Editörler :
03 Mart 2019 22:55   

İş bankası 1 nisan 2019 memurluk sınavı / İstanbul

Bankamızın İstanbul'da bulunan Şube ve Genel Müdürlük Bölümlerinde görevlendirilecek çalışma

arkadaşlarımızı seçmek üzere 1 Nisan 2019 Pazartesi ve izleyen günlerde Memur alım sınavı

düzenlenecektir.

Sınavın yazılı aşaması İstanbul?da gerçekleştirilecektir. Sınava son başvuru tarihi 22 Mart 2019 Cuma günü saat 12:00 olup başvurular sadece cv.isbank.com.tr

adresinde yer alan İş Bankası Aday Kariyer Portalı üzerinden yapılabilecektir.

Başvurular arasından yapılacak değerlendirme sonucu sadece uygun bulunan adaylara, sürece ilişkin davet gönderilecektir.

***BAŞVURU KOŞULLARI***

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak

İstanbul ilinde ikamet etmek.

Daha önce, Bankamızın yaptığı Memur,Operasyon Elemanı, Operasyon Destek Elemanı

ve Çağrı Merkezi sınavlarından herhangi birinin mülakat aşamasında başarısız sayılmamış

olmak

Yazılı sınav tarihi itibarıyla 30 yaşını doldurmamış olmak. (1 Nisan 1989 ve

sonrasında doğanlar başvurabilecektir.)

Erkek adaylar için en geç 1 Nisan 2019 tarihine kadar askerlik görevini tamamlamış, muaf ya

da en erken Ağustos 2020 celp dönemine kadar tecil ettirmiş olmak.

Üniversitelerin 4 yıllık eğitim verilen linkte yer alan bölümlerinden mezun olmak.

Sağlık durumu Türkiye?nin her yerinde görev yapmaya elverişli olmak

https://www.isbank.com.tr/TR/hakkimizda/insan-kaynaklari/Sayfalar/insan-kaynaklari.aspx

04 Mart 2019 00:05

Kurtan0
Aday Memur
Şu şartlara bak. Kaymak da olsun mu?
04 Mart 2019 14:00

Umutdolucocuk
Aday Memur

uzman yardımcılığı değil dimi? ya da uzman yardımcılıgına gecis olabiliyor mu acaba

04 Mart 2019 15:14

Tgcec

uzman yardımcılığı değil dimi? ya da uzman yardımcılıgına gecis olabiliyor mu acaba

Umutdolucocuk, 6 ay önce - Alıntıya git
Memurluk sınavı.
08 Mart 2019 17:42

atanamayn
Aday Memur

İkamet şartına göre soruyorum İş Bankası diğer illerde ya da Türkiye genelinde ne kadar sürede bir alım yapar biliyor musunuz?

09 Mart 2019 23:54

Dadashan
Aday Memur

İş Bankası Personel alımı ilanları ve Sınav Tarihleri

https://www.devletmemurualimlari.com/is-bankasi-personel-alimi-sinavi/

10 Mart 2019 01:08

gnrelbyk1
Aday Memur

bu sınava hazırlanmak için kitap önerisi olan var mı acaba daha öncede girmiştim başarısız oldum sorular zor degil ama süre çok kısıtlı oldugundan pratik yapıp hız kazanmak gerekiyor

10 Mart 2019 01:22

gnrelbyk1
Aday Memur

sınavın genel olarak şekil,problem,sayı vb sorulardan oluştugunu sınava girenler biliyor ama bu sınava nasıl hazırlanılması gerektigini neler bilmek gerektigi ile alakalı kimse konuşmuyor

10 Mart 2019 16:03

Blgblg
Aday Memur

sınavın genel olarak şekil,problem,sayı vb sorulardan oluştugunu sınava girenler biliyor ama bu sınava nasıl hazırlanılması gerektigini neler bilmek gerektigi ile alakalı kimse konuşmuyor

gnrelbyk1, 5 ay önce - Alıntıya git

Ben sayısal sözel mantık kitabı almıştım onları çözdüm sadece. Sınavdan da geçmiştim. Başka bişey çözmenize gerek yok

11 Mart 2019 04:15

dddenizz
Aday Memur

Ben sayısal sözel mantık kitabı almıştım onları çözdüm sadece. Sınavdan da geçmiştim. Başka bişey çözmenize gerek yok

Blgblg, 5 ay önce - Alıntıya git

kitabınız hangi yayınevi?

12 Mart 2019 09:32

Blgblg
Aday Memur

kitabınız hangi yayınevi?

dddenizz, 5 ay önce - Alıntıya git

Yargı idi. Ama tek kitaba Bağlı kalmadım. YouTube Dan videolar izleyin sözel sayısal mantık soru çözümleri. Bütün Olay hızlı bir şekilde bu uzun ve Zaman Alan soruları çözmekte.

25 Mart 2019 14:09

taritari
Aday Memur
sınav tarihiyle ilgili vs geri dönüş alan oldu mu
25 Mart 2019 18:40

beyce11
Aday Memur

Hala sınav daveti almadım . Geri dönüş alan oldu mu ?

25 Mart 2019 22:46

işsiz90

Bana da gelmedi daha

25 Mart 2019 23:11

cnkmo
Memur

bana da gelmedi

27 Mart 2019 05:20

trustme16
Aday Memur

bana da daha geri dönüş olmadı.

27 Mart 2019 15:39

cnkmo
Memur

1 nisan diyordu ama sanırım ertelencek

27 Mart 2019 19:55

turnaavci
Aday Memur

Arkadaşlar bana mesaj geldi çok başvuru oldu bu nedenle sizin gibi bir kaç kişiyi davet edemiyoruz falan diye tüm şartları tasimama rağmen dönüş olmadı sınav iptal mi oldu yoksa bir kaç kişiyi mi davet ettiler. Beklenenin üstünde başvuru gelmiş .

27 Mart 2019 20:21

cnkmo
Memur

Arkadaşlar bana mesaj geldi çok başvuru oldu bu nedenle sizin gibi bir kaç kişiyi davet edemiyoruz falan diye tüm şartları tasimama rağmen dönüş olmadı sınav iptal mi oldu yoksa bir kaç kişiyi mi davet ettiler. Beklenenin üstünde başvuru gelmiş .

turnaavci, 5 ay önce - Alıntıya git

bana da aynı mesaj geldi..Allah bunları bildiği gibi yapsın..İnsanların umutlarıyla bu kadar kolay oynamaya hakları yok..Sınavla girecegimiz işin bile sınavına giremiyoruz..İş Bankası gibi ciddi bi kurumun yaptığı plansızlığa bakar mısınız?İnsan kaynaklarına da içimden geçenleri gönderdim..Bi işe yaramaz ama napalım..

27 Mart 2019 20:44

taritari
Aday Memur

bana da aynı mesaj geldi..Allah bunları bildiği gibi yapsın..İnsanların umutlarıyla bu kadar kolay oynamaya hakları yok..Sınavla girecegimiz işin bile sınavına giremiyoruz..İş Bankası gibi ciddi bi kurumun yaptığı plansızlığa bakar mısınız?İnsan kaynaklarına da içimden geçenleri gönderdim..Bi işe yaramaz ama napalım..

cnkmo, 5 ay önce - Alıntıya git
mesaj nerden geldi acaba
27 Mart 2019 22:43

trustme16
Aday Memur

Arkadaşlar bana da dönüş olmadı bugün İş Bankası sitesinde başvurularım kısmına girdim.

'' Sınava davet edildiniz'' yazıyordu.

Aranmayan arkadaşlar bence bu şekilde başvurusunu bir kontrol etsin.

Toplam 254 mesaj

ANKET
3 HDP'li belediyeye kayyum atandı. Bu kararı;