Editörler :
17 Ekim 2019 15:17

Tugba00000
Aday Memur

Tabiki İş bankası personeli olmayacağız ama İş bankası güvencesi dememin sebebi, senin düşündüğün özel sektör mantığı gibi olmaz demek istememdi :) Bu güne kadar Anadolu Sigorta çalışanı olupta işine son verilen görmedim ben çünkü müşteri portföyün zaten İş bankasının ticari müşterileri yani kapı kapı dolaşıp müşteri toplaman gerekmiyor. Tabiki arada Saha görevi var her işte olduğu gibi ama düz özel sektör mantığı satış yapamazsan kovarlar olayı olmaz bu işte bence. Tabi bu benim fikrim ve umduğum sadece :)

elixir22, 5 gün önce - Alıntıya git

Aradım insan kaynaklarını ve pazartesi 2.30 da olduğunu söyledi sanırım antalya cok kalabalık değil tek saat koymuşlar. sen baya bi tecrübelisin vakalardan bahseder misin biraz :) :)

17 Ekim 2019 15:29

pulinalova
Aday Memur

Arkadaşlar mülakattan çıktım aklimdakileri sordum ve sizinle paylaşmak istedim herkes faydalansin

17 Ekim 2019 15:33

Tugba00000
Aday Memur

Arkadaşlar mülakattan çıktım aklimdakileri sordum ve sizinle paylaşmak istedim herkes faydalansin

pulinalova, 5 gün önce - Alıntıya git

bekliyorum paylaşımını :)

17 Ekim 2019 17:37

pulinalova
Aday Memur

bekliyorum paylaşımını :)

Tugba00000, 5 gün önce - Alıntıya git

Maaş asgari ücret. Yol yemek hakları mevcut.

25 ekimde is teklifleri başlayacakmış yani önümüzdeki hafta içinde 3. Mülakat cagrilmamiz gerekiyor Türkiye geneli mülakat bitimi bekleniyormus. 3. Mülakat için tarih sorduğumda net bir şey soylenmedi ben kendim mantiken önümüzdeki hafta diye düşünüyorum.

Eğitim Kasım ortasi istanbul da olacakmış.

Eğer hala mülakata girmeyen varsa grup mülakatında oldugunca söz almalarını öneririm Sayet hiç konuşmayan arkadaşlar bile vardı bugün.

Olumsuz dönüşler kariyer.net üzerinden olurmus direkt mail yoluyla olmaz dendi.

Allah herkesin yardimcisi olsun arkadaşlar benim aktaracaklarim bunlar:)

17 Ekim 2019 18:01

Tugba00000
Aday Memur

Maaş asgari ücret. Yol yemek hakları mevcut.

25 ekimde is teklifleri başlayacakmış yani önümüzdeki hafta içinde 3. Mülakat cagrilmamiz gerekiyor Türkiye geneli mülakat bitimi bekleniyormus. 3. Mülakat için tarih sorduğumda net bir şey soylenmedi ben kendim mantiken önümüzdeki hafta diye düşünüyorum.

Eğitim Kasım ortasi istanbul da olacakmış.

Eğer hala mülakata girmeyen varsa grup mülakatında oldugunca söz almalarını öneririm Sayet hiç konuşmayan arkadaşlar bile vardı bugün.

Olumsuz dönüşler kariyer.net üzerinden olurmus direkt mail yoluyla olmaz dendi.

Allah herkesin yardimcisi olsun arkadaşlar benim aktaracaklarim bunlar:)

pulinalova, 5 gün önce - Alıntıya git

Çok çok teşekkürler. peki vaka çalışmasında neyi sordular yada satışla ilgili ?

17 Ekim 2019 18:08

kullanıcıadı21
Aday Memur

primlerle 7 bin lira alan biliyorum.ayrica yil icinde eglenceli toplantilari oluyormus

17 Ekim 2019 20:40

Buki.şahin
Aday Memur

Çok çok teşekkürler. peki vaka çalışmasında neyi sordular yada satışla ilgili ?

Tugba00000, 5 gün önce - Alıntıya git

Merhaba. Grup çalışmasındaki rol çalışmasına biraz örnek verebilir misin rica etsem. Bende yarın ankara için grup mülakatına gideceğim.

18 Ekim 2019 08:38

Tugba00000
Aday Memur

Merhaba. Grup çalışmasındaki rol çalışmasına biraz örnek verebilir misin rica etsem. Bende yarın ankara için grup mülakatına gideceğim.

Buki.şahin, 5 gün önce - Alıntıya git

Mülakattan sonra sizde tecrübenizi paylaşırmısınız acaba ? Pazartesi bende gireceğim :)

18 Ekim 2019 15:31

Tugba00000
Aday Memur

Buki.şahin, 5 gün önce - Alıntıya git

Girdiniz mi mülakata ??

18 Ekim 2019 19:28

Buki.şahin
Aday Memur

Mülakattan sonra sizde tecrübenizi paylaşırmısınız acaba ? Pazartesi bende gireceğim :)

Tugba00000, 4 gün önce - Alıntıya git

Merhaba. Evet mülakat oldu öncelikle rol çalışması yapılıyor konu hakkında onunla ilgili fikir söylüyoruz.sonra birebir mülakatta grup çalışmasından çıkan vaka çalıması yapılıyor.

19 Ekim 2019 10:02

Tugba00000
Aday Memur

Merhaba. Evet mülakat oldu öncelikle rol çalışması yapılıyor konu hakkında onunla ilgili fikir söylüyoruz.sonra birebir mülakatta grup çalışmasından çıkan vaka çalıması yapılıyor.

Buki.şahin, 4 gün önce - Alıntıya git

Rol çalışması ve vaka çalışması hakkın da da bişeyler söyleyebilir misin rica etsem :) Tabiki aynısı olmaz ama en azından bişeyler oluşur aklımda :)

21 Ekim 2019 11:08

kullanıcıadı21
Aday Memur

arkadaslar biri ikyi arayabilir mi? ne zaman aciklanacak diye sorabilir misiniz

21 Ekim 2019 16:11

Esel.Uz
Aday Memur

Haber,telefon,mail,sms,teklif v.b alan var mı?

21 Ekim 2019 16:57

kullanıcıadı21
Aday Memur

Haber,telefon,mail,sms,teklif v.b alan var mı?

Esel.Uz, 8 saat önce - Alıntıya git

yok hocam

Toplam 194 mesaj

ANKET
Türkiye ile ABD arasında yapılan anlaşmayı nasıl buluyorsunuz?