Editörler :
24 Mayıs 2019 21:39

hasyaren.6
Memur

DGS için Ankara'da dershanenin her çalışması ve düzeni için tavsiye isteyen tüm dostlarıma bende Kuzey Akademiyi öneriyorum,ben önlisanstan hazırlanıp kazanmıştım,kardeşimi DGS için hazırlanmıştı şimdi ODTÜ de.

poyrazadaliii, 4 ay önce - Alıntıya git

Tek tercih ve tavsiye Kuzey Akademi kaliteden ve disiplinli isteminden dolayı,yayın ve hoca kalitesi zaten üst seviye :)

24 Mayıs 2019 21:50

hasyaren.6
Memur

Ben dahil birçok arkadaşım 2018 yılında istediğimiz puanı alarak şimdi çok güzel ünv.istediğimiz bölümleri okuyoruz,inşallah sizde Kuzey'in disiplini ile planlı çalışarak yüksek puan alırsınız.

loklokmanhekim0666, 4 ay önce - Alıntıya git

Ben ve birçok arkadaşımda aynı kaderi yaşadık bu sene erken kayıt olan ve tavsiyemiz ile aynı sistem ve hocalarımızla 2020 yılında hazırlanacak tüm dostlarımıza başarılar,zihin açıklığı dilerim.

25 Mayıs 2019 20:58

loklokmanhekim0666
Şef

Biraz bakındım DGS kayıtları dershaneleri ve öğrenci kardeşlerimizi hareketlendirmiş,istediği dershaneyi seçen ve bu süreçte çalışacak tüm arkadaşlara başarılar dilerim.

25 Mayıs 2019 21:01

loklokmanhekim0666
Şef

Hayırlısı olsun canım,benim tanıdığım birçok arkadaşım daha önceden Kuzey Akademi ile başarıyı yakalamıştı,umarım sizde istediğinize,yüksek netlerle kavuşursunuz.

zelihaeren7771, 4 ay önce - Alıntıya git

Ankara için DGS'ye kayıt olanların tercihi genelde Kuzey Akademi olmuş.Benim eski dershanem ama yine bağlarımı koparmadım.DGS için çok iyi bir tercih ve kaliteli bir kurumu seçmişsiniz,başarılarınız daim olsun kardeşlerim.

25 Mayıs 2019 21:05

loklokmanhekim0666
Şef

GAME OF THRONES BAĞIMLILARINA SESLENMEK İSTİYORUM:)

Ben sezon finalini çok beğendim tabi ejderhaların annesinin ölümü john elinden olması beni çok şaşırttı. Sizce nasıl bir son olmalıydı.....

25 Mayıs 2019 21:08

hasyaren.6
Memur

Ben sezon finalini çok beğendim tabi ejderhaların annesinin ölümü john elinden olması beni çok şaşırttı. Sizce nasıl bir son olmalıydı.....

Kuzey Akademideki ve evdeki çalışmalarım şükür çok iyi gidiyor:)

Ama arada dinlenmek için belli dizi ve etkinliklerim var,bence de çok hoş bir sezon finali oldu,tabi JOHN bende çok üzüldüm ama iyi ki böyle güzel bir dizi vardı.

26 Mayıs 2019 16:52

poyrazadaliii
Memur

Yiğenimizi bugün DGS için Kuzey Akademiye yazdırdık,şükür kendisinin içinin rahat olması bizim için çok önemliydi ve öyle oldu,dershanesini,yayınlarını,sınıflarını çok sevdi.Yolun açık olsun,başarıların daim olsun .

27 Mayıs 2019 19:15

damlaberen57
Şef

Yiğenimizi bugün DGS için Kuzey Akademiye yazdırdık,şükür kendisinin içinin rahat olması bizim için çok önemliydi ve öyle oldu,dershanesini,yayınlarını,sınıflarını çok sevdi.Yolun açık olsun,başarıların daim olsun .

Ankara 2020 DGS için erken kayıtta çok hareketli maşallah...Dershane seçimlerinizde ve önümüzzdeki dönem sıkı çalışma temponuzda herkese başarılar dilerim .Kuzey Akademinin kalitesi ve disiplinini Ankara'da bilmeyen yok,herkesin yolu açık olsun.

27 Mayıs 2019 19:22

damlaberen57
Şef

Kuzey Akademideki ve evdeki çalışmalarım şükür çok iyi gidiyor:)

Ama arada dinlenmek için belli dizi ve etkinliklerim var,bence de çok hoş bir sezon finali oldu,tabi JOHN bende çok üzüldüm ama iyi ki böyle güzel bir dizi vardı.

hasyaren.6, 4 ay önce - Alıntıya git

Dizi,film,maç,sosyal etkinlik vb..DGS çalışmalarınızda zihninizi dinlendirmek için çok önemli ...

Game of thrones bitmiş hala şoktayım bende.....

27 Mayıs 2019 19:30

zelihaeren7771
Aday Memur

Tek tercih ve tavsiye Kuzey Akademi kaliteden ve disiplinli isteminden dolayı,yayın ve hoca kalitesi zaten üst seviye :)

Erken kayıt için bazı dershaneleri gezdim ve DGS için bu işin bilincinde olan ve kendine güvenen en kaliteli dershane olduğunu anlayabiliyorsunuz.....

28 Mayıs 2019 20:39

kirazefranurkiraz
Memur

Erken kayıt için bazı dershaneleri gezdim ve DGS için bu işin bilincinde olan ve kendine güvenen en kaliteli dershane olduğunu anlayabiliyorsunuz.....

zelihaeren7771, 4 ay önce - Alıntıya git

Mayıs sonu,Haziran Ayı bence DGS erken kayıtların öğrenci arkadaşlarımız tarafından yoğunluğun en fazla olduğu aylar,herkese yazılacağı ve görüşeceği dershane hayırlı olur inşallah.

28 Mayıs 2019 20:47

kirazefranurkiraz
Memur

Ankara 2020 DGS için erken kayıtta çok hareketli maşallah...Dershane seçimlerinizde ve önümüzzdeki dönem sıkı çalışma temponuzda herkese başarılar dilerim .Kuzey Akademinin kalitesi ve disiplinini Ankara'da bilmeyen yok,herkesin yolu açık olsun.

damlaberen57, 4 ay önce - Alıntıya git

Bizde arkadaşlarımla Kuzey'i tercih ettik,yaz dönemi matematik çalışması yapacağım inşallah.2020 yılı inşallah bizler için ve DGS çalışmasında bulunacak arkadaşlarıma başarılar getirirsin.

29 Mayıs 2019 20:55

loklokmanhekim0666
Şef

Hayırlısı olsun kardeşim dershane anlamında çok iyi bir dershaneyi tercih etmişsiniz....Benim birçok arkadaşım istediği ünv. kuzey'le yerleşmişti.Birebir etüt ve sistemleri çok sağlam.

29 Mayıs 2019 21:23

nilceylin34
Memur

Ankara için DGS'ye kayıt olanların tercihi genelde Kuzey Akademi olmuş.Benim eski dershanem ama yine bağlarımı koparmadım.DGS için çok iyi bir tercih ve kaliteli bir kurumu seçmişsiniz,başarılarınız daim olsun kardeşlerim.

Ben her gün Kuzey Akademiye bir tanıdığımın kayıt olduğunu duyuyorum..Erken kayıt olmak bence kişinin DGS ye ne kadar çok motive olduğunu ve sınavı kazanmak istediğini gösterir.

30 Mayıs 2019 20:27

damlaberen57
Şef

Ben her gün Kuzey Akademiye bir tanıdığımın kayıt olduğunu duyuyorum..Erken kayıt olmak bence kişinin DGS ye ne kadar çok motive olduğunu ve sınavı kazanmak istediğini gösterir.

nilceylin34, 4 ay önce - Alıntıya git

Ankara'da DGS için Kuzey Akademi ilk tercih ve kayıt olunacak,sistemi ile sınava hazırlanacak en kaliteli dershanedir.Herkesin dershanesinde mutlu,huzurlu bir 2020 yılı diliyorum.

30 Mayıs 2019 20:33

damlaberen57
Şef

Bizde arkadaşlarımla Kuzey'i tercih ettik,yaz dönemi matematik çalışması yapacağım inşallah.2020 yılı inşallah bizler için ve DGS çalışmasında bulunacak arkadaşlarıma başarılar getirirsin.

kirazefranurkiraz, 4 ay önce - Alıntıya git

Bende sizin yazıldığınız dershaneyi tavsiye isteyen arkadaşlarıma her zaman öneririm ve genelde sonuç erken kayıtla sonuçlanır.Kendine güvenen ve kaliteli dershanede sınava hazırlanmak sizi her zaman başarılı kılabilir.

30 Mayıs 2019 20:47

damlaberen57
Şef

Hayatın gerçeği gibi dizinin sonu herkesi çok yanılttı ama bence gayet doğal bir sondu ben ilk bölümden bu çocuk bir yerlere gelecek diyordum ve KRAL oldu:)

01 Haziran 2019 17:24

hasyaren.6
Memur

Ankara'da DGS için Kuzey Akademi ilk tercih ve kayıt olunacak,sistemi ile sınava hazırlanacak en kaliteli dershanedir.Herkesin dershanesinde mutlu,huzurlu bir 2020 yılı diliyorum.

damlaberen57, 4 ay önce - Alıntıya git

Bende Ocak ayından bu aya kadar DGS için erken kayıt tavsiyesi soran arkadaşlara Kuzey Akademiyi tavsiye ediyorum.

01 Haziran 2019 17:29

hasyaren.6
Memur

nilceylin34, 4 ay önce - Alıntıya git

DGS ve diğer sınavlar disiplinli ve planlı çalışmayı gerektiriyorsa gideceğiniz dershaneden de aynı özellikleri arayın isterim.Sistem ve kalilte size her zaman ders çalışma alışkanlığı ve yüksek net kazandırır.

01 Haziran 2019 18:08

karacauzmez
Şef

DGS ve diğer sınavlar disiplinli ve planlı çalışmayı gerektiriyorsa gideceğiniz dershaneden de aynı özellikleri arayın isterim.Sistem ve kalilte size her zaman ders çalışma alışkanlığı ve yüksek net kazandırır.

Kuzey Akademiyi sisteminden dolayı her zaman gözüm kapalı tavsiye ediyorum...

Toplam 280 mesaj

ANKET
Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk'u, önceki Ak Partili bakanlara göre, başarılı buluyor musunuz?