Editörler : Pangaea

Kapalı
04 Mart 2019 10:07

Kars MEB atananlar

Kars milli eğitime atana öğretmenlerim

İngilizceciElif
Aday Memur
04 Mart 2019 11:21

Takipteyim

tcanb
Aday Memur
04 Mart 2019 12:54

Bilgisi olan var mı güvenlik soruşturması ile alakalı?

muhammetgzr
Aday Memur
04 Mart 2019 14:48

Bende Kars'a atandım aradığımda geçen hafta pazartesi günü illere güvenlik soruşturması için yazı yazdıklarını söylediler anladığım kadarıyla soruşturmalar başladı

tcanb, 5 yıl önce
Bilgisi olan var mı güvenlik soruşturması ile alakalı?

tcanb
Aday Memur
05 Mart 2019 18:31

Umarım başlamıştır. Teşekkürler bilgi için.
muhammetgzr, 5 yıl önce

Bende Kars'a atandım aradığımda geçen hafta pazartesi günü illere güvenlik soruşturması için yazı yazdıklarını söylediler anladığım kadarıyla soruşturmalar başladı

İngilizceciElif
Aday Memur
05 Mart 2019 19:59

Bana genelde cuma mesai bitimine yakın aramalar yaptıklarını söylediler. Hazırlanma için haftasonu bile vaktiniz olur böylelikle gibi anlatmışlardı. O yüzden her cuma heyecan yapıyorum.

Bu arada okul müdürüm işlemlerin çok uzun sürmeyeceğini, maksimum 1 ay beklediklerini söylemişti.

muhammetgzr
Aday Memur
05 Mart 2019 20:24

Rica ederim. Ayrıca bulunduğunuz ilin emniyet müdürlüğünü arayarak da bilgi alabilirsiniz bir arkadaşıma güvenlik soruşturmasının başladığını söylediler emniyetten

tcanb, 5 yıl önce
Umarım başlamıştır. Teşekkürler bilgi için.

Junior82
Kapalı
06 Mart 2019 12:22

Bulunduğumuz ilin mi hocam. İlçede emniyetten bilgi alabilir miyiz

kımgal
Aday Memur
06 Mart 2019 15:19

gs evrakları hakkında bilgis iolanlar lutfen paylaşsın

muhammetgzr
Aday Memur
06 Mart 2019 16:36

Önce dosyanın il emniyet müdürlüğüne gittiğini düşünüyorum ama soruşturmanızı yapan ilçe emniyet müdürlüğüdür yani dosya oraya intikal eder. Muhtemelen ilçe emniyetten bilgi alabilirsiniz.

Junior82, 5 yıl önce

Bulunduğumuz ilin mi hocam. İlçede emniyetten bilgi alabilir miyiz

muhammetgzr
Aday Memur
06 Mart 2019 16:44

Genelde şube müdürlükleri ilçelerde az olur o yüzden ilin ilgili şube müdürlüğü dosyayı alır ilçeye görevlendirme yazarak dosyanızı gönderir ilçe soruşturmayı yapar tekrar ilin ilgili şube müdürlüğüne gonderir.

muhammetgzr, 5 yıl önce

Önce dosyanın il emniyet müdürlüğüne gittiğini düşünüyorum ama soruşturmanızı yapan ilçe emniyet müdürlüğüdür yani dosya oraya intikal eder. Muhtemelen ilçe emniyetten bilgi alabilirsiniz.

Junior82
Kapalı
10 Mart 2019 17:40

Gelişme varmıdır hocalarım. Diğer illere atanan öğretmen arkadaşlara süreç ile ilgili bilgilendirme mesajı falan geliyormuş.

İngilizceciElif
Aday Memur
10 Mart 2019 18:39

Bana cuma bilgi veremeyeceklerini söylediler.

Bugün emniyetten bir arkadaşa rica ettim, yarınbakıp dönecek. İnşallah tez ve hayırlı sonuçlanır hepimizin.

Junior82
Kapalı
10 Mart 2019 23:19

Diğer illerin mem hertürlü yardımı yapıyor. Kars mazallah.

yesilll-1963
Şube Müdürü
10 Mart 2019 23:36

her şey bittikten sonra kars mem bizi aradığında işe başlamak için ne kadar süre tanıyor bilen var mı ?

10 iş günü müdür yoksa farklı bir süre mi?

tcanb
Aday Memur
11 Mart 2019 12:40

15 günlük bir süreç diye biliyorum hocam. Kendi ilinize atanmış iseniz bu süreç kısalıyormuş.
yesilll-1963, 5 yıl önce

her şey bittikten sonra kars mem bizi aradığında işe başlamak için ne kadar süre tanıyor bilen var mı ?

10 iş günü müdür yoksa farklı bir süre mi?

Karzen
Aday Memur
11 Mart 2019 12:53

Arkadaşlar evraklarımı elden teslim ettim dijitale yüklemedim sorun çıkmaz değil mi

yesilll-1963
Şube Müdürü
11 Mart 2019 13:36

teşekkür ederim.

evrakları digitalden yüklemenize gerek yok.Ben elden verdim. Bizzat Kars memdeki personel gerek yok dedi hatta ben oradayken başkaları da sordu diğer personellere onlar da gerek yok dedi. Zaten gs gibi önemli evrakları digitale yüklemeyin posta ya da elden getirin diyorlar kalan evraklar da formaliye evrakları, rahat olun.

Karzen, 5 yıl önce

Arkadaşlar evraklarımı elden teslim ettim dijitale yüklemedim sorun çıkmaz değil mi

Junior82
Kapalı
11 Mart 2019 17:01

Bugün 3 defa kars meb aradım. Öğretmen atama birimini bağlarmısınız dedim. Telefonu yüzüme kapattıla

Junior82
Kapalı
12 Mart 2019 16:45

Arkadaşlar bugün emniyetten arayıp guvenlik soruşturmamım başladıgını ve adres bikgilerinin teyidi için aradıklarını bildirdiler

türkçeci121
Kapalı
12 Mart 2019 16:55

Kars'a atanıp göreve başlayan var mı öğretmenlerim diğer illerde gidenler oluyormuş

Toplam 22 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi