Editörler :
«45678910111213141516
14 Haziran 2019 18:31

zelihaeren7771
Memur

Kızlar hangi dizilerden hoşlanır ki:) ?????? onedio'dan bakabilirsiniz...Kuzey Akademi dersleri Ekim-Kasım gibi başlayabilir,disiplinli çalışmaya hazır olun bence....Game of Throns bitti :(

karacauzmez, 4 ay önce - Alıntıya git

Dersler başlayıncaya kadar bol tatil,keyif fim,dizi süper olur valla:) MÜKEMMEL Benim tavsiyem Vampir günlüğü ve LA case de papel

14 Haziran 2019 18:53

loklokmanhekim0666
Şef

Ben 2018 de kardeşimi yazdırmıştım ve ne kadar doğru karar verdiğimizi disiplinli ders çalışmasından ve dönem sonundaki netlerinden anlamıştım,hayırlısı olsun arkadaşım bence en iyisi Kuzey Akademi ....tabi isteyene ve erken kayıt olana :)

poyrazadaliii, 4 ay önce - Alıntıya git

Benim Kuzey Akademiye gidip,kayıt olan,dershaneyi beğenmeyen arkadaşım olmadı,şahsi işleri yüzünden ayrılanı bi şey diyemem tabi...Birçok arkadaşım şimdi ünv. çoğu mezun olup işe bile girdi,şimdi yeni hazırlanacak dostlarımıza....

15 Haziran 2019 21:55

karacauzmez
Şef

Benim Kuzey Akademiye gidip,kayıt olan,dershaneyi beğenmeyen arkadaşım olmadı,şahsi işleri yüzünden ayrılanı bi şey diyemem tabi...Birçok arkadaşım şimdi ünv. çoğu mezun olup işe bile girdi,şimdi yeni hazırlanacak dostlarımıza....

loklokmanhekim0666, 4 ay önce - Alıntıya git

Kalite hem eğitim,araba,ayakkabı,restoran ,film vb.. gerçekten tesadüf değildir,Her daim adından söz ettirmek ve tercih edilmek kolay değil bence.Hem dershane çalışanlarına hem de öğrenci kardeşlerimize başarılar dilerim.

15 Haziran 2019 22:01

karacauzmez
Şef

Dersler başlayıncaya kadar bol tatil,keyif fim,dizi süper olur valla:) MÜKEMMEL Benim tavsiyem Vampir günlüğü ve LA case de papel

zelihaeren7771, 4 ay önce - Alıntıya git

Dizi izlemek gerekir yaz dönem için benim tavsiyem FRİNGE dizisi ve black mirror ....DGS derskaeriniz başlamadan izlemenizi tavsiye ederim.

16 Haziran 2019 21:35

mesuttkt06
Memur

Benim çevremdeki bütün arkadaşlarım erken kayıt için belirttiğiniz dershaneyi tercih etti.Kaliteli dershane,işinde en iyisi olan hangi iş olursa olsun planlı çalışan dershanenin tercih edilmesi geleceğimiz için çok önemli.

16 Haziran 2019 21:38

mesuttkt06
Memur

Dizi izlemek gerekir yaz dönem için benim tavsiyem FRİNGE dizisi ve black mirror ....DGS derskaeriniz başlamadan izlemenizi tavsiye ederim.

karacauzmez, 4 ay önce - Alıntıya git

Yeni kayıt olan arkadaşlarımız DGS dersleri başlamadan tatilin tadını doya doya çıkarsın kış dönemi planlı çalışarak sosyal etkinlikleri yaparak ders çalışmayı zevkli hale getirebilirsiniz.

16 Haziran 2019 21:41

mesuttkt06
Memur

Ben 2018 de kardeşimi yazdırmıştım ve ne kadar doğru karar verdiğimizi disiplinli ders çalışmasından ve dönem sonundaki netlerinden anlamıştım,hayırlısı olsun arkadaşım bence en iyisi Kuzey Akademi ....tabi isteyene ve erken kayıt olana :)

Bizim bir üst dönem arkadaşlarımızın tamamı neredeyse istdiği ünv.Kuzey'in disiplinli çalışması ve sıkı programıyla başarıyı yakaladılar darısı bu dönem ve de hazırlanacak arkadaşlarımıza olsun....

17 Haziran 2019 21:14

hasyaren.6
Memur

Bizim bir üst dönem arkadaşlarımızın tamamı neredeyse istdiği ünv.Kuzey'in disiplinli çalışması ve sıkı programıyla başarıyı yakaladılar darısı bu dönem ve de hazırlanacak arkadaşlarımıza olsun....

mesuttkt06, 4 ay önce - Alıntıya git

1,5 ay önce kafamdaki dershaneleri gezdim ve içlerinde disiplinli ve sistemli gördüğüm tek dershane Kuzey Akademi'ydi.Birebir görüşmede sınıfların havası,yayınlar,birebir eüt hocaları vb..her durumda kendini DGS sınavına ve derslerine hazır bir kurumsal yapıydı.Kayıt olmak için çok fazla kaybetmeden işlemlerimi yaptırdım şükür.

17 Haziran 2019 21:37

poyrazadaliii
Şef

1,5 ay önce kafamdaki dershaneleri gezdim ve içlerinde disiplinli ve sistemli gördüğüm tek dershane Kuzey Akademi'ydi.Birebir görüşmede sınıfların havası,yayınlar,birebir eüt hocaları vb..her durumda kendini DGS sınavına ve derslerine hazır bir kurumsal yapıydı.Kayıt olmak için çok fazla kaybetmeden işlemlerimi yaptırdım şükür.

hasyaren.6, 4 ay önce - Alıntıya git

Ösym soru tarzı ve sınavlarına baktığımızda DGS için de hazırlanmak için sistemli bir dershanede hazırlık yapmak öğrenci arkadaşlarımızı sınava tam hazırlar diye düşünüyorum.İnşallah sınavlara katılacak tüm arkadaşlarımız istediği neti çıkarır.

17 Haziran 2019 21:50

kirazefranurkiraz
Şef

Hangi sınav olursa olsun işimizi şansa bırakmamak gerekir arkadaşlarımızın tüm yorumlarına baktım ve çok haklılar dershaneye kayıt olamak,benim için olmazsa olmaz bir durum.Dgs için özellikle mantık sorularının değeri ortadayken sistemli bir dershane kesinlikle çok önemli diye düşünüyorum.

18 Haziran 2019 18:32

damlaberen57
Şef

Hangi sınav olursa olsun işimizi şansa bırakmamak gerekir arkadaşlarımızın tüm yorumlarına baktım ve çok haklılar dershaneye kayıt olamak,benim için olmazsa olmaz bir durum.Dgs için özellikle mantık sorularının değeri ortadayken sistemli bir dershane kesinlikle çok önemli diye düşünüyorum.

kirazefranurkiraz, 4 ay önce - Alıntıya git

DGS de başarılı olmak için disiplinli bir dershaneyi gitmenizi tavsiye ederim.1 net 5 net fazla yapmak sıralamanızı ve hedeflerinizi değiştirebilir.

18 Haziran 2019 18:36

damlaberen57
Şef

Ösym soru tarzı ve sınavlarına baktığımızda DGS için de hazırlanmak için sistemli bir dershanede hazırlık yapmak öğrenci arkadaşlarımızı sınava tam hazırlar diye düşünüyorum.İnşallah sınavlara katılacak tüm arkadaşlarımız istediği neti çıkarır.

Ankara'da DGS için sınava hazırlanacak arkadaşlarımıza tavsiyem Kuzey Akademi ile görüşmeniz ve sistemli bir dershanede sınava hazırlanmanız.Bugün 2 dostum erken kayıt işlemlerini tamamlamışlar ve beni çok mutlu ettiler.İnşallah herkes gönlündeki dershaneyi seçmiş kıl dönemi için çalışmaya hazırdır.

18 Haziran 2019 18:45

damlaberen57
Şef

hasyaren.6, 4 ay önce - Alıntıya git

Yaren Hanım sizin için en hayırlısı ne ise o olsun! Dershaneniz benim eski dershanem ve ben ve arkadaşlarım çok çok memnun kalmıştık.Ders çalışmasan bile seni destekleyen ortam,hoca ve sistemleri var....Çalışmamak gerçekten kişinin kendisini bile duygusal anlamında rahatsız ediyor..Birebir etüt Hocalarımın faydasını çok gördüm hepsinden allah razı olsun.....Benim her zaman Kuzey Akademiye gönül borcum vardır.

18 Haziran 2019 18:51

loklokmanhekim0666
Şef

Ankaradaki ünv. yaz dönemine girmeden birçok tanıdığım kayıt işlemlerinin tamamlamaya başlamışlar,yaz tatili tam başlamadan dershaneye kayıt işlemlerinizi bitirin ki kafanız rahat tatil yapın belki arada bir mat-türkçe soruları çözebilirsiniz.

18 Haziran 2019 18:55

loklokmanhekim0666
Şef

zelihaeren7771, 4 ay önce - Alıntıya git

Benim favori dizim GAME OF THRONES,sherlock holmes MÜKEMMEL BİR DİZİ

18 Haziran 2019 19:28

nilceylin34
Şef

Ankaradaki ünv. yaz dönemine girmeden birçok tanıdığım kayıt işlemlerinin tamamlamaya başlamışlar,yaz tatili tam başlamadan dershaneye kayıt işlemlerinizi bitirin ki kafanız rahat tatil yapın belki arada bir mat-türkçe soruları çözebilirsiniz.

Ben kendi adıma kayıt işlemlerimi şükür bitirdim ve kafam çok rahat.Tavsiye isteyen arkadaşlarımı tavsiyelerde bulunuyorum ve kayıt olma,sorma,dershane önerilerinde bulunuyorum...Hepimizin hakkında en hayırlısı olsun arkadaşlarım..

19 Haziran 2019 22:35

mesuttkt06
Memur

Ben kendi adıma kayıt işlemlerimi şükür bitirdim ve kafam çok rahat.Tavsiye isteyen arkadaşlarımı tavsiyelerde bulunuyorum ve kayıt olma,sorma,dershane önerilerinde bulunuyorum...Hepimizin hakkında en hayırlısı olsun arkadaşlarım..

nilceylin34, 4 ay önce - Alıntıya git

DGS'ye kayıt olanları çevremde çok duymaya başladım,özellikle Kuzey Akademiye bende tavsiye isteyen arkadaşlara genelde öneriyorum.Disiplini ve sistemi çok sıkı olan dershane tek Ankara'da.

19 Haziran 2019 22:40

mesuttkt06
Memur

Haziranın bitmesine az bir zaman kaldı Ünv. okuyan son sınıf arkadaşlar mezuniyetlerini yaptı ama öğrenci arkadaşlarımız şimdilerde DGS dershane arayışına girdiler diye biliyorum...Kafanızda belirlediğiniz dershaneleri gezince aradaki farkı rahat anlayacaksınız,hakkınızda hayırlısı olsun,kendine güvenmeyen,yayınları olmayan,hazırlamayan dershaneden uzak durun derim.

19 Haziran 2019 22:53

mesuttkt06
Memur

Benim favori dizim GAME OF THRONES,sherlock holmes MÜKEMMEL BİR DİZİ

Bizleri çok üzerek bitti bu dizi şimdilerde Fringe başladım ama vampir dizileri benim favorimdir.

19 Haziran 2019 22:57

karakedi4466
Memur

Kuzenimi DGS için çok güvendiğim Kuzey Akademiye götürdüm ve abla iyi ki beni bu dershaneye getirmişşin dedi:) Ben daha önceden 2 dershaneye gezmiştim ama burayı görünce ve konuşunca Dgs işinde ve kazanmak için burasıymış dedi..Ben anlattım olmadı ama birebir görüşme olayı her şeyi değiştiriyor.

Toplam 306 mesaj
«45678910111213141516

ANKET
'Barış Pınarı Harekatı'nı destekliyor musunuz?