Editörler : crops35
24 Şubat 2019 23:43

Pozitif Ayrımcılık değil, Hakkımız.

Aklıma takıldı EKPSS sınavı yapılıyor ve deniyor ki engellilere pozitif ayrımcılık. Ya kardeşim neresi pozitif ayrımcılık. Bizim hakkımız bu sınav. Mecbur yapacaksınız mecbursunuz bize iş vermeye.

Orduya sıra gelince, polisliğe sıra gelince, KPSS B ve KPSS Alandan alım yapmaya sıra gelince hak etsen bile sağlık raporu isteyin. Biz engelli raporu getirince bize iş vermeyin. Sonrada bak size EKPSS ile iş veriyoruz pozitif ayrımcılık yapıyoruz diyin. Ne saçma iştir bu yahu. Bu EKPSS az bile. Daha fazlasının da bizim hakkımız olduğuna inanıyorum. Bu konuda bana katılan arkadaşlar CIMER e yazsınlar TBMM ye yazsınlar lütfen. Hepsi bunu böyle bilsin !

memory9495
Şef
28 Şubat 2019 16:45

başkaları da bu durumumuzu suistimal ettiğ

memory9495
Şef
28 Şubat 2019 16:46

başkaları da bu durumumuzu suistimal ettiğimizi diyerek ayrımcılık diye bağırıp duruyor. engelli deyince zil takıp oynadığımızı zannediyolar. belli başlı haklarımızın bize özel sanki torpille sağlandığını ima ediyorlar...

memory9495, 5 yıl önce

başkaları da bu durumumuzu suistimal ettiğ

ferhat072
Memur
17 Mart 2019 16:03

Ne pozitif ayrımcılığı 2.5 yıldır bi kamu kurumunda işçi olarak çalışıyorum %91 engelim var tayin istiyorum vermiyorlar bana 5 yıl tayin şartı var diyorlar 5 yıldan sonrada tayin istersen alamaya bilirsin diyorlar tayin istediğim yerde engelli kontejanı olursa ve bizde engelli açığı olmazsa o şekilde gidersin diyorlar bumu pozitif ayrımcılık ölme eşşeğim ölne

SorunCevaplayıN
Genel Müdür
17 Mart 2019 22:42

fazla mi sey istiyoruz acaba
ferhat072, 5 yıl önce

Ne pozitif ayrımcılığı 2.5 yıldır bi kamu kurumunda işçi olarak çalışıyorum %91 engelim var tayin istiyorum vermiyorlar bana 5 yıl tayin şartı var diyorlar 5 yıldan sonrada tayin istersen alamaya bilirsin diyorlar tayin istediğim yerde engelli kontejanı olursa ve bizde engelli açığı olmazsa o şekilde gidersin diyorlar bumu pozitif ayrımcılık ölme eşşeğim ölne

ferhat072
Memur
18 Mart 2019 13:22

Galiba çok fazla şey istiyoruz

Toplam 5 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi