Editörler :
«45678910111213141516
08 Ekim 2019 22:31

hasyaren.6
Memur

Tam yatacaktım bi gezineyim dedim,beynim yanıyor,ağrı girdi bugün:) ama böyle tatlı ağrılar olsun yeter sorular çok iyiydi hala düşünüyorum bazılarını,yeni nesil sorular çok öğretici ve zorlayıcıydı.Deneme inanılmazdı.Diğer denemeyi heyecanla bekliyorum.Hedef ilk 10 olsun benim olsun....

kirazefranurkiraz, 1 hafta önce - Alıntıya git

DGS sınavına hazırlık için bu zorlu deneme sınavlarına her zaman hazır olun daha yolun başı zamanla sevinçli yüksek netlerinizi okurum...Kuzey Akademinin denemeleri her zaman kaliteli ve zorlayıcıdır.

12 Ekim 2019 20:30

karacauzmez
Şef

DGS sınavına hazırlık için bu zorlu deneme sınavlarına her zaman hazır olun daha yolun başı zamanla sevinçli yüksek netlerinizi okurum...Kuzey Akademinin denemeleri her zaman kaliteli ve zorlayıcıdır.

hasyaren.6, 1 hafta önce - Alıntıya git

Bu dönem dershaneye giden arkadaşlarla görüşme şansım oldu ve yeni nesil zorlu sorular sorduklarını söylediler ve bu deneme sınavı onları daha çok çalışmaya ve motive olmaya güdülemiş:)

Dershane sistemine kendine adapte eden öğrenci arkadaşlarımızın netleri artacaktır.Her ne olursa olsun azimle çalışmaya asla ara vermeyin.

13 Ekim 2019 21:00

hasyaren.6
Memur

Bu dönem dershaneye giden arkadaşlarla görüşme şansım oldu ve yeni nesil zorlu sorular sorduklarını söylediler ve bu deneme sınavı onları daha çok çalışmaya ve motive olmaya güdülemiş:)

Dershane sistemine kendine adapte eden öğrenci arkadaşlarımızın netleri artacaktır.Her ne olursa olsun azimle çalışmaya asla ara vermeyin.

karacauzmez, 3 gün önce - Alıntıya git

Derslerimiz ve denemelerimiz başladıktan sonra iyi ki,Kuzey Akademiye yazılmışım diyorum.Çok disiplinli ve sistemli bir dershane Hocalarımızın kalitesi ve insanı ilişkileri de muazzam.Dershane seçiminin ne kadar önemli olduğunu anladım.

14 Ekim 2019 00:28

vilci
Aday Memur

Elimde çok sayıda kaynak mevcut isteyen arkadaşa çok cüzi bir paraya satabilirim, hepsi de tertemiz

14 Ekim 2019 20:55

zelihaeren7771
Memur

Derslerimiz ve denemelerimiz başladıktan sonra iyi ki,Kuzey Akademiye yazılmışım diyorum.Çok disiplinli ve sistemli bir dershane Hocalarımızın kalitesi ve insanı ilişkileri de muazzam.Dershane seçiminin ne kadar önemli olduğunu anladım.

hasyaren.6, 2 gün önce - Alıntıya git

Kasım gruplarına yazılan veya yazılmayı düşünen arkadaşlarımız var mı? H.içi gruplarını tavsiye ederim tabi ki iş ve okul durumunun olmaması gerekir.

Toplam 305 mesaj
«45678910111213141516

ANKET
'Barış Pınarı Harekatı'nı destekliyor musunuz?