Editörler : asaygin
25 Şubat 2019 15:16   

Oteller çıldırmış olmalı !

Geçen sene 5 gün 3400 ödediğim ote bu sene 6500 TL istiyor. Türk vatandaşları tatil yapmasın dercesine ?"!

25 Şubat 2019 22:27

ekonomik.çöküş
Daire Başkanı

Görgüsüz Araplar gibi 5 yıldızlı otellerde tatil yapacağınıza 3 yıldızlı otellerde,kaliteli pansiyonlarda veya çadır kurarak tatil yapın öyleyse.

26 Şubat 2019 17:52

Seyhanbarlas
Aday Memur

Çadırınızı alın, sırt çantanızı takın gezin. 5 yıldızlı herşey dahil otel lüks bir hapishane gibi.Kesinlikle unutamayacağın bir tatil olur.

27 Şubat 2019 13:11

esmer_32
Şef
Bakış açılarımız farklı. Ben tatil istiyorum gezi değil. Hersey dahil otel hapishane demişsiniz de dışarı çıkana yasak demiyorlar. Araplar gibi derken seviyenizi gösterdinizfikirlerinize gerek yok iyi günler
09 Mart 2019 14:01

osmankarar
Aday Memur

2019 için tatiller uçmuş kişi başı 400 liradan başlıyor herşey dahil, onlarda ne idüğü belirsiz açık büfelerden oluşuyor. şuan için tatil paketi çok daha mantıklı gözüküyor. bu kadar parayı vercem bide adam akıllı tatil yapamıcaksam linkteki gibi bişey alırım en azından dışardan yerim ama ne yediğimi bilirim üstüne birde tonla aktivite var oteldeki saçma sapan animatorlerede maruz kalmadan adam akıllı tatil yaparım. tatil sektörü bitmiş helvasını yiyoruz.

*-

11 Mart 2019 00:06

Fragile83

Fiyatlar dudak uçurtacak cinsten olmaya başladı nereye gidiyor ülkenin hali bilmiyorum

11 Mart 2019 20:31

Seyhanbarlas
Aday Memur

Herşey dahil oteller en ucuzu MISIR da, 5 yıldır her sömestr tatilinde gidiyorum. 9 gün 3 kişi alkol dahil 3500 TL. Hem de burada kışken orası yaz. Kızıldeniz de muhteşem

09 Haziran 2019 12:44

efebozkurt
Aday Memur

Herşey dahil oteller en ucuzu MISIR da, 5 yıldır her sömestr tatilinde gidiyorum. 9 gün 3 kişi alkol dahil 3500 TL. Hem de burada kışken orası yaz. Kızıldeniz de muhteşem

Seyhanbarlas, 3 ay önce - Alıntıya git

mesela hangi otele gidiyorsunuz biraz bilgi verebilirmisiniz nasıl rezervasyon yapıp, gidiş dönüşler falan

Toplam 7 mesaj

ANKET
Binali Yıldırım ve Ekrem İmamoğlu'nun karşı karşıya geldiği program, fikrinizi değiştirdi mi?