Editörler : Pangaea
03 Mart 2019 22:48

Noter onaylı diploma konusunda yardım
Arkadaşlar en son 2 ay önce bir başvuru için diplomanın noter onaylı fotokopisini almıştım bugün bir baktım diplomanın aslında da noter damgası var aynı noterin damgası. Sanırım yanlışlıkla onada damga vurmuş.Bu durumda diplomanın geçerliliği olur mu yeniden diploma mı almam lazım ne yapmam lazım ?

memur olsam yeter
Daire Başkanı
03 Mart 2019 23:05

Bir defaya mahsus aslına da damga vuruluyor. Benimki de öyle. Aynı noterden defalarca yaptırdım misal bir daha hiç vurmadılar. Bir şey olmaz merak etme.

fatih0415
Aday Memur
04 Mart 2019 07:19

Teşekkürler ama saçma değil mi belki ikinci defa farklı notere gideceğim bide tarihte var üzerinde hiç mantıklı birşey değilmiş...
memur olsam yeter, 5 yıl önce

Bir defaya mahsus aslına da damga vuruluyor. Benimki de öyle. Aynı noterden defalarca yaptırdım misal bir daha hiç vurmadılar. Bir şey olmaz merak etme.

memur olsam yeter
Daire Başkanı
04 Mart 2019 15:22

Evet bana da saçma gelmişti ama arkasına bastığı için fazla önemsemedim. Ama sen yine de notere tekrar gidince bir sor istersen. Belki benim bildiğimden farklı bir şey vardır.

fatih0415, 5 yıl önce
Teşekkürler ama saçma değil mi belki ikinci defa farklı notere gideceğim bide tarihte var üzerinde hiç mantıklı birşey değilmiş...
Toplam 3 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi