Editörler : Pangaea
04 Mart 2019 18:37

Sivas'a atanan öğretmenler için gs süreci

Son durum nedir arkadaslar bir bilgisi olan var mi? İllere gonderildi mi formlar? Ben aradigimda bana net bilgi verilmedi. Sadece sorusturma bitince hemen baslayacaksiniz hocam musterih olun bu konuda dediler

ingiliic
Aday Memur
04 Mart 2019 22:51

Hocam sivas atama şefi grup kurdu, belki siz de dahilsinizdir bilemiyorum. Oradan irtibata geçiyor. Henüz bize topluca bir sey demedi. Fakat bireysel olarak bir arkadaş sorduğunda soruşturmaların illere gönderilmeye başlandığını belirtmiş.
05 Mart 2019 14:48

Aynen hocam bende gruptayım ve bugün öğlen 12ye doğru bir mesaj gönder atama şefi. ""Güvenlik soruşturma ve arşiv araştırma formları postaya verilmiş olup, emniyet müdürlüklerine ulaştıktan sonra hakkınızda yapılacak güvenlik soruşturması olumlu sonuçlandığında göreve başlamak üzere bilgilendirileceksiniz."" Yani formlar şuan postada... emniyete ulaşacakta, incelenecekte, sonuçlanacakta, okullarda çağıracak.... uzar gibi bence

ingiliic
Aday Memur
05 Mart 2019 16:36

Hocam onlar postaladılar. Gerisini bilemezler zaten. Belki de emniyetin eline geçmiştir bile. Karamsar olmayın
kucukogretmenn, 5 yıl önce
Aynen hocam bende gruptayım ve bugün öğlen 12ye doğru bir mesaj gönder atama şefi. ""Güvenlik soruşturma ve arşiv araştırma formları postaya verilmiş olup, emniyet müdürlüklerine ulaştıktan sonra hakkınızda yapılacak güvenlik soruşturması olumlu sonuçlandığında göreve başlamak üzere bilgilendirileceksiniz."" Yani formlar şuan postada... emniyete ulaşacakta, incelenecekte, sonuçlanacakta, okullarda çağıracak.... uzar gibi bence
14 Nisan 2019 23:23

Güvenlik soruşturması bitip çağrılan arkadaşlar var mı biz hal bekliyoruz

15 Nisan 2019 00:09

ben görevime başlayalı 2 hafta oldu branşım ingilizce hocam ..

15 Nisan 2019 00:23

Hangi ilçesine atandınız hocam ve nasıl öğrendiniz aradığımızda bize bilgi vermiyorlar

İzbul
Aday Memur
15 Nisan 2019 06:05

İstanbul ikametli başlayan da var.

ingiliic
Aday Memur
15 Nisan 2019 18:02

bana da gel başla dediler. ikamet ankara.

19 Nisan 2019 23:58

mesaj geldi vatsaptan . güvenlik soruşturmanız olumlu sonuçlandığından göreve başlamak üzere milli eğitime gelmeniz gerekmektedir dedi ertesi gün başladım zaten

ŞeymaAltunayak, 5 yıl önce

Hangi ilçesine atandınız hocam ve nasıl öğrendiniz aradığımızda bize bilgi vermiyorlar

Toplam 9 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi