Editörler : gubaz
«3456789101112131415
30 Ekim 2019 12:04

Sevil B
Aday Memur
Bana da yedek diye dönüş yapılmış
30 Ekim 2019 12:22

Sak52

Bende yedek

olarak donus aldim

30 Ekim 2019 12:47

kullanıcıadı21
Aday Memur

gecmis olsun, yedeklikten bir sey cikacagini sanmiyorum

30 Ekim 2019 14:26

kullanıcıadı21
Aday Memur

elixir diye bir arkadas vardi eski yedeklerden, son alimda sifirdan baslamisti, ne yapti acaba

30 Ekim 2019 17:01

A.Ş.Ç.
Aday Memur

Ben kimseye gülmedim koymuş olduğum işaret bazı şeylerin farkına varmanız içindi ama siz yanlış anlamışsınız ortada gülünecek bir şey yok zaten.Olumsuz şeyler söylemek istesem zaten söylerim benim anlatmaya çalıştığım konu İstanbul dışı olupta 3.mülakata girmediyseniz sürecin olumlu olma şansı düşük demek istememdi.Hakkınızda hayırlısı olsun inş biz yanılırız süreciniz olumlu olur.

elixir22, 11 ay önce - Alıntıya git
Sizin durum ne oldu hocam
30 Ekim 2019 18:04

elixir22
Memur

Arkadaşlar geç cevap oldu biraz kusura bakmayın ama benim sürecim bugün itibariyle olumlu sonuçlandı. Özelden de soran arkadaşlar olmuş ben geçen alımda yedek listedeydim zaten bu alımda sürece tekrar baştan başladım yedek sürem dolduğu için. İzmir de tekrar grup mülakatı ve birebir görüşme,aynı gün 3. görüşme olayını zaten çoğunuz biliyorsunuz. Geçen alımda yedek listede olmam etkili oldu mu bilmiyorum ama ben gittiğimde yedeklik sürem bitmişti. Bundan sonrası için referans kontrolü,evrak toplama olayı ve eğitim şeklinde ilerleyeceğini söyleyebilirim. Herkes için hayırlısı olsun, benim 2.deneyişimde oldu inşallah sizler ilk seferde olumlu sonuç alırsınız.

05 Kasım 2019 11:35

Sevil B
Aday Memur

Arkadaşlar geç cevap oldu biraz kusura bakmayın ama benim sürecim bugün itibariyle olumlu sonuçlandı. Özelden de soran arkadaşlar olmuş ben geçen alımda yedek listedeydim zaten bu alımda sürece tekrar baştan başladım yedek sürem dolduğu için. İzmir de tekrar grup mülakatı ve birebir görüşme,aynı gün 3. görüşme olayını zaten çoğunuz biliyorsunuz. Geçen alımda yedek listede olmam etkili oldu mu bilmiyorum ama ben gittiğimde yedeklik sürem bitmişti. Bundan sonrası için referans kontrolü,evrak toplama olayı ve eğitim şeklinde ilerleyeceğini söyleyebilirim. Herkes için hayırlısı olsun, benim 2.deneyişimde oldu inşallah sizler ilk seferde olumlu sonuç alırsınız.

elixir22, 11 ay önce - Alıntıya git
Hocam tebrik ederim öncelikle. Eğitim ne zaman bilgi verildi mi?
26 Kasım 2019 11:16

kullanıcıadı21
Aday Memur

egitime giden arkadaslar yok mu? nasil buldunuz yeni isinizi arkadaslae, yedeklerin durumu ne oluyor acaba, hic donus yapildigi olmus mu acaba bugune kadar, maaslar nasil

Toplam 288 mesaj
«3456789101112131415

ANKET
MHP lideri Devlet Bahçeli, bir açıklama yaparak 'Türk Tabipler Birliği derhal kapatılmalı' dedi. Ne düşünüyorsunuz?