Editörler : "eskiyara"Pangaea
25 Şubat 2019 21:38

Okul Müdürlüğü/Müdür Yardımcılığı Yazılı Sınavına Hazırlık Kitap Tavsiyesi..

Merhaba arkadaşlar. Bildiğiniz üzere yönetici görevlendirme yazılı sınav duyurusu yapıldı ve 21 Nisan 2019 Tarihinde sınav var.

Yazılı, basılı, görsel paylaşımlar ve kitap önerilerimizi burada paylaşsak nasıl olur?

Benzer içerikli konu göremedim. Tekrar olduysa silinebilir veya diğer başlıklarla birleştirilebilir.

Sınava hazırlanacak tüm arkadaşlara kolaylık ve başarılar dilerim..

25 Şubat 2019 23:31

Data Yayınları konu ve soru kitaplarını piyasaya sunmuş. Konulara baktım full verilmiş. Bence gayet başarılı. Soru bankası 900 sayfa full soru. Herkese başarılar dilerim

MY.23
Memur
21 Aralık 2019 00:18

Geçen sene girdim sınava. 82.5 aldım. Çok fazla yayına bakmadım. Bir iki sendika denemesi biraz mevzuat. Çok çalışma sınavı değildi. Bence siz de çok kafa yormayın. Biraz mevzuat biraz matematik biraz deneme tamamdır. En kötü 75.

jumaruu
Kapalı
26 Aralık 2019 14:02

mrb arkadaşlar, halen bir ilkokulda okul müdürü olarak görev yapmaktayım. evime bir hayli uzaktayım. evime yakın bir okula müdür yardımcısı atanmak amacıyla, sınava girebilir miyim? klavuz ve yönetmelikte net bilgi bulamadım. sadece şu:

b) Yazılı sınava katılmak üzere, yönetici olarak görevlendirme şartlarını taşıyan

öğretmenler ile müdürlüğe görevlendirilmek isteyen müdür başyardımcıları ve müdür

yardımcıları başvuruda bulunabilecektir.

c) Hâlen yönetici olarak görev yapanlardan isteyenler de, yazılı sınav puanını, puanların

geçerlik süresi içinde kullanmak üzere yazılı sınava başvuruda bulunabilecektir

b maddesine bakarsan giremem. c maddesine bakarsan kafa karıştırıcı...

bi yardım...

siyabend2373
Memur
26 Aralık 2019 16:19

Sadece mevzuat için hangi kaynaktan çalışabilirim acaba? Devasa kitaplara vakit ayırmak istemiyoru

Toplam 4 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi