Editörler : Mehmet Balci
11 Mart 2019 20:10

memuradaysvd
Memur

Çağrı bakanlar sağlık memurları büro personeli yazışma işlerine bakar 8:30 17:0 saatler yarım saat değişiklik gösterebilir

makine09, 7 ay önce - Alıntıya git

hocam yani biz şimdi kazansak büro personeli olarak çağrılara mı cevap vereceğiz yoksa idare mi çalışacağız kesin bilginiz var mı acaba

11 Mart 2019 20:14

memuradaysvd
Memur

İl il değişir vardiya şekilleri. Mesela kendi çalıştığım yerden örnek veriyim. 12 -24 12 -72 şeklinde vardiya sistemi var. Bayram tatili. resmi tatil, hafta sonu vb. tatiller yok.

ANIL1008, 7 ay önce - Alıntıya git

hocam ben başvurdum da biraz soğudum gibi çünkü resmi tatil yok bayram tatili yok anlamadım tam açıkçası her yerde mi bu böyle acaba biz kazansak kesin çağrı alıcı mı olacağız yoksa idare de mi çalışacaığız siz nasılsınz memnun musunuz yoğun mu ve sürekli teleffona bakmak biraz yorucu değil mi cevaplarsanız çok sevinirim çünkü daha evrak teslimi yapmadım şimdiden teşekkürler

11 Mart 2019 20:15

ANIL1008
Şef

Çağrı bakanlar sağlık memurları büro personeli yazışma işlerine bakar 8:30 17:0 saatler yarım saat değişiklik gösterebilir

:):) Sadece gülüyorum.

11 Mart 2019 20:15

ANIL1008
Şef

:):) Sadece gülüyorum.

11 Mart 2019 20:20

ANIL1008
Şef

hocam ben başvurdum da biraz soğudum gibi çünkü resmi tatil yok bayram tatili yok anlamadım tam açıkçası her yerde mi bu böyle acaba biz kazansak kesin çağrı alıcı mı olacağız yoksa idare de mi çalışacaığız siz nasılsınz memnun musunuz yoğun mu ve sürekli teleffona bakmak biraz yorucu değil mi cevaplarsanız çok sevinirim çünkü daha evrak teslimi yapmadım şimdiden teşekkürler

memuradaysvd, 7 ay önce - Alıntıya git

Arkadaşlar defalarca yazdım yine yazıyorum. Müdürün insiyatifinde ama %99 çağrı alıcı olacaksınız. Vardiyalı sistemlerde resmi tatiller olmaz. Örnek siz hastaneye gittiniz bayram kapalıyız diye bir yazı varmı :) 112 de aynı şeklide 7/24 açık. Hayır zorluğu yok aksine rahat bir iş. Hergün işe gitmek zorunda değilsiniz. Memurlar aylık 160 saat çalışırlar. Sizde fazlasını çalışmayacaksınız. Aylık 13-14 nöbet olur tabiki vardiya sistemine göre değişir ama 160 saat sabittir. Kıyafet sivil, saç sakal derdiniz yok. 112 ler rahat yerlerdir. Sadece yeni açılmasından dolayı bazı aksaklıklar var bunlarda zamanla iyileşir. Detaylı bilgi isteyenler benim konuma göz atsınlar.

11 Mart 2019 20:24

memuradaysvd
Memur

Arkadaşlar defalarca yazdım yine yazıyorum. Müdürün insiyatifinde ama %99 çağrı alıcı olacaksınız. Vardiyalı sistemlerde resmi tatiller olmaz. Örnek siz hastaneye gittiniz bayram kapalıyız diye bir yazı varmı :) 112 de aynı şeklide 7/24 açık. Hayır zorluğu yok aksine rahat bir iş. Hergün işe gitmek zorunda değilsiniz. Memurlar aylık 160 saat çalışırlar. Sizde fazlasını çalışmayacaksınız. Aylık 13-14 nöbet olur tabiki vardiya sistemine göre değişir ama 160 saat sabittir. Kıyafet sivil, saç sakal derdiniz yok. 112 ler rahat yerlerdir. Sadece yeni açılmasından dolayı bazı aksaklıklar var bunlarda zamanla iyileşir. Detaylı bilgi isteyenler benim konuma göz atsınlar.

cevap verdiğiniz için çok teşekkür ederim

12 Mart 2019 01:51

Akaki Akakiyevicc
Aday Memur

hocam merhabalar. çağrı alıcı olarak gelen çağrılara ne şekilde yanıt veriyoruz ? mesela 112'i aradıklarında adresi alıp ambulans mı yönlendiriyoruz ?

12 Mart 2019 02:02

Akaki Akakiyevicc
Aday Memur

hocam merhabalar. çağrı alıcı olarak gelen çağrılara ne şekilde yanıt veriyoruz ? mesela 112'i aradıklarında adresi alıp ambulans mı yönlendiriyoruz ? çağrı alıcının telefonda yaptığı iş tam olarak nedir bilgilendirebilirseniz çok sevinirim...

12 Mart 2019 13:40

Göztepeİzmir
Kapalı

hocam merhabalar. çağrı alıcı olarak gelen çağrılara ne şekilde yanıt veriyoruz ? mesela 112'i aradıklarında adresi alıp ambulans mı yönlendiriyoruz ? çağrı alıcının telefonda yaptığı iş tam olarak nedir bilgilendirebilirseniz çok sevinirim...

Akaki Akakiyevicc, 7 ay önce - Alıntıya git

Youtube'a 112 AÇM yazıp izle gör. Güzel videolar mevcut.

13 Mart 2019 12:48

kübra tokatlıoğlu
Aday Memur
+
17 Mart 2019 21:41

HemşiremsiParamedik
Aday Memur

Mülakat tarihlerini bilen yok mu yaaaaa

31 Mayıs 2019 10:54

memurax
Aday Memur

slm arkadaşlar 112 de ya idari islerde 8 ila

17 arasi hafta ici calisirsiniz yada çağrı alici olarak telefonlara bakarsiniz vardiyali olarak bunu müdürbey karar verir vardiya 12 saat çalış 48 saat izin maaşlar vhki maaşı yaklaşık

en kötüsü resmi tatiller dede çalışır siniz

Toplam 32 mesaj

ANKET
Üniversiteye girişte, bazı bölümler için 'başarı sırası' çıtası getirilmesini;