Editörler :
30 Mart 2019 21:54

cukuryamac06
Memur

Ön görüşme yaptım ve görüşmem çok olumlu geçti,kendine her konuda güvenen bir yer,yayın,hoca,birebir etüt vb.beni çok mutlu etti h.sonu karar vereceğim ya da yazılmaya gideceğim

mb1146844, 4 ay önce - Alıntıya git

Hangi şehir belirtmemişsiniz ama Ankara'da Kuzey Akademiyi çok fazla tavsiye eden oluyor.

03 Nisan 2019 20:13

mesuttkt06
Memur

Hangi şehir belirtmemişsiniz ama Ankara'da Kuzey Akademiyi çok fazla tavsiye eden oluyor.

cukuryamac06, 4 ay önce - Alıntıya git

Bende 2 haftadır ciddi bir DGS araştırması içindeyim birebir görüşmeler,tavsiyeler,yayın ,sistem vb..her ne araştırma gerkiyorsa yaptım ağırlık Kuzey Akademi'den yana gerçekten...

04 Nisan 2019 19:09

damlaberen57
Memur

Erken kayıt olmak hem fiyat hemde kafanıxın rahat olması için idealdir....Kendine güvenen yayınları ve sistemi olan dershaneleri tercih edin derim

loklokmanhekim0666, 5 ay önce - Alıntıya git

Erken Kayıtlar yavaştan başladı,bende Ankara'da Kuzey'le hazırlıklarıma başlayacağım inşallah.

05 Nisan 2019 20:23

karacauzmez
Şef

Erken Kayıtlar yavaştan başladı,bende Ankara'da Kuzey'le hazırlıklarıma başlayacağım inşallah.

damlaberen57, 4 ay önce - Alıntıya git

Çok doğru bir tercih ve dershane emin olabilirsin.Dershanenin sistemine ayak uydurup,ieüt Hoıcalarıyla iletişimini etüt sistemini iyi takip ederseniz başarılı olursunuz .

05 Nisan 2019 20:25

karacauzmez
Şef

Süper lig bu akşam başlıyor:) FENEROL KAMPANYASINA KATILAN VE BU KAMPANYA İÇİN NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ? Bence diğer kulüplerde önümüzdeki sene aynı uygulamayı yapacaklar...

05 Nisan 2019 20:29

poyrazadaliii
Memur

İyi bir dershnedir bende tavsiye ederim,inşallah hedeflerinize ulaşırsınız.....

05 Nisan 2019 20:46

poyrazadaliii
Memur

Süper lig bu akşam başlıyor:) FENEROL KAMPANYASINA KATILAN VE BU KAMPANYA İÇİN NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ? Bence diğer kulüplerde önümüzdeki sene aynı uygulamayı yapacaklar...

karacauzmez, 3 ay önce - Alıntıya git

Kampanyaya tam destek olalım bence...tabi ki bu benim şahsi düşüncem ...

06 Nisan 2019 19:56

cukuryamac06
Memur

karacauzmez, 3 ay önce - Alıntıya git

Çok doğru bir uygulama diyebilirim.FENER OL,ASLAN OL,HAMSİ OL,KARTl OL:)

06 Nisan 2019 20:02

cukuryamac06
Memur

Bende 2 haftadır ciddi bir DGS araştırması içindeyim birebir görüşmeler,tavsiyeler,yayın ,sistem vb..her ne araştırma gerkiyorsa yaptım ağırlık Kuzey Akademi'den yana gerçekten...

mesuttkt06, 4 ay önce - Alıntıya git

Ankara için doğru bir tercih diyebilirim,sadece yorumlar ya tavsiye değil,birebir dershane öğrencileriyle görüşmem sonucunda edindiğim bir bilgidir.

10 Nisan 2019 16:49

damlaberen57
Memur

Ankara için doğru bir tercih diyebilirim,sadece yorumlar ya tavsiye değil,birebir dershane öğrencileriyle görüşmem sonucunda edindiğim bir bilgidir.

cukuryamac06, 3 ay önce - Alıntıya git

Öğrenci takip ve birebir etüt sistemi en iyi dershne Kuzey Akademi bence,bizim dönemimşzden beri disiplinini sürdürmesi kaliteyi gösterir.

10 Nisan 2019 16:51

damlaberen57
Memur

Kaliteli bir dershane hele ki ülkemizde her şeyin fiyatı artmışken dershneninde fiyatı,çalışma ve programlarına göre bence normaldir.

11 Nisan 2019 16:06

hasyaren.6
Aday Memur

Öğrenci takip ve birebir etüt sistemi en iyi dershne Kuzey Akademi bence,bizim dönemimşzden beri disiplinini sürdürmesi kaliteyi gösterir.

damlaberen57, 3 ay önce - Alıntıya git

Biz buğün çok sevdiğim bir dostumla bugün ön görüşme yaptık ve dershanenin kalitesi gerçekten kendini belli ediyor ilk karşılaşmadan,dershaneden çıkışa kadar.Erken kayıt olan ve olacak tüm arkadaşlarıma şimdiden kolayluklar dilerim.

14 Nisan 2019 21:48

poyrazadaliii
Memur

Bende dershane camiasını az çok tanırım ve sistemini yıllardır bozmayan,DGS hoca kalitesini üstdüzeyde tutan dershane sayısı çok çok az.

15 Nisan 2019 20:15

damlaberen57
Memur

Ankara erken kayıtlara büyük hız vermiş maşşallah,bugün 2 arkadaşımda Kuzey Akademi ile DGS yolculuğuna başlamış çok sevindim.

15 Nisan 2019 20:20

damlaberen57
Memur

Bende dershane camiasını az çok tanırım ve sistemini yıllardır bozmayan,DGS hoca kalitesini üstdüzeyde tutan dershane sayısı çok çok az.

poyrazadaliii, 3 ay önce - Alıntıya git

Ankara'da benim eski dershanem Kuzey'i her zaman tavsiye ederim ve dostlarıma tavsiye öneririm.Yyaın,hoca,etüt,deneme,kamp vb..çok çok mükemmeldir.

15 Nisan 2019 20:25

damlaberen57
Memur

Biz buğün çok sevdiğim bir dostumla bugün ön görüşme yaptık ve dershanenin kalitesi gerçekten kendini belli ediyor ilk karşılaşmadan,dershaneden çıkışa kadar.Erken kayıt olan ve olacak tüm arkadaşlarıma şimdiden kolayluklar dilerim.

hasyaren.6, 3 ay önce - Alıntıya git

Hem sizin için hem de diğer arkadaşlarımız için erken kayıt görüşme kayıt olma süreciniz hayırlı olsun tatlım.

20 Nisan 2019 23:13

zelihaeren7771
Aday Memur

Ankara erken kayıtlara büyük hız vermiş maşşallah,bugün 2 arkadaşımda Kuzey Akademi ile DGS yolculuğuna başlamış çok sevindim.

Bende DGS sürecine erken kaydımla başladım,benim gibi yazılan ve yazılacak olan arkadaşlarım için,bu sene emek verenler için hep bol bol dualarımı ediyorum,gönderiyorum dostlar.Allah yardımcımız olsun.

21 Nisan 2019 21:33

damlaberen57
Memur

mesuttkt06, 4 ay önce - Alıntıya git

DGS dershanesi ve disiplinli bir dershane için Kesinlikle Kuzey Akademiyi tavsiye ederim,birçok dershanenin standartı aynı ama kuzey diğerlerinin 3 adım önündedir,deneyimim ve tecrübemle birebir kanıtıdır.Görüşmeden benim yazdıklarımada itibar etmeyin derim.

21 Nisan 2019 21:36

damlaberen57
Memur

Bende DGS sürecine erken kaydımla başladım,benim gibi yazılan ve yazılacak olan arkadaşlarım için,bu sene emek verenler için hep bol bol dualarımı ediyorum,gönderiyorum dostlar.Allah yardımcımız olsun.

zelihaeren7771, 3 ay önce - Alıntıya git

Arkadaşım hakkında hayırlısı olsun,dershanenin sistemine kendine uydur ve günlük çalışmalarınında arkasında durursan başarı seninle olur inan.

21 Nisan 2019 21:41

damlaberen57
Memur

Öğrenci takip ve birebir etüt sistemi en iyi dershane Kuzey Akademi bence,bizim dönemimizden beri disiplinini sürdürmesi kaliteyi gösterir.

DGS'de benim çevremdekilere tek tavsiyem inanın Kuzey'dir.Herkese erken kayıtlarda bu sene ki çalışmalarında,sınavlarında BAŞARILAR DİLERİM

Toplam 202 mesaj

ANKET
Sizce, Kurban Bayramı tatili 9 güne çıkarılmalı mı?