Editörler :
«45678910111213141516
02 Haziran 2019 21:56

poyrazadaliii
Şef

Ankara 2020 DGS için erken kayıtta çok hareketli maşallah...Dershane seçimlerinizde ve önümüzzdeki dönem sıkı çalışma temponuzda herkese başarılar dilerim .Kuzey Akademinin kalitesi ve disiplinini Ankara'da bilmeyen yok,herkesin yolu açık olsun.

damlaberen57, 5 ay önce - Alıntıya git

Dershane seçimi ve erken kayıt çok önemli benimde kardeşim Kuzey Akademi ile hazırlanmıştı ve şükür istediği neti çıkarıp hayaline kavuşmuştu.

02 Haziran 2019 21:59

poyrazadaliii
Şef

Mayıs sonu,Haziran Ayı bence DGS erken kayıtların öğrenci arkadaşlarımız tarafından yoğunluğun en fazla olduğu aylar,herkese yazılacağı ve görüşeceği dershane hayırlı olur inşallah.

kirazefranurkiraz, 5 ay önce - Alıntıya git

DGS ye kayıt olmayı düşünen birçok arkadaşımız var,bende kendi tecrübeme dayanarak önerilerimi söylüyorum.Görüşmek karar vermek kolay değil ama dershaneleri gezince aradaki farkları rahat görebilirsiniz.

07 Haziran 2019 21:27

zelihaeren7771
Memur

DGS ye kayıt olmayı düşünen birçok arkadaşımız var,bende kendi tecrübeme dayanarak önerilerimi söylüyorum.Görüşmek karar vermek kolay değil ama dershaneleri gezince aradaki farkları rahat görebilirsiniz.

poyrazadaliii, 5 ay önce - Alıntıya git

Bende birebir gezip görünce aradaki farkı çok rahat gördüm,yayın hoca kalitesi,birebir etüt ve daha da ötesi sistem ve disiplin DGS için ne kadar önemliymiş gördüm ....

07 Haziran 2019 21:34

poyrazadaliii
Şef

Bende birebir gezip görünce aradaki farkı çok rahat gördüm,yayın hoca kalitesi,birebir etüt ve daha da ötesi sistem ve disiplin DGS için ne kadar önemliymiş gördüm ....

zelihaeren7771, 4 ay önce - Alıntıya git

Ben 2018 de kardeşimi yazdırmıştım ve ne kadar doğru karar verdiğimizi disiplinli ders çalışmasından ve dönem sonundaki netlerinden anlamıştım,hayırlısı olsun arkadaşım bence en iyisi Kuzey Akademi ....tabi isteyene ve erken kayıt olana :)

08 Haziran 2019 21:55

loklokmanhekim0666
Şef

Ben 2018 de kardeşimi yazdırmıştım ve ne kadar doğru karar verdiğimizi disiplinli ders çalışmasından ve dönem sonundaki netlerinden anlamıştım,hayırlısı olsun arkadaşım bence en iyisi Kuzey Akademi ....tabi isteyene ve erken kayıt olana :)

poyrazadaliii, 4 ay önce - Alıntıya git

DGS için Kuzey Akademiyi tercih etmeniz çok mantıklı olmuş,inşallah bu dönemde kayıt olan arkadaşlarımızın 2020 yılı sonunda güzel haberlerini okuruz buralarda.

08 Haziran 2019 22:15

kirazefranurkiraz
Şef

Ankaradaki dershaneleri gezince DGS için kaliteli diyebileceğiniz dershane sayısı çok az,disiplin ve yayınları hazırlayan hocalar dersinize girmesi 1 ya da 2 kurum var..Özel birebir etüt hocası sadece Kuzey Akademide.Disiplinli ve sistemli tek dershane bence Kuzey.....

08 Haziran 2019 22:23

nilceylin34
Şef

Ankaradaki dershaneleri gezince DGS için kaliteli diyebileceğiniz dershane sayısı çok az,disiplin ve yayınları hazırlayan hocalar dersinize girmesi 1 ya da 2 kurum var..Özel birebir etüt hocası sadece Kuzey Akademide.Disiplinli ve sistemli tek dershane bence Kuzey.....

kirazefranurkiraz, 4 ay önce - Alıntıya git

Ben ve benden sonra birçok arkadaşım Kuzey Akademiyi tercih ettik...Erken kayıt olmak içimi çok rahatlattı gerçekten...Kuzey Akademiden yerleşmiş arkadaşım vardı bana yayınlarını hediye etti yavaştan bi göz gezdirmeye başladım kendimi sıkmadan...

11 Haziran 2019 21:25

karacauzmez
Şef

Haydi arkadaşlar bu gecede İZLANDA-TÜRKİYE Maç tahminlerinizi alayım bence SKOR

1-1 beraberlik...

11 Haziran 2019 21:29

karacauzmez
Şef

DGS için Kuzey Akademi en iyisi ve kalitelisi ben başka dershaneyi tavsiye etmem.İsterseniz birebir görüşüp kararı kendiniz verebilirsiiz.

12 Haziran 2019 19:57

poyrazadaliii
Şef

DGS için Kuzey Akademi en iyisi ve kalitelisi ben başka dershaneyi tavsiye etmem.İsterseniz birebir görüşüp kararı kendiniz verebilirsiiz.

karacauzmez, 4 ay önce - Alıntıya git

Kuzey Akademiyi bende çevremdeki arkadaşlara öneriyorum..Çünkü hem hocalarını hem de sistemini bildiğim bir dershane.

12 Haziran 2019 20:01

poyrazadaliii
Şef

Haydi arkadaşlar bu gecede İZLANDA-TÜRKİYE Maç tahminlerinizi alayım bence SKOR

1-1 beraberlik...

Dünkü Futbolumuz ve sistem çok çok kötüydü ve bizleri çok üzdü ...

12 Haziran 2019 20:03

poyrazadaliii
Şef

Ben ve benden sonra birçok arkadaşım Kuzey Akademiyi tercih ettik...Erken kayıt olmak içimi çok rahatlattı gerçekten...Kuzey Akademiden yerleşmiş arkadaşım vardı bana yayınlarını hediye etti yavaştan bi göz gezdirmeye başladım kendimi sıkmadan...

nilceylin34, 4 ay önce - Alıntıya git

Sevgili arkadaşlar hepinize DGS kayıt ve önümüzdeki dönem çalışmalarınızda başarılar dilerim....

12 Haziran 2019 20:14

damlaberen57
Şef

poyrazadaliii, 4 ay önce - Alıntıya git

Bugün tavsiyede bulunduğum aile dostumuzun kızı Kuzey Akademiye kaydını yaptırmış.Dgs için istediğiniz puanı almak için disiplinli ve sistemli dershane şart.

12 Haziran 2019 20:46

kirazefranurkiraz
Şef

Çevremdeki herkesle DGS kayıt konusunda konuştuğumda iyi ki Kuzey Akademiye kayıt olmuşsun diye övgü dolu sözler alıyorum..Kolay değil dgs dershanesi araştırmam epey zorlu ve kararsız geçmişti ama Kuzey'de disiplin öğrenci tavsiyesi ve sayamadığım birçok özellik beni erken kayıt olma konusunda etkilemişti.

13 Haziran 2019 17:36

nilceylin34
Şef

Dershaneleri gezip görüşmek kafanızdaki bütün soru işaretlerini gideriyor gerçekten.Kuzey Akademi diğer dershanelerden çok önde ve sistemli.Kendine güvenen ekipleri,yayınları,hoca kalitesi,bina düzeni,sınıfların ferahlığı vb..çok çok süper.

13 Haziran 2019 17:43

poyrazadaliii
Şef

Dershaneleri gezip görüşmek kafanızdaki bütün soru işaretlerini gideriyor gerçekten.Kuzey Akademi diğer dershanelerden çok önde ve sistemli.Kendine güvenen ekipleri,yayınları,hoca kalitesi,bina düzeni,sınıfların ferahlığı vb..çok çok süper.

DGS kayıtları için en doğru zamanlar özellikle okullar kapanmadan birçok tanıdığım kayıt olma teleşında.Nil Hanım kuzey akademi dgs için çok doğru bir tercih hayırlısı olsun sizin için.

13 Haziran 2019 17:53

nilceylin34
Şef

Benim yeni kayıt olacak arkadaşlarıma tavsiyem birkaç kurum gezmeniz.Dershanler arasındaki farkı anlamanız için birebir görüşmek ve kurumların havasını solumanız gerekiyor.Ben disiplin ve sistem yönünden Kuzey Akademiyi tavsiye ederim.

13 Haziran 2019 18:01

nilceylin34
Şef

Yaz Tatili için yabancı dizi tavsiyesinde bulunur musunuz? stres atmak ve kafa dinlemek için DGS derslerimiz başlamadan önce güzel bir dizi izlemek istiyorum.

13 Haziran 2019 18:05

karacauzmez
Şef

Yaz Tatili için yabancı dizi tavsiyesinde bulunur musunuz? stres atmak ve kafa dinlemek için DGS derslerimiz başlamadan önce güzel bir dizi izlemek istiyorum.

Kızlar hangi dizilerden hoşlanır ki:) ?????? onedio'dan bakabilirsiniz...Kuzey Akademi dersleri Ekim-Kasım gibi başlayabilir,disiplinli çalışmaya hazır olun bence....Game of Throns bitti :(

14 Haziran 2019 18:28

zelihaeren7771
Memur

Benim yeni kayıt olacak arkadaşlarıma tavsiyem birkaç kurum gezmeniz.Dershanler arasındaki farkı anlamanız için birebir görüşmek ve kurumların havasını solumanız gerekiyor.Ben disiplin ve sistem yönünden Kuzey Akademiyi tavsiye ederim.

Dershaneye kayıt olmayan ve bu hafta dgs KAYITLARINI tamamlayacak birçok arkadaşım var...Kuzey Akademi yine başı çekiyor:) Umarım herkes gönlündeki dershaneyi artık belirlemiştir.

Toplam 307 mesaj
«45678910111213141516

ANKET
Üniversiteye girişte, bazı bölümler için 'başarı sırası' çıtası getirilmesini;