olan dershaneyi rahatlıkla seçebilirsiniz.

10 Mart 2019 14:18

ebru1984
Aday Memur

pegem türkiye geneli deneme 4e giren kimler var? ne yaptınız arkadaşlar netler nasıl ?

12 Mart 2019 20:26

erensuzgec06
Yasaklı

Sistemli ve disiplinli bir dershane istiyorsan benim çevremdeki herkes ...öneriyor.

--------------------

Editör; dershane reklamı yapmayalım...

12 Mart 2019 20:40

mb1146844
Yasaklı

Sistemli ve disiplinli bir dershane istiyorsan benim çevremdeki herkes ...öneriyor.

--------------------

Editör; dershane reklamı yapmayalım...

erensuzgec06, 4 ay önce - Alıntıya git

Birebir görüşme yaptınız mı? kayıt oldunuz mu? bende DGS kursu arıyorum

12 Mart 2019 20:55

ayyyse.06
Yasaklı

Erken kayıt olmak ne kadar para,emek,zaman fark ettirir jtecrübeli arkadaşlarımız bizi DGS için bilgilendirebilir mi?

12 Mart 2019 21:02

ayyyse.06
Yasaklı

ahorora90, 4 ay önce - Alıntıya git

Hemşirelik mezunu arkadaşım olacak onu hemen yönlendirebilirim :)

Toplam 169 mesaj

ANKET
23 Haziran 2019 İstanbul BBB seçim sonuçlarını nasıl buldunuz?