Editörler :
«45678910111213141516
20 Haziran 2019 22:41

damlaberen57
Şef

Haziranın bitmesine az bir zaman kaldı Ünv. okuyan son sınıf arkadaşlar mezuniyetlerini yaptı ama öğrenci arkadaşlarımız şimdilerde DGS dershane arayışına girdiler diye biliyorum...Kafanızda belirlediğiniz dershaneleri gezince aradaki farkı rahat anlayacaksınız,hakkınızda hayırlısı olsun,kendine güvenmeyen,yayınları olmayan,hazırlamayan dershaneden uzak durun derim.

mesuttkt06, 4 ay önce - Alıntıya git

Ünv. 1 .sınıftaki Bazı arkadaşlar bile şimdiden DGS sınavı için Ankara'da dershane,hoca,yayın tavsiyesi istemeye başladılar benden.Ben her zaman gönül borcum olduğu,sevdiğim ve istediğim ünv. yerleşmem de bana çok katkısı olan Kuzey Akademiyi öneriyorum.

20 Haziran 2019 22:47

kirazefranurkiraz
Şef

Ünv. 1 .sınıftaki Bazı arkadaşlar bile şimdiden DGS sınavı için Ankara'da dershane,hoca,yayın tavsiyesi istemeye başladılar benden.Ben her zaman gönül borcum olduğu,sevdiğim ve istediğim ünv. yerleşmem de bana çok katkısı olan Kuzey Akademiyi öneriyorum.

damlaberen57, 4 ay önce - Alıntıya git

Ablacığım inşallah bizlerde sizler gibi güzel yazılarımızı ve sevinşlerimiz diğer arkadaşlarla paylaşırız.Kuzey Akademiyi benimde çok sevdiğim bir abim tavsiye etmişti ,şükür kaydımı oldum içim çok rahat.

20 Haziran 2019 23:00

karacauzmez
Şef

Ablacığım inşallah bizlerde sizler gibi güzel yazılarımızı ve sevinşlerimiz diğer arkadaşlarla paylaşırız.Kuzey Akademiyi benimde çok sevdiğim bir abim tavsiye etmişti ,şükür kaydımı oldum içim çok rahat.

kirazefranurkiraz, 4 ay önce - Alıntıya git

Kuzey Akademi DGS için yedi :) 10 Yıldız bir dershane siz kendinizi dershane sistemine bırakın,acele etmeden çalışın ama Hocaların dediğini uygulayın ve kendi günlük çalışmanızı aksatmayın,dersleri kaçırmadan......

22 Haziran 2019 22:30

nilceylin34
Şef

Kuzey Akademi DGS için yedi :) 10 Yıldız bir dershane siz kendinizi dershane sistemine bırakın,acele etmeden çalışın ama Hocaların dediğini uygulayın ve kendi günlük çalışmanızı aksatmayın,dersleri kaçırmadan......

karacauzmez, 4 ay önce - Alıntıya git

Dershanem başlayınca ders kaçırmadan,çalışma salonunda günlük çalışmalarımı yaparak,evde de en az 2 saat soru ve tekrar yaparak yavaştan başlayacağım inşallah.

22 Haziran 2019 22:39

poyrazadaliii
Şef

Dershanem başlayınca ders kaçırmadan,çalışma salonunda günlük çalışmalarımı yaparak,evde de en az 2 saat soru ve tekrar yaparak yavaştan başlayacağım inşallah.

nilceylin34, 4 ay önce - Alıntıya git

Yorumlara baktım sizde Kuzey Akademiye yazılmışsınız,inşallah istediğiniz gibi bir dönem ve güzel netlerle ayrılırsınız.Dershanenize ve kendinize güvenerek çalışırsanız işin yarısını bitirirsiniz.

23 Haziran 2019 21:29

karacauzmez
Şef

ŞÜKÜR SEÇİM BİTTİ VE HAKLI OLAN HAKKINI ALDI.....Seçim ve sisyestin kirliliğinden bıkmıştık.....Vatanımıza,milletimize hayırlısı olsun...

23 Haziran 2019 21:32

karacauzmez
Şef

Benim çevremdeki bütün arkadaşlarım erken kayıt için belirttiğiniz dershaneyi tercih etti.Kaliteli dershane,işinde en iyisi olan hangi iş olursa olsun planlı çalışan dershanenin tercih edilmesi geleceğimiz için çok önemli.

mesuttkt06, 4 ay önce - Alıntıya git

DGS'ye hazırlanmak ciddiyet ister,özellikle sınava sayılı günler kala bunu anlayan birçok arkadaşımız var.Bende tecrübemle bunu her zaman destekledim,erken kayıt olacak arkadaşlarıma her zaman bu durumu izah etmeye çalıştım...

23 Haziran 2019 22:01

mesuttkt06
Memur

ŞÜKÜR SEÇİM BİTTİ VE HAKLI OLAN HAKKINI ALDI.....Seçim ve sisyestin kirliliğinden bıkmıştık.....Vatanımıza,milletimize hayırlısı olsun...

Bitti ve kafamız rahat olsun artık ...Ben kendi adıma bu siyasi yozlaşmalardan hep uzak kalmaya çalışıyorum,tepkimi sandıkta veriyorum.Hayırlısı olsun istanbul'lulara.

23 Haziran 2019 22:03

poyrazadaliii
Şef

DGS'ye hazırlanmak ciddiyet ister,özellikle sınava sayılı günler kala bunu anlayan birçok arkadaşımız var.Bende tecrübemle bunu her zaman destekledim,erken kayıt olacak arkadaşlarıma her zaman bu durumu izah etmeye çalıştım...

Dershaneye gitmeden,rekabet ortamına girmeden,birebir etüt hocalarından eksik ve konu tekrarı çalışması alamadan gerçekten sınav havasına girmek ve yüksek net beklemek zor.Dershanelerle birebir görüşün ve kendine güvenen,kriterleri sizin kafanıza uyan dershaneye yazılın.

25 Haziran 2019 22:06

karacauzmez
Şef

Dershaneye gitmeden,rekabet ortamına girmeden,birebir etüt hocalarından eksik ve konu tekrarı çalışması alamadan gerçekten sınav havasına girmek ve yüksek net beklemek zor.Dershanelerle birebir görüşün ve kendine güvenen,kriterleri sizin kafanıza uyan dershaneye yazılın.

poyrazadaliii, 4 ay önce - Alıntıya git

DGS'de başarılı olmak istiyorsanız ve 290 puan ve üstü ya da 270 üstü puanlar için kaliteli bir dershaneyi gitmenizi tavsiye ederim dostlarım.

25 Haziran 2019 22:10

damlaberen57
Şef

Kuzey Akademiye bugün eski bir arkadaşımın kardeşini yazdırmak nasip oldu bize,hala hocalarım oradalardı ve çok güzel hoş sohbet ve anıları yad ettik.Kuzey benim hayatımda iz bırakmış ender dershanelerdendir:)

25 Haziran 2019 22:18

damlaberen57
Şef

poyrazadaliii, 4 ay önce - Alıntıya git

Ben DGS için Kuzey Akademiye yazıldım ve benden sonra birçok arkadaşım erken kayıtlarını oldu,eğer görüşme bilgileri sormak isteyen olursa buradan ya da özelden bilgi verebilirim.

25 Haziran 2019 22:24

nilceylin34
Şef

Kuzey Akademiye bugün eski bir arkadaşımın kardeşini yazdırmak nasip oldu bize,hala hocalarım oradalardı ve çok güzel hoş sohbet ve anıları yad ettik.Kuzey benim hayatımda iz bırakmış ender dershanelerdendir:)

Bende arkadaşlarımı Kuzey Akademiyi öneriyorum,birebir görüşmeden o havayı solumadan karar vermeleri çok zor olabiliyor ama konuşunca,dgs öğrencileri ile görüşme şansları da olursa dershaneye yazılma durumları daha hızlı oluyor :)

26 Haziran 2019 19:04

karakedi4466
Memur

DGS için ucuz,anlamsız yayını olamaya,hocası belli olmayan düzensiz sadece ders verecek bir dershaneye sakın sakın yazılmayın ve tenezzül bile etmeyin.

26 Haziran 2019 19:08

karakedi4466
Memur

Bende arkadaşlarımı Kuzey Akademiyi öneriyorum,birebir görüşmeden o havayı solumadan karar vermeleri çok zor olabiliyor ama konuşunca,dgs öğrencileri ile görüşme şansları da olursa dershaneye yazılma durumları daha hızlı oluyor :)

nilceylin34, 4 ay önce - Alıntıya git

Yazıldığınız dershane Ankara'nın ve yayınları ile Türkiyenin en kaliteli dgs dershanesidir,şimdiden çok güzel bir dönem geçirmenizi dilerim.Benim kardeşim ve birçok tanıdığım çok iyi puan almışlardı.

26 Haziran 2019 19:17

damlaberen57
Şef

DGS için ucuz,anlamsız yayını olamaya,hocası belli olmayan düzensiz sadece ders verecek bir dershaneye sakın sakın yazılmayın ve tenezzül bile etmeyin.

karakedi4466, 4 ay önce - Alıntıya git

Çok Çok haklısınız benim seviyemde bir arkadaşım böyle bir hata yaptı ve bilgilerinde bile geriye gidip birçok sorunla uğraşmak zorunda kalmıştı.Disiplini olan sistemli ve kaliteli bir dershaneyi tercih etmeniz sizi hedefinize yaklaştırır.

26 Haziran 2019 19:25

damlaberen57
Şef

İLK 10 DEVLET ÜNV PUANALARI

BOZAZİÇİ: 340

İTÜ: 331

ODTÜ: 314

YILDIZ TEKNİK: 307

GAZİ: 305

EGE ÜNV: 303

MERSİN ÜNV: 301

DOKUZ EYLÜL: 301

Umarım sizlere faydalı olabilmişimdir....

26 Haziran 2019 19:30

damlaberen57
Şef

İLK 10 DEVLET ÜNV PUANALARI

BOZAZİÇİ: 340

İTÜ: 331

ODTÜ: 314

YILDIZ TEKNİK: 307

GAZİ: 305

EGE ÜNV: 303

MERSİN ÜNV: 301

DOKUZ EYLÜL: 301

Umarım sizlere faydalı olabilmişimdir....

2017 DGS için Kuzey Akademiye gitmiş ve hazırlanmıştım dönem sonunda 298 puan aldım ve Gazi ünv. Mühendislik fak kazanmıştım ...

26 Haziran 2019 19:39

kirazefranurkiraz
Şef

2017 DGS için Kuzey Akademiye gitmiş ve hazırlanmıştım dönem sonunda 298 puan aldım ve Gazi ünv. Mühendislik fak kazanmıştım ...

Bence çok güzel bir puan alıp yerleşmişsiniz umarım 2020 yılı için bende sizin gibi 290 üstü puan alırım.Hem kendime hemde bu sene erken kayıt olduğum dershaneme,etüt hocalarıma güvenim çok:)

27 Haziran 2019 18:23

loklokmanhekim0666
Şef

Benim 2 arkadaşım dün karşılıklı DGS İÇİN 2 dershane ile görüşmüşler ve DGS konuşmalarında,kendilerine güvende,sistemlerindeki farkları anlatat anlata bitiremediler.Birebir görüşmeden sınıfları,yayınları vb..gezmeden farkı zaten anlayamazlar ki....

Toplam 305 mesaj
«45678910111213141516

ANKET
'Barış Pınarı Harekatı'nı destekliyor musunuz?