Editörler :
22 Nisan 2019 22:06

nilceylin34
Aday Memur

Öğrenci takip ve birebir etüt sistemi en iyi dershane Kuzey Akademi bence,bizim dönemimizden beri disiplinini sürdürmesi kaliteyi gösterir.

Bende dershane camiasını az çok tanırım ve sistemini yıllardır bozmayan,DGS hoca kalitesini üstdüzeyde tutan dershane sayısı çok çok az.

DGS'de benim çevremdekilere tek tavsiyem inanın Kuzey'dir.Herkese erken kayıtlarda bu sene ki çalışmalarında,sınavlarında BAŞARILAR DİLERİM

damlaberen57, 2 ay önce - Alıntıya git

Ablacım,tavsiyelerin için çok teşekkür ederim bilgilerin doğrultusunda Kuzey Akademiyle görüştüm ve erken kaydımı oldum.Dershaneyi çok çok beğendim,kendine güvenen sistemli.yayınları ve hocaları kaliteli,her konuşmalarından,sınıflarından,düzenlerinden anlıyorsun.

22 Nisan 2019 22:11

nilceylin34
Aday Memur

DGS dershanesi ve disiplinli bir dershane için Kesinlikle Kuzey Akademiyi tavsiye ederim,birçok dershanenin standartı aynı ama kuzey diğerlerinin 3 adım önündedir,deneyimim ve tecrübemle birebir kanıtıdır.Görüşmeden benim yazdıklarımada itibar etmeyin derim.

damlaberen57, 2 ay önce - Alıntıya git

Degerli bilgilerin tavsiyelerin,özellikle istediğin ünv. yerleştiğin dershaneyi bizlere tanıtmam yol göstermen çok ince bir davranış.ÇOK ÇOK TEŞEKKÜRLER

23 Nisan 2019 14:58

ahmeteren19
Memur

Biri çalıyor diğeri oynuyor

24 Nisan 2019 21:05

mesuttkt06
Aday Memur

Ablacım,tavsiyelerin için çok teşekkür ederim bilgilerin doğrultusunda Kuzey Akademiyle görüştüm ve erken kaydımı oldum.Dershaneyi çok çok beğendim,kendine güvenen sistemli.yayınları ve hocaları kaliteli,her konuşmalarından,sınıflarından,düzenlerinden anlıyorsun.

nilceylin34, 2 ay önce - Alıntıya git

Hem Kuzey Akademiden hem de başka dershaneden istediği ünv. yerleşen ve tecrübelerini paylaşan tüm arkadaşlara bende kendi adıma teşekkür ederim.

24 Nisan 2019 21:15

mesuttkt06
Aday Memur

Bende dershane camiasını az çok tanırım ve sistemini yıllardır bozmayan,DGS hoca kalitesini üstdüzeyde tutan dershane sayısı çok çok az.

poyrazadaliii, 2 ay önce - Alıntıya git

Ankara'da erken kayıtlarda Kuzey Akademi yine en fazla tercih edilen ve tavsiye edilen bir eğitim kurumu ve sistemi ile başı çekiyor.Yıllardır kendi DGS disiplinini ve çizgisini sürdüren bir dershane .

25 Nisan 2019 21:49

poyrazadaliii
Memur

Ankara'da erken kayıtlarda Kuzey Akademi yine en fazla tercih edilen ve tavsiye edilen bir eğitim kurumu ve sistemi ile başı çekiyor.Yıllardır kendi DGS disiplinini ve çizgisini sürdüren bir dershane .

mesuttkt06, 2 ay önce - Alıntıya git

Benim eski bir arkadaşım bugün erken kaydını olmuş,instagramdan paylaşımını gördüm....Hayırlısı olsun dershanesi ve DGS süreci ...

26 Nisan 2019 21:45

kirazefranurkiraz
Aday Memur

Bende 2 haftadır ciddi bir DGS araştırması içindeyim birebir görüşmeler,tavsiyeler,yayın ,sistem vb..her ne araştırma gerkiyorsa yaptım ağırlık Kuzey Akademi'den yana gerçekten...

Ben kaç haftadır araştırma yapıyorum,internet,arkadaş,hatta dershane öğrencilerine kadar konuştum Kuzey Akademi adı bilenen çoğu dershaneden çok çok önde.

26 Nisan 2019 21:49

kirazefranurkiraz
Aday Memur

Hem Kuzey Akademiden hem de başka dershaneden istediği ünv. yerleşen ve tecrübelerini paylaşan tüm arkadaşlara bende kendi adıma teşekkür ederim.

Dershanelerinden geçmiş deneyimlerinden bahseden arkadaşlarımıza kendi adıma çok çok TEŞEKKÜRLER....

27 Nisan 2019 21:21

hasyaren.6
Aday Memur

Ben kaç haftadır araştırma yapıyorum,internet,arkadaş,hatta dershane öğrencilerine kadar konuştum Kuzey Akademi adı bilenen çoğu dershaneden çok çok önde.

kirazefranurkiraz, 2 ay önce - Alıntıya git

Arkadaşım size katılmamak mümkün değil diğerlerinin sadece dgs adı var ama iş DGS dershaneciliği ve sistem olunca her kapı Kuzey Akademiye açılıyor.Bizde birçok araştırma yaptık görüştük vb..

27 Nisan 2019 21:48

zelihaeren7771
Aday Memur

Arkadaşım size katılmamak mümkün değil diğerlerinin sadece dgs adı var ama iş DGS dershaneciliği ve sistem olunca her kapı Kuzey Akademiye açılıyor.Bizde birçok araştırma yaptık görüştük vb..

hasyaren.6, 2 ay önce - Alıntıya git

Bende geçen haftalarda bir bir kafamdaki dershaneleri gezdim,görüştüm,notlarımı aldım ve Kuzey Akademi ile diğer dershaneler arasında uçurum olduüunu gördüm gerçekten.

28 Nisan 2019 21:06

loklokmanhekim0666
Memur

Bende geçen haftalarda bir bir kafamdaki dershaneleri gezdim,görüştüm,notlarımı aldım ve Kuzey Akademi ile diğer dershaneler arasında uçurum olduüunu gördüm gerçekten.

zelihaeren7771, 2 ay önce - Alıntıya git

Yıllardır belli bir sistemi ve düzeni öğrenci üzerine kurmak,kolay değildir ki adından söz ettiriyor.Erken kayıt olan herkesin yolu açık olsun,kafası rahat çalışmaları planlı olsun.

28 Nisan 2019 21:17

loklokmanhekim0666
Memur

hasyaren.6, 2 ay önce - Alıntıya git

Hafta sonu benimde bir arkadaşım erken kaydını olmuş,hayırlı olsun.Benim nacizane tavsiyem hafta içi yayılmış programı seçerseniz çalışmalarınızda daha rahat olursunuz.

15 Mayıs 2019 22:16

nilceylin34
Aday Memur

Erken kayıt olmak ne kadar para,emek,zaman fark ettirir jtecrübeli arkadaşlarımız bizi DGS için bilgilendirebilir mi?

ayyyse.06, 3 ay önce - Alıntıya git

Ankara için iyi ve kalitel bir dershane için fiyatlar 3000 tl üstü diye biliyorum...İstediğiniz ünv kazanmak için para 2 planda olsun,en azından benim geleceğim için önemli olan disiplinli bir eğitim veren kurum.

15 Mayıs 2019 22:22

nilceylin34
Aday Memur

Hafta sonu benimde bir arkadaşım erken kaydını olmuş,hayırlı olsun.Benim nacizane tavsiyem hafta içi yayılmış programı seçerseniz çalışmalarınızda daha rahat olursunuz.

loklokmanhekim0666, 2 ay önce - Alıntıya git

Hangi şehir ve dershaneyi tavsiye etti bizleri de bilgilendirir misiniz?

15 Mayıs 2019 22:25

loklokmanhekim0666
Memur

Bu akşam ZİRAAT TÜRKİYE KUPASI ve yine GS penaltısız gol olmuyor galatasar da ver penaltıyı gs ye kazansın ÇOK SİNİRLİYİM ÇOK

15 Mayıs 2019 22:28

loklokmanhekim0666
Memur

Hangi şehir ve dershaneyi tavsiye etti bizleri de bilgilendirir misiniz?

nilceylin34, 1 ay önce - Alıntıya git

Canım kardeşim Ankara ve Kuzey Akademiye kayıt oldu.Daha önceden ön görüşmeyi yapmıştı ve bildiğimiz tanıdığımız bir eğitim kurumuydu.DGS için en kaliteli ve sistemli bir dershane

15 Mayıs 2019 22:53

karacauzmez
Memur

Biz Gazi Hemşirelik mezunu olacağız inşallah,arkadaşlarımızın tavsiyesi ve birebir görüşmelerimiz neticesinde .......düşünüyoruz. Görüşmemizde edindiğim izlenimler çok sistemli ve kendi güvenli konuşmalarıydı.

nilceylin34, 4 ay önce - Alıntıya git

Hemşirelik için Kuzey Akademide özel sınıf oluşturulması sizi emin olun bir basamak daha yükseltir,umarım 2020 yılı sizin istediğiniz gibi geçer,başarılar dilerim.

15 Mayıs 2019 22:55

karacauzmez
Memur

Ankara için iyi ve kalitel bir dershane için fiyatlar 3000 tl üstü diye biliyorum...İstediğiniz ünv kazanmak için para 2 planda olsun,en azından benim geleceğim için önemli olan disiplinli bir eğitim veren kurum.

nilceylin34, 1 ay önce - Alıntıya git

DGS için kendini kanıtlamış ve disiplinli bir dershaneye vereceğiniz parayı kesinlikle düşünmeyin,alacağınız eğitim kalitesini ve gelecekteki ünv.düşünün.

16 Mayıs 2019 20:54

damlaberen57
Memur

Benim kişisel görüşüm Ankara için DGS'DE GİDİLEBİLECEK EN KALİTELİ VE TECRÜBELİ DERSHANE KUZEY AKADEMİDİR.

16 Mayıs 2019 20:59

damlaberen57
Memur

DGS için kendini kanıtlamış ve disiplinli bir dershaneye vereceğiniz parayı kesinlikle düşünmeyin,alacağınız eğitim kalitesini ve gelecekteki ünv.düşünün.

karacauzmez, 1 ay önce - Alıntıya git

Sıradan DGS dershanesi de sıradan ve fiyatı ucuz olur.Boşa para vermeyin.Kendini kanıtlamış,yayınları olan,disiplinini oluşturmuş,etüt hocaları olan kaliteli bir DGS kursuna yazılmanızı ve emeklerinizi,yıllarınızı boşa harcamayın derim.

Toplam 144 mesaj