Editörler :
16 Mayıs 2019 21:09

kirazefranurkiraz
Memur

Sıradan DGS dershanesi de sıradan ve fiyatı ucuz olur.Boşa para vermeyin.Kendini kanıtlamış,yayınları olan,disiplinini oluşturmuş,etüt hocaları olan kaliteli bir DGS kursuna yazılmanızı ve emeklerinizi,yıllarınızı boşa harcamayın derim.

damlaberen57, 3 ay önce - Alıntıya git

DGS için kendini kanıtlamış ve daha önceden tecrübesini kanıtlamış,iyi bir dershaneyi bende tercih ettim.Ankara için gidilebilecek tek dgs dershanesi Kuzey Akademiye bende kaydımı oldum....

16 Mayıs 2019 21:38

zelihaeren7771
Aday Memur

DGS için kendini kanıtlamış ve daha önceden tecrübesini kanıtlamış,iyi bir dershaneyi bende tercih ettim.Ankara için gidilebilecek tek dgs dershanesi Kuzey Akademiye bende kaydımı oldum....

kirazefranurkiraz, 3 ay önce - Alıntıya git

Hayırlısı olsun canım,benim tanıdığım birçok arkadaşım daha önceden Kuzey Akademi ile başarıyı yakalamıştı,umarım sizde istediğinize,yüksek netlerle kavuşursunuz.

17 Mayıs 2019 22:22

kirazefranurkiraz
Memur

Ankara'da erken kayıtlarda Kuzey Akademi yine en fazla tercih edilen ve tavsiye edilen bir eğitim kurumu ve sistemi ile başı çekiyor.Yıllardır kendi DGS disiplinini ve çizgisini sürdüren bir dershane .

mesuttkt06, 4 ay önce - Alıntıya git

Kesinlikle öyleler sınıflarına,çalışma salonlarına kadar gezmiştim,hatta dershane girişinde derse giren birkaç arkadaşla konuştum ve çok memnunlar dershanelerinden.

18 Mayıs 2019 21:11

loklokmanhekim0666
Memur

kirazefranurkiraz, 3 ay önce - Alıntıya git

Ben dahil birçok arkadaşım 2018 yılında istediğimiz puanı alarak şimdi çok güzel ünv.istediğimiz bölümleri okuyoruz,inşallah sizde Kuzey'in disiplini ile planlı çalışarak yüksek puan alırsınız.

18 Mayıs 2019 21:50

nilceylin34
Memur

Hayırlısı olsun canım,benim tanıdığım birçok arkadaşım daha önceden Kuzey Akademi ile başarıyı yakalamıştı,umarım sizde istediğinize,yüksek netlerle kavuşursunuz.

zelihaeren7771, 3 ay önce - Alıntıya git

Çok teşekkür ederim Hem kendime hem de dershaneme kuzey akademiye güvenim çok.Birebir etüt hocaları dahil bazı hocalarla konuşma şansım oldu:) kayıt olmak kafamı çok rahatlattı gerçekten.

19 Mayıs 2019 22:26

damlaberen57
Şef

Öncelikle SÜPER LİG ŞAMPİYONU GALATA SARAYLI arkadaşları kutluyorum......Ortalık korna sesinden yıkılıyor .....Ülkenin kurtuluşunda bile bu kadar sevinmiyoruz nedense ama neyse

19 Mayıs 2019 22:28

damlaberen57
Şef

Çok teşekkür ederim Hem kendime hem de dershaneme kuzey akademiye güvenim çok.Birebir etüt hocaları dahil bazı hocalarla konuşma şansım oldu:) kayıt olmak kafamı çok rahatlattı gerçekten.

nilceylin34, 3 ay önce - Alıntıya git

Kuzey Akademideki sisteme ve disipline güvenin,kendinizi dershane ile uyumlu hale getirip planlı çalışırsanız kesinlikle başarılı bir sonuçla mutlu olursunuz.

19 Mayıs 2019 22:35

damlaberen57
Şef

Ben dahil birçok arkadaşım 2018 yılında istediğimiz puanı alarak şimdi çok güzel ünv.istediğimiz bölümleri okuyoruz,inşallah sizde Kuzey'in disiplini ile planlı çalışarak yüksek puan alırsınız.

loklokmanhekim0666, 3 ay önce - Alıntıya git

Bu güzel duygularınızı inşallah erken kayıt olan ve 2020 DGS çalışmalarında emek veren sevgili arkadaşlarımızda en güzelinden yaşarlar.Dershane çok çok önemli bu süreçte ve dikkatli kayıt olamalısınz derim.

19 Mayıs 2019 22:51

karacauzmez
Şef

Kuzey Akademideki sisteme ve disipline güvenin,kendinizi dershane ile uyumlu hale getirip planlı çalışırsanız kesinlikle başarılı bir sonuçla mutlu olursunuz.

Ben dershanede etüt hocalarımla sistemli soru çözümü yapar,çalışma salonunda en az 2 saat tekrar ve soru çözümü yapardım,dershane uyum ve günlük çalışmalarımı asla aksatmazdım.

19 Mayıs 2019 22:56

karacauzmez
Şef

Siz bu güzel duygular ve düşüncelerle zaten başarıyı yarılamışsınız derim ne mutlu size:) İnşallah çalışmalarınız netlerinize ve sınavınıza da olumlu yansır bence yansıyacaktır.

19 Mayıs 2019 23:00

karacauzmez
Şef

Öncelikle SÜPER LİG ŞAMPİYONU GALATA SARAYLI arkadaşları kutluyorum......Ortalık korna sesinden yıkılıyor .....Ülkenin kurtuluşunda bile bu kadar sevinmiyoruz nedense ama neyse

Sevinmek mutlu olmak çok güzel ama bu kadar çevreye zarar vermek bilinçsiz davranmak doğru değill bende bir galatasarlıyım karşı takımlara saygım var ve sevinmenin de dozunu çok iyi biliyoruz.2019 DGS çalışmalarında ve 2020 erken kayıtlarda dershane arayışındaki ve yazılan arkadaşlarımıza bol şanş dilerim.

21 Mayıs 2019 21:46

kirazefranurkiraz
Memur

DGS için Kuzey Akademiye kayıt olduğum için kendimi çok güvende ve şanslı hissediyorum.Benden sonra birçok arkadaşım görüştü,kayıt olanlar oldu.Birebir etüt ve dershanenin disiplini ile kendi çalışma planımı birleştirip inşallah 2020 yılında çok güzel bir dönem geçiririm.

21 Mayıs 2019 21:52

kirazefranurkiraz
Memur

Ben dershanede etüt hocalarımla sistemli soru çözümü yapar,çalışma salonunda en az 2 saat tekrar ve soru çözümü yapardım,dershane uyum ve günlük çalışmalarımı asla aksatmazdım.

karacauzmez, 3 ay önce - Alıntıya git

Bende Kuzy'deki derslerimi aksatmadan,etüt hocalarımla sağlıklı bir çalışma yürütmek istiyorum.DGS çalışmalarında emek verecek bütün arkadaşlarıma zihin açıklığı dilerim.

22 Mayıs 2019 21:43

nilceylin34
Memur

Ankara'da erken kayıtlarda Kuzey Akademi yine en fazla tercih edilen ve tavsiye edilen bir eğitim kurumu ve sistemi ile başı çekiyor.Yıllardır kendi DGS disiplinini ve çizgisini sürdüren bir dershane .

mesuttkt06, 4 ay önce - Alıntıya git

Ben erken kayıt olalı 1 ay oldu ve kayıt olmadan İnternet,tavsiye,gezip görüşme vb..hepsini denedim ve kafamdaki tüm soruları sordum,hocalarla görüştüm, öğrencilerle konuştum ve disiplinli ve kendine güvenen,birebir etüt uygulayan içime ısınan tek dershane Kuzey Akademiydi.

22 Mayıs 2019 21:51

damlaberen57
Şef

Ben erken kayıt olalı 1 ay oldu ve kayıt olmadan İnternet,tavsiye,gezip görüşme vb..hepsini denedim ve kafamdaki tüm soruları sordum,hocalarla görüştüm, öğrencilerle konuştum ve disiplinli ve kendine güvenen,birebir etüt uygulayan içime ısınan tek dershane Kuzey Akademiydi.

Benim 2 yıl önceki halimsin canım inşallah ders hanende ve hayatında başarılı olursun.DGS için en doğru kararı vermişsiniz.

22 Mayıs 2019 22:01

nilceylin34
Memur

Benim 2 yıl önceki halimsin canım inşallah ders hanende ve hayatında başarılı olursun.DGS için en doğru kararı vermişsiniz.

Çok teşekkürler ablacım benim gibi önümüzdeki dönem Kuzey Akademiye gidecek tüm arkadaşlarım ve DGS sınavına hazırlanacak dostlarıma zihin açıklığı ve güzel netler dilerim.

23 Mayıs 2019 19:32

hasyaren.6
Memur

Canım bende seni ve sizin gibi birçok DGS 'de emek verecek arkadaşımızı,dershanesinde başarılar dilerim.İnşallah her şey gönlünüzce olur.Bende sizin gibi önümüzdeki dönem çalışmalarımı her gün planlı olarak yürüteceğim.

23 Mayıs 2019 19:41

poyrazadaliii
Memur

Bakıyorum,okuyorum da bu sene erken kayıtlar genelde Kuzey Akademiye yoğunlaşmış,herkesin kalbinde,gönlünden geçen netler,puanlar muvaffak olsun inşallah.DGS zor ama kaliteli ve sistemli bir dershane ile başarılı olacağınıza eminim.

23 Mayıs 2019 19:49

poyrazadaliii
Memur

DGS için Ankara'da dershanenin her çalışması ve düzeni için tavsiye isteyen tüm dostlarıma bende Kuzey Akademiyi öneriyorum,ben önlisanstan hazırlanıp kazanmıştım,kardeşimi DGS için hazırlanmıştı şimdi ODTÜ de.

24 Mayıs 2019 21:35

hasyaren.6
Memur

BİR KIZ SEVDİM GÜL GİBİ,YAKTI BENİ KÜL GİBİ:) Güldür Güldür(ibo İLBER ORTAYLI)

HER ZAMAN DEĞİL AMA BAZEN,kafa dinlemek ve stres atmak lazım...DGS çalışmalarınız ve denemeleriniz umarım istediğiniz gibi geçiyordur.

Toplam 241 mesaj

ANKET
Sizce, memur zammının, Hakem Kuruluna kalması iyi mi oldu?