Editörler : yaralı-bir-öykü
«789101112131415161718»
07 Mart 2019 13:58

rere rö
Aday Memur

İYİ YEDİK BEAH

HAYAL00, 1 yıl önce - Alıntıya git

Harbi yedik haa .p

07 Mart 2019 13:58

Tarık.Arkun
Kapalı

https://uye.memurlar.net/profil/2884370

07 Mart 2019 13:59

Tarık.Arkun
Kapalı

=hayat

07 Mart 2019 14:10

HAYAL00
Şef

Harbi yedik haa .p

rere rö, 1 yıl önce - Alıntıya git

KARNIM ACIMIŞ YEMEKTEN

07 Mart 2019 14:11

Tarık.Arkun
Kapalı

136 kilo da çokmuş da çikolata yemicekmişim de :S mantıklı konuşun :/

07 Mart 2019 14:36

ŞİZOFREN43.5
Şube Müdürü

Tatlılarida bana kitlediler köftehorlar :))

07 Mart 2019 14:55

Tarık.Arkun
Kapalı

sanat izafidir. ben sevmiştim.. sen de sev ..tiyatro iyidir. iyi eder..

07 Mart 2019 17:02

Della
Memur
Herkese güzel bir akşam diliyorum :)
07 Mart 2019 17:30

ŞİZOFREN43.5
Şube Müdürü

Hayırlı aksamlarınız olsun :)

07 Mart 2019 19:14

CAF CAF.
Şef

Akşam yemeği üstüne dinlemece/dinlenmece .)

https://youtu.be/ycDf0H4K7Ao

Tatlı ve mutlu akşamlarınız olsun...

07 Mart 2019 19:17

FeelingPoor
Kapalı

Akşam yemeği üstüne dinlemece/dinlenmece .)

https://youtu.be/ycDf0H4K7Ao

Tatlı ve mutlu akşamlarınız olsun...

CAF CAF., 1 yıl önce - Alıntıya git

Hayır en mutlu akşam senin olsun tmm mı!!! :*)

07 Mart 2019 19:19

CAF CAF.
Şef

Hayır en mutlu akşam senin olsun tmm mı!!! :*)

FeelingPoor, 1 yıl önce - Alıntıya git

:*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), .p , :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*),:*)

.)))

07 Mart 2019 19:19

FeelingPoor
Kapalı

Öpüldüm! Doğru mu anlıyorum :D

07 Mart 2019 19:22

CAF CAF.
Şef

Öpüldüm! Doğru mu anlıyorum :D

FeelingPoor, 1 yıl önce - Alıntıya git

yeeeeeeeap .)))

07 Mart 2019 19:30

Della
Memur
Kıskanmış olabilerim :)
07 Mart 2019 19:33

CAF CAF.
Şef
Kıskanmış olabilerim :)
Della, 1 yıl önce - Alıntıya git

hemen gönlünü alalım.

buyur .)

https://youtu.be/QugLFzedHzk:*),

:*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), .p , :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*), :*),:*)

07 Mart 2019 19:34

FeelingPoor
Kapalı

:) yo yooo sen öyle şeyler hissetmezsin yooo:) :*) :*)

07 Mart 2019 19:36

CAF CAF.
Şef

çıkmazsam benim cadılar tatmadığım duyguları hisstettirecek bana.

by by .)

az kaynatın .p

07 Mart 2019 19:42

Della
Memur
Yaaaa siz çok tatlısınız:) teşekkür ederim ki :)
07 Mart 2019 22:33

CAF CAF.
Şef

Azı en az mı anladı millet?

Neredesiniz huuu.)

Toplam 11041 mesaj
«789101112131415161718»

ANKET
Çoklu baro kanun teklifi hakkında ne düşünüyorsunuz?