Editörler :
«3456789101112131415
17 Temmuz 2019 17:04

damlaberen57
Şef

Çevremdeki duyumlarıma göre Kuzey'e bu sene çok kayıt olan var.DGS işinde gerçekten çok başarılı bir dershane.

poyrazadaliii, 2 ay önce - Alıntıya git

Ankara'da sınava hazırlanacak arkadaşlarıma her zaman tavsiyem Kuzey Akademidir.Her zaman gönül borcum var gibi hissederim ve emeklerini yadsıyamam gerçekten.Etüt hocalarım dahil herkese minnettarım.Sistemse sistem çalışmaysa çalışma teknikleri ve öğrenci takip planlarıyla mükemmel bir dönem geçirmiştik.

18 Temmuz 2019 12:28

tcyasinkandemir
Aday Memur

İstanbul için özellikle lise mezunu ve önlisans mezunu olup matematik sıkıntısı çekenlere Kadıköy Murattan Taylan hocayı öneririm. Programının iki katı dersle sınıftaki hemen herkese ben dahil güzel netler yaptırdı. Sizleride gidip çayını içmeyi öneriyorum.

18 Temmuz 2019 20:52

karakedi4466
Memur

Ankara'da sınava hazırlanacak arkadaşlarıma her zaman tavsiyem Kuzey Akademidir.Her zaman gönül borcum var gibi hissederim ve emeklerini yadsıyamam gerçekten.Etüt hocalarım dahil herkese minnettarım.Sistemse sistem çalışmaysa çalışma teknikleri ve öğrenci takip planlarıyla mükemmel bir dönem geçirmiştik.

damlaberen57, 2 ay önce - Alıntıya git

Bende DGS için çevremdeki çoğu öğrenci kardeşimin kayıtlarını yaptırdıklarına şahit oldum.DGS ve diğer sınavlar için Allah yardımcınız olsun gençler.

18 Temmuz 2019 21:45

loklokmanhekim0666
Şef

Tecrübeli arkadaşlarımızın önerilerini her zaman dinlerim özellikle mantık soruları olunca.Ben sistemimi dersler başlayınca birebir dershanemle yürüteceğim ve günlük çalışmalarımı asla aksatmamayı çalışacağım.Birebir etüt Hocalarımın kıymetini bilmek ve bize bu hizmeti sunan dershaneme çok teşekkürler şimdiden.

nilceylin34, 3 ay önce - Alıntıya git

Tecrübe ile sabittir benim Ankara'da tavsiyem DGS için Kuzey Akademiyi öneririm.Yayınları hazırlayan hocaların derse girmesi ,birebir etüt hocalarının sizinle çalışması,sınıf,kantin,bina düzeni vb...Bence en sistemli dershane.

19 Temmuz 2019 21:42

nilceylin34
Memur

Tecrübe ile sabittir benim Ankara'da tavsiyem DGS için Kuzey Akademiyi öneririm.Yayınları hazırlayan hocaların derse girmesi ,birebir etüt hocalarının sizinle çalışması,sınıf,kantin,bina düzeni vb...Bence en sistemli dershane.

loklokmanhekim0666, 2 ay önce - Alıntıya git

Bende bu dönem birebir görüşmelerim ve arkadaş tavsiyesiyle çok sevdiğim arkadaşımla Kuzey'e kaydımızı olduk şükür.

20 Temmuz 2019 21:33

kirazefranurkiraz
Memur

Ankarada tecrübesi ve kalitesi ile çok kayıt olunan ve tutulan bir dershane olmuş gerçekten.Bende görüştüm,yayınlarını inceledim,sınıflarını gezdim,dershane öğrencileriyle görüştüm ve gerçekten öğrenci çok memnun ve benim için sistemli bir yer göründü.

20 Temmuz 2019 21:49

hasyaren.6
Memur

DGS sınavına hazırlanacak bütün arkadaşlarıma tavsiyem dershaneye yazılmaları ve geleceklerini riske atmadan istedikleri bölümü biran önce okumaları.Ben kendim yazdıklarımı şükür gerçekleştirdim ve çok memnunum.

22 Temmuz 2019 22:44

mesuttkt06
Memur

Sizin gibi gittiği dershanede mutlu olmuş ve istediği ünv. yerleşmiş,gönül borcunu unutmayan ve kendinden sonraki arkadaşlara yol göstermeye çalışan kişiler bence çok değerlidir.

22 Temmuz 2019 22:59

kirazefranurkiraz
Memur

2020 dönemi için bende DGS dershane tercihimi sizin belirttiğiniz dershaneden yana kullandım.Benim dershane seçimim kolay olmadı iyi bir araştırma,birebir görüşme ve tecrübeli arkadaşların tavsiyeleri ile kararımı verdim şükür.

23 Temmuz 2019 21:34

karakedi4466
Memur

2020 dönemi için bende DGS dershane tercihimi sizin belirttiğiniz dershaneden yana kullandım.Benim dershane seçimim kolay olmadı iyi bir araştırma,birebir görüşme ve tecrübeli arkadaşların tavsiyeleri ile kararımı verdim şükür.

kirazefranurkiraz, 2 ay önce - Alıntıya git

DGS için dershane seçimi kalitesi,sistemi bence çok önemli. İnşallah istediğiniz gibi güzel bir dönem geçirir ve muvaffak olursunuz canım,başarılar.

23 Temmuz 2019 21:37

karakedi4466
Memur

Ben geçen dönem kardeşimi yazdırmıştım,çok verimli ve disiplinli bir dönem sonunda çok güzel net çıkardı.Siz bence dershanedeki dersleri ya takip etmediniz ya da başka bir amaç için yazmışsınız gibi.

23 Temmuz 2019 21:44

loklokmanhekim0666
Şef

Kendine ve dershanesine düzenli devam eden,sağlıklı ilişki kuran bireyler her zaman başarıyı Hocaları ve arkadaşları ile yakalarlar.DGS yolculuğunda herkese bol şanşlar kardeşlerim benim,Allah yar ve yardımcınız olsun.Hem tercihlerde hem de yılı için:)))

25 Temmuz 2019 14:17

damlaberen57
Şef

kirazefranurkiraz, 2 ay önce - Alıntıya git

2020 YILI size ve DGS için kayıt olmuş bütün arkadaşlarımıza şans,başarı ve mutluluk getirsin inşallah.

27 Temmuz 2019 22:31

hasyaren.6
Memur

Kendine ve dershanesine düzenli devam eden,sağlıklı ilişki kuran bireyler her zaman başarıyı Hocaları ve arkadaşları ile yakalarlar.DGS yolculuğunda herkese bol şanşlar kardeşlerim benim,Allah yar ve yardımcınız olsun.Hem tercihlerde hem de yılı için:)))

Ben dahil bu dönem birçok arkadaşım istediğimiz neti ve puanı şükür yakaladık.Darısı istediğimiz ünv.tercihlerine kaldı :) DGS için kesinlikle Kuzey Akademiyi öneririm.

28 Temmuz 2019 21:48

Anestesiaaa
Aday Memur
erken kayıt ne oluyor
28 Temmuz 2019 22:19

loklokmanhekim0666
Şef

Ben dahil bu dönem birçok arkadaşım istediğimiz neti ve puanı şükür yakaladık.Darısı istediğimiz ünv.tercihlerine kaldı :) DGS için kesinlikle Kuzey Akademiyi öneririm.

hasyaren.6, 2 ay önce - Alıntıya git

Benim Ankara'da en takdir ettiğim ve Hocalarına,yayınlarına ve disiplinine kefil olabileceğim bir dershanedir.Kayıt için arkadaşlarım işlemlerini tamamlamış duyumuma göre.

29 Temmuz 2019 21:32

karacauzmez
Şef

Benden bi o kadar bu dönem için yapabileceğim en iyi neti ve puanı aldım şükür:) 317

Bazı arkadaşlarımız benim puanımı ve netime sahip çıkmış çok güldüm.....Kuzey Akademinin disiplini netlerimi kesinlikle çok etkiledi.Herkesten Allah razı olsun.

29 Temmuz 2019 21:40

karacauzmez
Şef

hasyaren.6, 2 ay önce - Alıntıya git

Şükürler olsun ben dahil birçok arkadaşım netlerimize ve puanımıza kavuştuk.Sınavdan sonra iyi ki Kuzey Akademiye gitmişim dedim,Hocalarıma çok çok minnettarım,yüreğinize sağlık.

29 Temmuz 2019 22:03

ahkalin
Aday Memur

Şükürler olsun ben dahil birçok arkadaşım netlerimize ve puanımıza kavuştuk.Sınavdan sonra iyi ki Kuzey Akademiye gitmişim dedim,Hocalarıma çok çok minnettarım,yüreğinize sağlık.

karacauzmez, 2 ay önce - Alıntıya git
inanmayın bu adamlara, gitmeyin KUZEY AKADEMİYE, pişman olursunuz hem paranızın gittiğine, hem DGS yi kaybettiğinize(şiir gibi oldu)
31 Temmuz 2019 20:57

damlaberen57
Şef

karacauzmez, 2 ay önce - Alıntıya git

2017 yılında bende Türkiye 90. olmuştum:) Kuzey Akademi DGS dershanesi,yayınları ve Hoca kadrosu olarak en disiplinli ve sistemli dershanedir.Birebir görüşmeden,sınıfları gezmeden asla karar vermeyin tabi ki.

Toplam 282 mesaj
«3456789101112131415

ANKET
Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk'u, önceki Ak Partili bakanlara göre, başarılı buluyor musunuz?