Editörler : E.Kayı Han
07 Mart 2019 17:14

Sözleşmeli ilk tayin hakkında bilgi

Merhaba sözleşmeli ikm olarak 3 ay önce göreve başladım basladigim yer ilçe cezaevi merkeze gelmen için ne tüf bi yol izlemem gerekiyor bilgisi olan arkadaslar cevap verirse sevinirim

hayatixxx
Kapalı
08 Mart 2019 01:34

merkezde cezaevi varsa oradan çalıştığın yere becayiş isteyen birini bularak becayiş yapabilirsin, ama onun için de 2 yıl çalışma şartı var bildiğim kadarıyla

Samet1307
Aday Memur
08 Mart 2019 08:33

1yıl değil mi ??
hayatixxx, 5 yıl önce

merkezde cezaevi varsa oradan çalıştığın yere becayiş isteyen birini bularak becayiş yapabilirsin, ama onun için de 2 yıl çalışma şartı var bildiğim kadarıyla

Samet1307
Aday Memur
08 Mart 2019 08:37

En güzeli eş durumu başka şehirde yaşan bir eş bul ve git kardeş

Tnzr
Kapalı
08 Mart 2019 09:44

İlçe cezaevi merkez de bulunan komisyona bağlı ise, komisyona dilekçe yazabilirsin. Eğer farklı komisyonlar ise farklı iki il gibi değerlendirilir. 2 yıl çalışmadan bu şartlarda tayin olamazsın.

Erol8256
Aday Memur
08 Mart 2019 23:16

Adliye personeli ise 1 yıl kafi Cte personeli ise becayiş yolu kapalı bilginize

hayatixxx, 5 yıl önce

morsin
Aday Memur
09 Mart 2019 16:13

Arkadaşlık 2 aylık sözleşmeli icra katibiyim il merkezinde çalışıyorum , annem ve babam rahatsız raporlarıda mevcut . Tek çocuk olduğum için bakmakla yükümlüyüm o yüzden iş yerine sürekli gidiş geliş yapıyorum ayda bin tl ye yakın yol masrafı yapıyorum sabahları 5.30 da kalkıyor akşam 7 gibi evde oluyorum bu yüzden ilçe merkezine tayinisteyebilir miyim rapoları gösterip . Gelmek istediğim ilçe merkezinde de boş kadro var . İcra müdürmüz personel göndermem ben becatiş yapmak isteyen varsa gidersin diyor . Ama ileme de bakmak zorundayım sizce başvursam olur mu acil cevap verirseniz çok mutlu olurum

Secaat
Memur
09 Mart 2019 22:20

Arkadaslar adliye katibi icin idare mahkemesi ozellikle. Tayin nasil oluyo bi yil sonra isteyebilirmiyiz acaba bilginiz varmi

Toplam 7 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi