Editörler : E.Kayı Han

gardiyan06
Kapalı
24 Mayıs 2019 17:59

tarihler hakkında bilgim yok ancak bir planlama yapılmış ve buna göre hareket edilecekmiş. pazartesi yada salı açıklanıyor.

Kronik Farenjit, 5 yıl önce

İlişik kesme belli mi peki

Emin KAPAN
Aday Memur
24 Mayıs 2019 18:05

Ziyalarda doluşmuş yine sayfaya

Atilla1988
Memur
26 Mayıs 2019 15:47

31 Mayıs Cuma günü akşam saatlerinde açıklanacak herkes için hayırlısı olsun

horageçti
Şef
26 Mayıs 2019 22:36

Denetim 318 puanla çıkar mı

Kronik Farenjit
Aday Memur
27 Mayıs 2019 08:53

İnşallah bugün açıklanır artık

apakapak
Aday Memur
27 Mayıs 2019 09:26

Bugün aciklasalar tayini cikanlar bayrama kadar ilisiklerini kesmiş olurlar.

apocalgs
Aday Memur
27 Mayıs 2019 10:49

Benim merak ettiğim bir konu var bu konu da bilgisi olan yardımcı olursa sevinirim. CTE NAS sisteminde sözleşmelilerin tayin işlemi hakkında ;

14. Sözleşmeli personelin yerleştirilmesi, talep edilen yerde boş pozisyon

bulunmasına veya ilgili yerde başka bir sözleşmeli personelin diğer bir yere

atanması suretiyle boş pozisyon oluşmasına bağlıdır. Denmektedir. Buna göre sösleşmeli personel hem puan sistemine hem de bu kritere göre mi değerlendirilecektir?

Tnzr
Kapalı
27 Mayıs 2019 11:04

Evet. Bu bir nevi becayiş sisteminin kuralı gibi. Karşılıklı sözleşme doldurmak istiyor. Ortada kadro olmadığı için mevcut çalışılan komisyona bağlı sözleşmeli personelin yerine birisini koymadan diğerini almıyor.

apocalgs, 5 yıl önce

Benim merak ettiğim bir konu var bu konu da bilgisi olan yardımcı olursa sevinirim. CTE NAS sisteminde sözleşmelilerin tayin işlemi hakkında ;

14. Sözleşmeli personelin yerleştirilmesi, talep edilen yerde boş pozisyon

bulunmasına veya ilgili yerde başka bir sözleşmeli personelin diğer bir yere

atanması suretiyle boş pozisyon oluşmasına bağlıdır. Denmektedir. Buna göre sösleşmeli personel hem puan sistemine hem de bu kritere göre mi değerlendirilecektir?

Atilla1988
Memur
27 Mayıs 2019 12:44

Sözleşmeli ikm ne kadar puanda yapsa gideceği yerde sözleşmeli memur yoksa gidemiyor yani bu sistem ile biz sittinsene olduğumuz yerden gidemeyiz anlamına geliyor illa başka kurumlara başvurun diyorlar hem dünyanın en stresli işini yap hem maaşın düşük olsun tayin hakkın var ama yok üstüne üstün herkesden çok çalış eğitim can güvenliği sağlık tayinine zaten sıcak bakmıyor anca eş durumu ondada şartlar var Allah biz sözleşmeli memurların yardımcısı olsun zor işimiz

apakapak
Aday Memur
27 Mayıs 2019 17:17

Bugunde aciklanmadi.

Max weber
Şube Müdürü
28 Mayıs 2019 09:10

En fazla son üc gün

Tnzr
Kapalı
28 Mayıs 2019 09:30

Aynen öyle sabırlı olmak gerekiyor. Normal vaktine daha 1 ay vardı.

apakapak
Aday Memur
28 Mayıs 2019 21:24

Ds ye ne kadar geçiş olcak acaba. Bu aciklanacak yargi reformunda ds suresini uzatirlarsa ihtiyac artabilir. En fazla Son 3 gun.

Zaza505
Aday Memur
28 Mayıs 2019 23:59

Denetimli serbestlike maalesef meslektaşım olmalarına rağmen moronlar geliyor. Bilgisayar bilmez iş bilmez. Cik de yatış yapan adamlar çoğu emekliliği dolmasına beş altınsene olanlar yatmaya geliyor. Bilen bilir DS de denetim hariç tüm birimler bilgisayar başı. Ee adam ben kullanmayı bilmiyorum diyip çıkıyor işin içinden. Müdürler de buna çanak tutuyor. Sistem acil değişmeli. Böyle giderse DS de çalışanlar zaten puanı düşük oluyor tayin de yazamıyor. Ds ler bir kaç sene sonra patlar demedi demeyin

atabeycte
Şef
29 Mayıs 2019 00:58

Bir tadını açıklayıp işın içinden

çıkarmadılar bayram planı bile yattı

Tnzr
Kapalı
29 Mayıs 2019 08:23

Eğer cumadan başka bir gün açıklanacaksa o bugündür. Bir ziyalıkta benden .

horageçti
Şef
29 Mayıs 2019 12:24

Ben ds den cike geçtim iyiki geçmişim cikler daha rahat hem amir olsun hem iş arkadaşlığı olsun hemde maddi yönden çok iyi servis,giysi ,yemek lojmanlar harika yıpranma var maaşında 40 lira fazla alıyorsun
Zaza505, 5 yıl önce
Denetimli serbestlike maalesef meslektaşım olmalarına rağmen moronlar geliyor. Bilgisayar bilmez iş bilmez. Cik de yatış yapan adamlar çoğu emekliliği dolmasına beş altınsene olanlar yatmaya geliyor. Bilen bilir DS de denetim hariç tüm birimler bilgisayar başı. Ee adam ben kullanmayı bilmiyorum diyip çıkıyor işin içinden. Müdürler de buna çanak tutuyor. Sistem acil değişmeli. Böyle giderse DS de çalışanlar zaten puanı düşük oluyor tayin de yazamıyor. Ds ler bir kaç sene sonra patlar demedi demeyin

Tnzr
Kapalı
29 Mayıs 2019 13:15

''26 Mayıs 2019 22:36 horageçti

Memur Denetim 318 puanla çıkar mı ''

Aynı sayfada bu soruyu neden sordunuz? Madem denetimliden cik'e geçtiniz. Neden 318 puanla denetimli çıkar mı ? şeklinde üstelik kimse tarafından bilinmesi mümkün olmayan bu soruyu sordunuz?

horageçti, 5 yıl önce
Ben ds den cike geçtim iyiki geçmişim cikler daha rahat hem amir olsun hem iş arkadaşlığı olsun hemde maddi yönden çok iyi servis,giysi ,yemek lojmanlar harika yıpranma var maaşında 40 lira fazla alıyorsun

Kronik Farenjit
Aday Memur
29 Mayıs 2019 13:22

Sayın Tnzr :)

alican12
Aday Memur
29 Mayıs 2019 13:24

ideoloji karmaşası yaşayan çocuk gibi

Toplam 165 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler