Editörler : hopaliSafak Vaktii
11 Mart 2019 21:22

pdrcio6
Aday Memur

özelden ne yazıyon lan ağzımı bozacam diye ,öğrencilere örnek olacak adama da bak sen.sen kendine bir çeki düzen ver önce. öğretmen olacan bi de .daha atanmamışın bişey yapmamışın bi de memurlar nettesin.şu adam da öğretmen olacak yazık be.ben gayet seviyeli yazıyorum senin hemen şirazen kaydı örnek rehberlikçi(!).çok mükemmelsin madem atanamıyacam mı acaba diye ne strese girip başlık açıyon bebe.daha da yazma ne halin varsa gör

crespo2002, 6 ay önce - Alıntıya git

bebe mi :DDDSeviye çok düştü yazma aynen muhattap olmak istemiyorum bende

12 Mart 2019 20:56

yalnızlıksenfonisi
Daire Başkanı

ben doktorum canım ,össde ilk 5 bindeydim sayısalda.söz 1 ve ea 1 de ilk 500 deydim.sen zaten rehberlik yazmışın yatmaya meraklı ve korkak olduğundan hukuk,iktisat bile yazamamışın 8 bin sıralamayla.

crespo2002, 6 ay önce - Alıntıya git

12 yıllık fen bilgisi öğretmeniyim.Zamaninda eczacılık bırakıp ODTÜ fen bilgisi okudum.simdi tıp fakültesi okuyorum tâbi pek okumak denilmiyor buna.

Crespo hocam bu egolu tavirlariniz çok kırıcı ve tıp hekimlerinin çoğunda olan egoyu taşıyorsunuz yazık.

Tıp hekimleri vazgeçilmez değiller.Eger tıp fakültesi kontenjanları ülke ihtiyaçlarina göre iki katına çıkarılırsa o zaman hekimlerde rekabet artar kalite artar vatandaş iyi bir sağlık hizmeti görür.Su an sağlık bakanlığı doktor bakanlığı olmuş.

Toplam 42 mesaj

ANKET
Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk'u, önceki Ak Partili bakanlara göre, başarılı buluyor musunuz?