Editörler : oto-danisman-expert
01 Mart 2019 19:07

Eşi ünide 4b li hemsire olup tayin olabilen var mı?

merhabalar. unide 4b li hemsireyim. esimin tayin durumu var bu yil. kendisi ast. Biliyorum uni den dolayi imkansiz gibi bisi onun yanina tayin aldirmam. ama dava yada baska yolla gidebilen oldu mu? var mi bunun bi yolu ?

samettoprak
Aday Memur
01 Mart 2019 21:49

merhaba bende jandarma personeliyim ve eşimde eğitim araştırma hastanesinde hemşire, sizin çakılı kadro ve tayin olamama ile ilgili çalışma evrakı alıp eşinize vermeniz ve eşinizinde dilekçesini sizin evraklarla birlikte çalıştığı il komutanlığa vermesi yeterli olacaktır. Aile bütünlüğü yasası ile size tabii olacaktır eşiniz.

Alperellam
Aday Memur
03 Mart 2019 15:26

öncelikle cvp verdiginiz için çok tesekkur ederim. ben saglik bakanlığına bağli degilim. universteye baglı 4b li hemsireyim. bu söylediğiniz benim için de geçerli mi? gercekten ise yarar mi?
samettoprak, 5 yıl önce
merhaba bende jandarma personeliyim ve eşimde eğitim araştırma hastanesinde hemşire, sizin çakılı kadro ve tayin olamama ile ilgili çalışma evrakı alıp eşinize vermeniz ve eşinizinde dilekçesini sizin evraklarla birlikte çalıştığı il komutanlığa vermesi yeterli olacaktır. Aile bütünlüğü yasası ile size tabii olacaktır eşiniz.

samettoprak
Aday Memur
03 Mart 2019 23:27

evet hanımefendi benim eşimde üniversite hastanesinde ve yök'e bağlı. Bildiğim kadarıyla eşiniz daima size tabii olacak çünkü siz çakılı kadrosunuz.Eşiniz her atama da aile bütünlüğü yasasına istinaden dilekçe verip sizin yanınıza gelecektir.
Alperellam, 5 yıl önce
öncelikle cvp verdiginiz için çok tesekkur ederim. ben saglik bakanlığına bağli degilim. universteye baglı 4b li hemsireyim. bu söylediğiniz benim için de geçerli mi? gercekten ise yarar mi?

demir-ebru
Aday Memur
27 Mart 2019 13:47

Bezde aynı durumdayız dilekçe verdik genel komutanlığa ama 33 gündür cvp gelmedi siz ne durumdasınız bu dilekçelerin süresiyle ilğili bilginiz var mı

demir-ebru
Aday Memur
27 Mart 2019 14:21

Bezde aynı durumdayız dilekçe verdik genel komutanlığa ama 33 gündür cvp gelmedi siz ne durumdasınız bu dilekçelerin süresiyle ilğili bilginiz var mı

samettoprak, 5 yıl önce
evet hanımefendi benim eşimde üniversite hastanesinde ve yök'e bağlı. Bildiğim kadarıyla eşiniz daima size tabii olacak çünkü siz çakılı kadrosunuz.Eşiniz her atama da aile bütünlüğü yasasına istinaden dilekçe verip sizin yanınıza gelecektir.

hemşirehatice5
Kapalı
31 Mart 2019 14:14

Eşinizin bulunduğu yerde sınıfı var mı ona bakılıyor. Benim de eşim uzman çavuş biz de bekliyoruz dilekçe verdik :( mayıs sonunda belli olacakmış.

Alperellam
Aday Memur
05 Nisan 2019 15:10

sizde üni hemsiresimisiniz?
hemşirehatice5, 5 yıl önce

Eşinizin bulunduğu yerde sınıfı var mı ona bakılıyor. Benim de eşim uzman çavuş biz de bekliyoruz dilekçe verdik :( mayıs sonunda belli olacakmış.

samettoprak
Aday Memur
27 Nisan 2019 05:44

mayıs ayında dilekçenize cevap gelir eğer olumlu ise fiilen yanınıza gelmesi temmuz ayında olur.
demir-ebru, 5 yıl önce

hemşirehatice5
Kapalı
10 Mayıs 2019 15:57

Evet

Alperellam, 5 yıl önce
sizde üni hemsiresimisiniz?

hemşirehatice5
Kapalı
31 Mayıs 2019 19:19

Bizim tayinimiz oldu inşallah sizlerin de olmuştur.

Toplam 10 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi