Editörler :
«45678910111213141516
27 Haziran 2019 18:26

loklokmanhekim0666
Şef

Bence çok güzel bir puan alıp yerleşmişsiniz umarım 2020 yılı için bende sizin gibi 290 üstü puan alırım.Hem kendime hemde bu sene erken kayıt olduğum dershaneme,etüt hocalarıma güvenim çok:)

kirazefranurkiraz, 4 ay önce - Alıntıya git

Mantık sorularını bence dersleriniz başlayınca hocalardan,etüt hocası da dahil öyle çalışın derim.Matematik için temel konuları önce en iyi kalitede ve hızda çözdükten sonra derim.Yazın ara ara matematik çalışabilirsin günler uzun nasılsa başarılar ....

28 Haziran 2019 21:39

nilceylin34
Şef

Mantık sorularını bence dersleriniz başlayınca hocalardan,etüt hocası da dahil öyle çalışın derim.Matematik için temel konuları önce en iyi kalitede ve hızda çözdükten sonra derim.Yazın ara ara matematik çalışabilirsin günler uzun nasılsa başarılar ....

loklokmanhekim0666, 4 ay önce - Alıntıya git

Tecrübeli arkadaşlarımızın önerilerini her zaman dinlerim özellikle mantık soruları olunca.Ben sistemimi dersler başlayınca birebir dershanemle yürüteceğim ve günlük çalışmalarımı asla aksatmamayı çalışacağım.Birebir etüt Hocalarımın kıymetini bilmek ve bize bu hizmeti sunan dershaneme çok teşekkürler şimdiden.

28 Haziran 2019 22:00

damlaberen57
Şef

Benim 2 arkadaşım dün karşılıklı DGS İÇİN 2 dershane ile görüşmüşler ve DGS konuşmalarında,kendilerine güvende,sistemlerindeki farkları anlatat anlata bitiremediler.Birebir görüşmeden sınıfları,yayınları vb..gezmeden farkı zaten anlayamazlar ki....

Ben çok rahat tahmin edebilirim ama yazmak belirtmek ahlaki olmaya bilir...Öğrenci arkadaşlarımız dershaneleri gezince DGS için hangi dershanenin kaliteli ve sistemli olduğunu çok rahat anlayabilir.

04 Temmuz 2019 10:24

cevdetakin
Yasaklı
04 Temmuz 2019 21:47

poyrazadaliii
Şef

Kardeşimi iyi ki Kuzey Akademiye ve etüt Hocalarına emanet etmişiz, şükür çok iyi bir dönem ve sınav geçirdi.105 netim var diyor ve istediği şehre İzmire kavuşmasına sayılı günler kaldı.Disiplinli ve kaliteli bir dershaneyi her zaman önermişimdir.5 net 10 ne yada fazlası sizin hayatınızı şekillendirir.

04 Temmuz 2019 21:53

poyrazadaliii
Şef

Kaliteli bir dershaneye ayak uydurursanız ,hoca ve rehber öğretmenlerinizle görüşürseniz sizi yönlendirirler.Ben bu dönem bile tavsiye isteyen birçok tanıdığımı Kuzey'e yönlendirdim.

10 Temmuz 2019 21:18

karakedi4466
Memur

Kardeşimi iyi ki Kuzey Akademiye ve etüt Hocalarına emanet etmişiz, şükür çok iyi bir dönem ve sınav geçirdi.105 netim var diyor ve istediği şehre İzmire kavuşmasına sayılı günler kaldı.Disiplinli ve kaliteli bir dershaneyi her zaman önermişimdir.5 net 10 ne yada fazlası sizin hayatınızı şekillendirir.

poyrazadaliii, 4 ay önce - Alıntıya git

Tecrübeli arkadaşlarımızın öneri ve tavsiyeleri çok dikkate almak gerekir .Benimde birçok tanıdığım bu sene Kuzey Akademiye kayıt oldu.Herkesin hakkında en hayırlısı ne ise o olsun.

10 Temmuz 2019 21:19

karakedi4466
Memur

poyrazadaliii, 4 ay önce - Alıntıya git

Tecrübeli arkadaşlarımızın öneri ve tavsiyeleri çok dikkate almak gerekir .Benimde birçok tanıdığım bu sene Kuzey Akademiye kayıt oldu.Herkesin hakkında en hayırlısı ne ise o olsun.

10 Temmuz 2019 21:56

loklokmanhekim0666
Şef

DGS için Ankara'da benim Hocalarını ve sistemine güvendiğim yer Kuzey Akademi.Bende tavsiye isteyen arkadaşları genelde görüşmeleri ve her soruyu sormaları,içlerinin rahat etmesi için Kuzey'i öneriyorum.

10 Temmuz 2019 23:12

formennurettin
Şef

ben bu yıl kuzey akademiye gittim, gitmez olaydım. şiddetle ve katiyetle uzak durmanızı tavsiye ederim, kaynaklar çok kötü, hocalar desen berbat. bi cahillik yaptık gittik, fena para kaptırdık, siz tuzağa düşmeyin derim. ayrıntılı bilgi isteyen olursa özelden de yazarım.

11 Temmuz 2019 18:00

karacauzmez
Şef

DGS için Ankara'da benim Hocalarını ve sistemine güvendiğim yer Kuzey Akademi.Bende tavsiye isteyen arkadaşları genelde görüşmeleri ve her soruyu sormaları,içlerinin rahat etmesi için Kuzey'i öneriyorum.

loklokmanhekim0666, 3 ay önce - Alıntıya git

Bu dönem Kuzey Akademiye kayıt olan birçok arkadaşım oldu ve hala dershane hakkında ve sistemleri hakkında bilgi alan tanıdıklarım var.DGS kolay görülen ama disiplinli çalışmadan,kaliteli bir dershaneye gitmeden başarılı olunabilecek bir sınav değil.Herkese bu süreçte başarılar arkadaşlar.

11 Temmuz 2019 19:34

mathebjk
Aday Memur

ben bu yıl kuzey akademiye gittim, gitmez olaydım. şiddetle ve katiyetle uzak durmanızı tavsiye ederim, kaynaklar çok kötü, hocalar desen berbat. bi cahillik yaptık gittik, fena para kaptırdık, siz tuzağa düşmeyin derim. ayrıntılı bilgi isteyen olursa özelden de yazarım.

formennurettin, 3 ay önce - Alıntıya git

geçmiş olsun kardes..benimde bir çok arkadasım pişman olmuslar. 2 tane lisans mezunu adambulmuslar onlarda öğretmen zaten netleri yüksek olunca kendilerini basarılı görüyorlar

11 Temmuz 2019 20:39

formennurettin
Şef

geçmiş olsun kardes..benimde bir çok arkadasım pişman olmuslar. 2 tane lisans mezunu adambulmuslar onlarda öğretmen zaten netleri yüksek olunca kendilerini basarılı görüyorlar

mathebjk, 3 ay önce - Alıntıya git

eyvallah, oldu artık napalım. biz yandık bu kuzey akademiden başkaları mağdur olmasın tek derdim o benim. gidin evinizden kendiniz çalışın boşuna para vermeyin derim. ne umutlarla kayıt yaptırmıştım halbuki, tam bir fiyasko çıktı kuzey. bir kaç arkadaş zaten ilk bir aydan sonra bıraktı. ben ücreti peşin verdiğim için mecbur devam ettim.

12 Temmuz 2019 22:01

damlaberen57
Şef

Bu dönem Kuzey Akademiye kayıt olan birçok arkadaşım oldu ve hala dershane hakkında ve sistemleri hakkında bilgi alan tanıdıklarım var.DGS kolay görülen ama disiplinli çalışmadan,kaliteli bir dershaneye gitmeden başarılı olunabilecek bir sınav değil.Herkese bu süreçte başarılar arkadaşlar.

karacauzmez, 3 ay önce - Alıntıya git

Ben 2017 yılında türkiye 191 olmuştum.Kuzey Akademideki Hocalarım,etüt öğretmenlerim,sistemli çalıştırma ve disiplinli DGS öğrenci takip programları,tekrar,deneme,fasiküller vb..beni bu süreçte çok motive ettiler ve bende kendi çalışmalarımı dershane ile yürüttüm ve şükür çok başarılı olmuştum.

12 Temmuz 2019 22:15

kirazefranurkiraz
Şef

Ben kendi adıma Kuzey Akademiyi çok beğendim ve her arkadaşıma tavsiye ediyorum.Birebir görüşmem çok iyi güzel geçti,dershane önündeki öğrenci arkadaşlarla görüştüm ve çok memnunlardı ve sınava 1 ay kala motivasyon,özgüvenleri yerindeydi.2020 için bende inşallah öyle olacağım.

13 Temmuz 2019 21:09

damlaberen57
Şef

Ben 2017 yılında türkiye 191 olmuştum.Kuzey Akademideki Hocalarım,etüt öğretmenlerim,sistemli çalıştırma ve disiplinli DGS öğrenci takip programları,tekrar,deneme,fasiküller vb..beni bu süreçte çok motive ettiler ve bende kendi çalışmalarımı dershane ile yürüttüm ve şükür çok başarılı olmuştum.

damlaberen57, 3 ay önce - Alıntıya git

Ben her zaman DGS için tecrübeli hoca ve yayını tavsiye ederim.Eksikleriniz varsa birebir etüt alabileceğim bir yer olmasını yeğlerim.Kuzey Akademide temeli zayıf olana yönelik yayın desteği ve orta düzeyde olanı da geliştiren yayın ve öğretmen desteği sağlanmıştı.Sınva az zaman kala deneme çalışmaların süperdi gerçekten.

14 Temmuz 2019 21:56

poyrazadaliii
Şef

Ben her zaman DGS için tecrübeli hoca ve yayını tavsiye ederim.Eksikleriniz varsa birebir etüt alabileceğim bir yer olmasını yeğlerim.Kuzey Akademide temeli zayıf olana yönelik yayın desteği ve orta düzeyde olanı da geliştiren yayın ve öğretmen desteği sağlanmıştı.Sınva az zaman kala deneme çalışmaların süperdi gerçekten.

DGS vaya başka sınavlar için sizin belirttiğiniz kriterler süper iyi bir net ve puan için disiplinli olmak dershanenin imkanlarını sonuna kadar kullanmak çok çok iyi.

14 Temmuz 2019 21:58

poyrazadaliii
Şef

Ben kendi adıma Kuzey Akademiyi çok beğendim ve her arkadaşıma tavsiye ediyorum.Birebir görüşmem çok iyi güzel geçti,dershane önündeki öğrenci arkadaşlarla görüştüm ve çok memnunlardı ve sınava 1 ay kala motivasyon,özgüvenleri yerindeydi.2020 için bende inşallah öyle olacağım.

kirazefranurkiraz, 3 ay önce - Alıntıya git

Çevremdeki duyumlarıma göre Kuzey'e bu sene çok kayıt olan var.DGS işinde gerçekten çok başarılı bir dershane.

16 Temmuz 2019 15:55

damlaberen57
Şef

kirazefranurkiraz, 3 ay önce - Alıntıya git

2020 yılı sizin için en güzel çalışma ve netlerinizin olduğu bir yıl olsun:) DGS kolay görünen ama belli bir neti yakalamak için çok iyi çalışılması gereken bir sınavdır.Tecrübe ile sabittir.

17 Temmuz 2019 16:33

hasyaren.6
Memur

Ben kaydımı şükür oldum:) Bu döneme kadar kayıt olmayan birçok arkadaşım zaman geçtikçe sınava giren arkadaşlarla konuştukça dershane arayışlarını ve kayıt işlemlerini hızlandırdılar.

Toplam 307 mesaj
«45678910111213141516

ANKET
Üniversiteye girişte, bazı bölümler için 'başarı sırası' çıtası getirilmesini;