Editörler :
12 Mart 2019 21:33

mb1146844
Yasaklı

Birebir görüşme yaptınız mı? kayıt oldunuz mu? bende DGS kursu arıyorum

mb1146844, 4 ay önce - Alıntıya git

Ön görüşme yaptım ve görüşmem çok olumlu geçti,kendine her konuda güvenen bir yer,yayın,hoca,birebir etüt vb.beni çok mutlu etti h.sonu karar vereceğim ya da yazılmaya gideceğim

14 Mart 2019 20:28

elifffcinarrr
Yasaklı

Ön görüşme yaptım ve görüşmem çok olumlu geçti,kendine her konuda güvenen bir yer,yayın,hoca,birebir etüt vb.beni çok mutlu etti h.sonu karar vereceğim ya da yazılmaya gideceğim

,,,,,,,,,,,arasında kalıyorum ama görüşerek kararımı vereceğim

15 Mart 2019 08:34

Gercek.Sevgi
Aday Memur

Ankara da sadece Dgs alanında uzmanlaşmış ve bir çok ilde şubeleri bulunan TASARI dershanesini öneriyorum. Bazı dershanelerin çalışanları sahte hesap açıp burda sizleri kandırmasına müsaade etmeyin sevgili arkadaşlar...

Bana çamur atacaklara şunu belirteyim; Enerji Bakanlığı çalışanıyım.

15 Mart 2019 21:38

muarremtanta
Yasaklı

elifffcinarrr, 4 ay önce - Alıntıya git

Bu dershaneler bilindik dershanelerdir,birebir görüşüp ön bilgi almak faydalı olacaktır...

16 Mart 2019 11:15

himeros91
Şef

YÖK %70 devam zorunluluğu getirmiş hukuka doğru mu? Nasıl olacak şimdi?

16 Mart 2019 20:35

muarremtanta
Yasaklı

elifffcinarrr, 4 ay önce - Alıntıya git

Bu dershanelerin sistemleri hakkında bilgi verebilecek arkadaişlar yardımcı olsun

17 Mart 2019 20:14

karacetinnn06
Yasaklı

Bugün hem sosyal medya hemde ünv. ve çevremdeki tanıdıklarımla görüştüm ....şiddetle tavsiye ettiler.

------------------------------

Editör; biz de şu izinsiz reklamlardan vazgeçmenizi tavsiye ediyoruz.

19 Mart 2019 20:45

deryasu.candann
Yasaklı

Gazi ünv. ve Hacettepe ünv.tanıdığım arkadaşlar Ankara içinde en disiplinli dershanenin ve Hoca kalitesinin iyiliği anlamında ..... önerdiler

21 Mart 2019 21:15

mesuttkt06
Memur

Hemşirelik mezunu arkadaşım olacak onu hemen yönlendirebilirim :)

ayyyse.06, 4 ay önce - Alıntıya git

DGS için seviye Ya da bölüm farkı gözeten dershane varmıy mış:) çok iyi valla

21 Mart 2019 21:20

mesuttkt06
Memur

Gazi ünv. ve Hacettepe ünv.tanıdığım arkadaşlar Ankara içinde en disiplinli dershanenin ve Hoca kalitesinin iyiliği anlamında ..... önerdiler

deryasu.candann, 4 ay önce - Alıntıya git

Hangi dershane görüşmekte fayda var?

21 Mart 2019 21:46

nilceylin34
Memur

Hangi dershane görüşmekte fayda var?

mesuttkt06, 4 ay önce - Alıntıya git

nm,yargı,kuzey akad,sisbel aydın vb..görüşebilirsiniz yayın hoca,sınıflar vb..sistemdeğerlendirmenizi iyi yapın,başarılar şimdiden neden mi? diüzenli dershne seçmek çok zor

22 Mart 2019 20:10

hasyaren.6
Aday Memur

nm,yargı,kuzey akad,sisbel aydın vb..görüşebilirsiniz yayın hoca,sınıflar vb..sistemdeğerlendirmenizi iyi yapın,başarılar şimdiden neden mi? diüzenli dershne seçmek çok zor

nilceylin34, 4 ay önce - Alıntıya git

Hangi dershane kendine güvenli duruyorsa,yayın hazırlayan Hocanın derse girmesi,disiplinli olan,birebir etüt çalışmasını yapan dershaneyi seçmeniz daha mantıklı olur

26 Mart 2019 22:22

hasyaren.6
Aday Memur

Pegem,Nm,Kuzey Aka.. gezebileceğiniz dershaneler olsun....

zelihaeren7771, 5 ay önce - Alıntıya git

Kuzey Akad. ve NM duyumlarıma göre DGS için iyi dershanelerdenmiş.

26 Mart 2019 22:38

mesuttkt06
Memur

Kuzey Akad. ve NM duyumlarıma göre DGS için iyi dershanelerdenmiş.

hasyaren.6, 4 ay önce - Alıntıya git

NM kaondı bilgi vermek istedim....Kuzey Akademi,Pegem,yargı gezilebilir ,görüşülebilir bence

26 Mart 2019 22:56

damlaberen57
Memur

Benim çevremdeki herkes Kuzey Akademiden yerleşmişti,her zaman benim tavsiyem arkadaşlarım ve kendi tecrübem olur,öğrenci takip ve birebir etüt sistemi çok iyiydi:)

27 Mart 2019 21:08

loklokmanhekim0666
Memur

Benim çevremdeki herkes Kuzey Akademiden yerleşmişti,her zaman benim tavsiyem arkadaşlarım ve kendi tecrübem olur,öğrenci takip ve birebir etüt sistemi çok iyiydi:)

damlaberen57, 4 ay önce - Alıntıya git

Geçtiğimiz dönemde de 2 arkadaşım sizin belirtiğiniz dershanede,planlı çalışmalarıyla mutlu sona ulaşmışlardı....

27 Mart 2019 21:16

loklokmanhekim0666
Memur

Hangi dershane kendine güvenli duruyorsa,yayın hazırlayan Hocanın derse girmesi,disiplinli olan,birebir etüt çalışmasını yapan dershaneyi seçmeniz daha mantıklı olur

hasyaren.6, 4 ay önce - Alıntıya git

DGS başarılı olan arkadaşlarla görüştüm,hepside dershanenin disiplini olmasının başarılarında çok önemli oldığını vurgulamışlardı..disiplin,düzeni ve planı beraberinde getirir

27 Mart 2019 21:34

loklokmanhekim0666
Memur

nilceylin34, 4 ay önce - Alıntıya git

Ankara'da birebir etüt ve öğrenci takip sistemi ile Kuzey diğer dershnelere göre bir adım önde gibi

28 Mart 2019 19:46

nilceylin34
Memur

DGS başarılı olan arkadaşlarla görüştüm,hepside dershanenin disiplini olmasının başarılarında çok önemli oldığını vurgulamışlardı..disiplin,düzeni ve planı beraberinde getirir

loklokmanhekim0666, 4 ay önce - Alıntıya git

Dershanenin etkisi sizin çalışmanıza ve planınıza göre %50 ya da %51 dir. Disiplinli dershaneyi tercih edip sisinde o disipline ayak ydurmanız çok önemli....

28 Mart 2019 19:49

nilceylin34
Memur

Ankara'da birebir etüt ve öğrenci takip sistemi ile Kuzey diğer dershnelere göre bir adım önde gibi

loklokmanhekim0666, 4 ay önce - Alıntıya git

Kuzey'i çok fazla tavsiye tercih ve tavsiye eden var,kendi istemlerini yanılmıyorsam yıllardır düzenli bir şekilde yürütmek başarıyı kaliteyi getiriyor.

Toplam 205 mesaj

ANKET
Sizce, Kurban Bayramı tatili 9 güne çıkarılmalı mı?